@uno_loves: Для замовлення писати в особисті повідомлення ⚡️ #перевірканавірність #перевірканазраду #вірність #стосункизвійськовим #перевіркадівчини #зрада #зрададівчини
як на мене,це урок для чоловіка.. якщо реально нахера для неї не робить. на його місці б приїхав він замість того,хто перевіряв, вибачився і вів себе нормально
2025-03-10 18:46:29
4123
Annet :
я одна жінку підтримую.... чоловіки думаю шо якщо вже його то нехай тухне біля нього
2025-03-12 10:53:03
986
Lana :
дівчата, якось дивно виходить, якби чоловік відповідав так дівчині, то всі би його заклювали, а тут жінка зраджує і її виправловують))) Ну камон, зрада є зрада і вона не має полових ознак!
2025-03-16 06:17:35
1122
🇦🇲SERGEEVNA🇺🇦 :
Обговорити з чоловіком моменти ❌ Піти на ліво ✅ Капець🤦♀️
2025-03-20 09:00:49
608
Аполон Красивий :
читаю коментарі жінок, хоча яких жінок, ви не жінки в "убежище", як шо вас не влаштовує у чоловік і не приділяє вам увагу, то це не означає що потрібно по буям пригати, подавайте на розлучення.
2025-03-13 08:34:38
209
Олена Богомолова :
Потрібно чоловікам більше давати уваги своїм дружинам..От робіть висновки..Я,її розумію..
2025-03-11 07:14:40
468
Просто Юрій :
Яке може бути розуміння?🤦♂️🤦♂️🤦♂️Це зрада! Всі кажуть чоловік винний бо не приділяв уваги! А язика немає поговорити? Вирішити питання!? Сказати що не вистачає чогось в відносинах? 😡
2025-03-25 08:26:12
215
Pavlo :
головні слова " не вперше" ... і хто що буде говорити про увагу...
для того розмовляють...
2025-03-11 01:00:56
677
Виктория :
0 осуждений,только понимание🥺
2025-03-19 19:14:38
1887
Вікторівна :
Немає уваги від чоловіка, тому і таке. Краще б той час витратив на увагу їй, а не на перевірку
2025-03-11 19:02:29
39
UliankaLviv :
Чесно, виглядає все так: чоловік сам не приділяє увагу, але влаштовує перевірки. Може варто стати справжнім мужчиною для дружини?!)
2025-03-16 21:00:26
11
ДК :
дивлюсь і незнаю що сказати! з дружиною 9 років майже кожен день пиво телефон але 3 дітей 3 квартири машина!
2025-03-10 19:04:50
14
𝒏𝒂𝒔𝒕𝒚𝒔𝒉𝒂 🍒 :
а я на стороні чоловіка. так, він повинен розуміти, що це не правильно не приділяти час дружині, але зрада найгірше що є. врешті решт жінка могла з ним про це поговорити, а не мовчати дуб деревом🗿
2025-05-10 18:19:22
11
Аналитик титек :
и жалко мужика, и с другой стороны не правильно что не удивляет должного внимания жене
2025-05-10 01:03:00
1167
KIPISH_6L :
Ш собрались
2025-12-21 01:01:31
1
Zhanna :
если муж не уделяет внимание,ничего не дарит,не говорит,что жена самая красивая,любимая...это сделает другой мужчина
2025-04-13 11:19:59
56
Виктория Чаповская :
А что только вам можно?)
2025-03-11 20:18:43
2
Сергей :
Так страшно бо я тебе дуже сильно кохаю вибач що може цим обідив
2025-12-19 19:25:34
0
✍️... :
🗿🗿🗿
2025-04-06 14:59:12
0
я ещё молодой :
😁😁😁
2026-01-26 23:31:48
0
𓆩𝒴𝓊𝓁𝒾𝓎𝒶𓆪 :
Я понимаю женщину. Нам нужно внимание и забота. Обидно, когда нужно это просить, но в итоге все равно не получать.
2025-04-15 18:53:57
564
SKARFECE :
Вперше стаю на сторону дівчини
2025-03-20 11:37:18
68
skorpion :
Головне в кінці подруга прикриє не вперше. А потім розповідають що чоловік виний.😡
2025-03-12 06:51:43
59
RS🦈 :
Дешевше повітря 🙈
2025-03-11 07:46:51
52
. :
шарамига
2025-03-11 10:07:54
33
ivandumanskij :
Шала@и вони всі!!! І це я не тільки про жінок... Немає виправдання і відмазок Зраді...
2025-03-17 00:35:19
26
S1gs32 :
И тут уже дело не в девушке , она не получает то что хотела от своего мужчины 😢
2025-03-12 12:44:52
26
NikO :
не нравиться так жить - разведитесь , а потом ходи куда угодно , а это тупо измена , и после слов - подруга прикроет , уже не в первый раз , сразу понятно что за девушка.
