Шоб потім дронщиком сидіти за 3км)) Діди в ЗСУ нормативів не здадуть, але війни сьорбнули стільки, шо ваші спортзальні і не бачили. Смішно.
2025-03-05 01:25:17
196
Igor Filonenko :
є бажання,але фізо не всі тягнуть,ти маєш то,ти маєш то....а потім чого служити не йдуть?що ж таке....бо бажання маєш,але тобі кучу але....вам треба...а якщо я підтягування не здам..все?не воїн?
2025-03-15 19:53:39
16
Ruvym :
А що якщо я скажу шо я на нуль їздив ще до зарахування😅
2025-03-03 23:01:42
8
Tim :
Хочу до служби але вже не бойовик але голова на місці(вивчу програмування т т.п.) які є вакансії?
2025-03-09 00:01:44
0
Yuryevna :
Після закінчення військової кафедри є шанси дівчині потрапити до СБУ ? Дякую
2025-04-28 16:46:45
6
romaxz_001 :
можна відео про адміністративну
2025-10-03 16:42:01
1
дядя :
з патрульних беріть
2025-04-07 20:35:17
2
Никита Слободян :
Я як бойовий медик не можу дивитися як у бійця у швидкому доступі є запакований турнікет!
2025-03-14 10:31:40
3
Piton :
Спаринг готов. Два кульшові не. Мої. Адмін
2025-04-09 22:16:23
1
llll.rahhh.llll :
Які фізичні нормативи? Кількість повторювань? Дистанція?
2025-03-31 16:16:56
1
user6615425701292 :
ні ні ти мусиш присувати людей ,вибивати гроші нести керівництву, звісно стаеш частиною команди
2025-05-31 17:36:42
1
Smeta :
Заберіть мене
2025-03-04 15:54:23
0
лисичка :
послухала і зрозуміла я вам точно не підхожу.
2025-03-05 05:02:35
1
Makar :
Я точно після школи буду вчитися на СБУ ви тигри
2025-05-20 20:42:40
1
alexBaxmut :
Серьезные ребята. Под Бахмутом пересекались немного. Отчаянные и ничего воооообще, блин! не бояться. Только положительные эмоции от спецуры.
2025-04-12 06:54:28
7
Djakonda :
Сразу после зачисления и после 30 дней бзвп отправляют
2025-04-10 08:25:23
17
Dots1k :
если я кмс по боксу это что-то даст?
2025-09-04 18:18:06
1
Deadsec :
Интересно, курсант какие шансы имеет для вступления в СБУ?
2025-04-10 18:39:51
21
𝒗𝒊𝒄𝒕𝒐𝒓𝒊𝒂 :
а що потрібно на адміністративну?
2025-10-28 11:31:12
0
ᛉ昂奧惡 ᛉ :
А якщо я хочу штурмувати дома а не іти на нуль
2025-10-22 19:18:03
0
Crow🪬 :
Девушек берут? Умею стрелять и хорошая физ подготовка
2026-02-23 19:49:16
0
Той шо на FORTE :
яку кількість підтягуваньпотрібно здати на бойову посаду
2026-01-30 19:26:46
0
narwikk :
а если я рукопашник
2026-01-17 22:20:39
0
narwikk :
як на них вчитись як попасьы після школи
2026-01-16 20:24:48
0
Назар Євгенійович :
доброго дня,чи можливо поступити з татуюваннями?
2025-03-06 11:29:04
0
To see more videos from user @sbu_bavovna, please go to the Tikwm
homepage.