@kalcirecept: A békebeli ropogós kifli receptemet 🥐 sokaknak nem kell bemutatni, de van, aki még nem ismeri. Az ország kedvenc kiflije, amit gyerekkorunk óta sajnos nem sok pékségben lehet kapni – de szerencsére otthon is elkészíthetjük! Kívül ropogós, belül puha és foszlós… ahogy szeretjük! Süsd meg, tekerd le, és mártogasd kakaóba vagy kefírbe! Nem fogsz csalódni! 😉 Receptet megtaláljátok a profilomban

Kalcirecept
Kalcirecept
Open In TikTok:
Region: HU
Tuesday 25 February 2025 13:59:54 GMT
574224
11548
299
2246

Music

Download

Comments

dyp0jtm3kjc7
dyp0jtm3kjc7 :
Olasz felvágottal,teavajjal👌
2025-02-25 17:58:30
97
peteresztergomi5
ESZTERGOMI PETI :
Nézz be egy Lidl-be! Nosztalgia kifli. Szívesen.
2025-02-25 19:04:48
36
user6131426799412
user6131426799412 :
Valamikor a suliba ilyet hordtunk zacskós kakaóval..😁😋😋
2025-02-25 19:47:43
32
khalilop0
★彡ᛚᛖᛟᚾ 🅻🅴🅾🅽 ᛚᛖᛟᚾ彡★ :
where is chocolate ?!
2025-03-02 00:03:43
0
doriii097
Dóri97 :
szia. miért érződik nagyon az élesztő a kifliken?
2026-01-31 11:15:25
0
katalintth977
katalintth977 :
mindegyik videón hivatkozott a receptre. de sehol nem találom egyiket se. kérlek oszd meg a receptek helyét. köszönöm
2025-04-25 17:13:05
1
julcsi230525
Tajtiné Júlia :
Köszönöm szépen! Mindég a te recepted szerint sütöm!❤️❤️❤️Köszönöm szépen a receptet! A YouTube- on szoktalak követni! Puszi.🥰🥰🥰
2025-03-16 07:30:26
1
ildi7272
Ildikó Málovics :
kérem szépen a receptet köszönöm 😘
2025-02-27 20:25:46
1
pattogatott.kukor1
pattogatott kukorica :
most lett kész még forron majszoltam 2öt sonka,paradicsom paprika..annyi h számomra kicsit sótlan de valoban retró jellegü és ropog😁
2025-05-01 16:27:26
1
solyati2271
Solymosi Attila722 :
a receptet hol találom?
2026-02-05 21:18:39
0
veronikamorzsa
morzsa veronika :
szia el küldenéd a receptet?
2025-02-26 13:44:54
1
kardostibi
kardos tibor :
sajnos nem találom a receptet🤔
2025-02-28 03:47:59
0
linzyke
Erzsébet Farkas :
Elkérhetem a receptet?
2025-02-26 12:57:10
1
andreapayer0
Andrea Payer :
Én már sokszor megsütöttem a Kalci kiflit.Imádjuk vajasan is.A házi kèszîtèsnek nincs párja.Kinek mi.Kötekedni lehet mindenkivel,na az ingyen van
2025-02-27 05:25:44
10
cs.norbi1976
Cs.Norbi :
lipóti nosztalgia iyen. nagyon komoly
2025-02-25 19:55:47
5
erzsi.bujdosn
Erzsi Bujdosóné :
A világ legeslegjobb kiflije a Kálci békebeli kiflije.IMÁDOM.❤
2025-02-25 19:02:59
10
bagolypisti
Bagolypisti :
Ilyet már sehol nem eszünk.eszembe jutott hogy ettük 45 éve 🤔🫣
2025-02-26 18:33:20
7
attilanagy605
attilanagy605 :
Napi 40darabot megtudnék enni csak magában!Kedvencem a sós köménymagos!Tényleg nem tudsz már ilyet venni a pékségekben.
2025-02-26 21:27:24
8
faszomgecigyongyos
faszomgecigyongyos :
De megenném
2025-03-16 23:24:18
2
user3007123695973
Hamzók Éva Bernadette :
hol a recept?
2025-02-27 09:58:03
1
many.ikak
🫟dollys🫟 :
Szerintem ilyen kiflik sosem voltak. A mostani nosztagia kiflik nagyon finomak, ez tény. De én minden reggel kaptam a 80as években suli előtt frisset. Isteni volt, de nem ilyen.
2025-02-26 00:26:50
1
dalia00725
Dalia 007 :
Arra emlékszem, hogy külön lelehetett tekerni a külsejét, és külön ettük a belsejét
2025-03-01 04:40:10
2
szikorapeter
Szikra :
De jól néz ki ! 🥰 De ennék belőle!
2025-07-21 22:51:09
1
agnes.kovacs1
Agnes Kovacs :
Auchan péksége még mindig a tejes kiflit gyártja. szívesen
2025-05-04 05:46:03
0
To see more videos from user @kalcirecept, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About