2025-04-09 06:12:11
25
Kolya :
Не вперше ! Може і на краще , що зараз сам .
2025-03-10 23:29:00
22
user7356137735347 :
А чого вона сама не приділяє увагу чоловіку?
2025-03-12 13:15:15
23
•••Yuri_Chaika••• :
жінка язик має щоб мовити а не мовчати
2025-03-13 09:48:06
21
Yummu :
Які слабкі підкати🤣, а чувіха комбайнеру б дала 😂😂😂
2025-03-12 12:33:22
21
Smayl :
більше спілкуйтеся між собою, а як що і це не допоможе то це вже не любов а просто сірі будні і вині в цьому обоє
2025-04-05 14:21:24
20
Manrtita :
Пусть скажет ей спасибо, что с ним была, и не стыдно на верность проверять
2025-03-20 10:51:57
19
Lincoln :
обговорити всі моменти і проблеми в стосунках❌️. розкласти рогатку за букет✅️ну камон, народ, якщо стосунки зайшли в глухий кут то говоріть, обговорюйте, вирішуйте. не получаєть - розлучайтесь.
2025-05-10 03:38:16
19
Лёша :
тоже читаете как вумен плачут?
2025-03-11 13:29:19
19
sonichka__lytovchuk :
Всі хто виправдовує поганого чоловіка , він силою її не тримає) завжди можна піти якщо щось не подобається, не вистачає , не приділяє уваги) це краще ніж зрадити , це краще ніж «подружка прикриє»)
2025-03-18 20:56:11
17
Потужний :
Поки чоловіки не зрозуміють що декотрі жінки одноразові,доти жінки їм будуть лапшу на вуха вішати,і вірна жінка це рідкість.
2025-03-12 19:02:27
16
Лерочка Клєвцова :
і нашому світі є чоловіки що зраджуюьь є жінки які ткж зраджують.
А є люди які говорять просвої пояуття і про те що саме їм не вистачає в стосунках, і працюють над ними.
2025-03-11 01:26:52
15
Nikolay😀😉 :
🤢🤮🤮🤮…🤧 міцна сімʼя. Жінка не каже що їй не подобається, чоловік не приділяє увагу, жінка йде на ліво, і не вперше.Обоє винні. Але провина більша жінки, чому терпить далі таке відношення,і зраджує
2025-03-23 22:15:59
13
seliu4ka :
Не важно почему , она согласилась на измену . Если тебя не устраивает твой муж развод и лей что хочешь
2025-04-08 14:24:21
8
Мадина :
Як можна зрадити того кого кохаєш?
2025-04-05 13:42:57
8
꧁✰👑 CRAZY QUEEN 👑✰꧂ :
замість перевірок , створіть їй такі умови, щоб і думок не виникало приймати навіть компліменти зі сторони... я завжди на компліменти відповідаю, що я в курсі, чоловік кожного дня це каже 🙂
2025-03-28 13:01:03
6
Irynka🤗 :
«-НЕ В ПЕРШЕ»
2025-04-13 17:27:57
6
А2КаТ :
Все може бути дзеркально.Чоловік скаже,що йому дружина мало уваги приділяє..не розуміє,не цінить і т.д. Але це все відговорки з обох сторін.Виправдання зради в своїх очах..
2025-04-05 15:04:26
6
_Maks_ :
Всі кажуть що дружина права але в шлюбі вони двоє, якщо щось не подобається то треба говорити а якщо не виходить то зраджувати не треба, треба просто розводитись і все .
2025-03-12 15:43:34
5
🤍♊john Sanchez0106196874♣️ :
Повна фігня, навіть не спитали як звати одне одного і вже на побачення погодилися..🤣🤣Зараз таких необачних немає, жіночій хитрості лисиця позаздрить..😏😏
2025-03-22 03:03:28
5
VADIK🚚🚛 :
Всі вони такі.... Нажаль
2025-04-05 16:30:00
5
Валентина :
Ото так і є,телефон і пиво ....а вона потім така сяка.....
2025-03-17 19:20:44
5
&&95/.... :
так жінка написала 100 років за неї ніхто так не доглядав... чоловіче зверни увагу
2025-03-24 06:04:40
5
gryy :
жесть і всі такі
2025-05-08 15:39:53
5
Андрюха 🥷🏻🖤 :
ахаха люди ви хоть читали чого він перевірку замовив ? тому що в нього були підозри що вона зраджує, і через це і ставився так до неї, а вона наптсала " не вперше " то хто винен ? він ?
2025-03-12 12:02:37
5
Alèx :
якого хуя жінка пішла на ліво а винен чоловік? давайте визнаємо шо так він не правий але вона і не ангел. шоб не було зрада це табу а про проблеми говорити треба
2025-03-19 21:40:55
5
To see more videos from user @uno_loves, please go to the Tikwm
homepage.