@katerinanett: От какво са ни освободили руснаците? Александър Стоянов, Българите и свободата - 5 стотинки подкаст. #история #Русия #руснаци #свобода #АлександърСтоянов #5стотинки
Ами поради каква причина боготворим европейците и американците,били обяснил.
2025-03-16 08:33:42
123
Biss07 :
Точно!И тази робска психика се дължи на невежеството.
2025-03-16 07:11:39
169
Ventsii :
От мислене са ни освободили
2025-03-16 07:50:51
71
Dimitar Mitrev :
Дълги години руска пропаганда в училище до там води- до сляпа любов към Русия. Дори и руснаците да ни нападнат, те пак ще им ръкопляскат.
2025-03-16 23:26:01
56
user7228883884229 :
браво един здраво мислещ човек
2025-03-16 11:42:26
70
Vanq :
писна ми от платени коментатори,тия нямат срам
2025-03-16 11:11:10
91
user32934689543 :
Браво абсолютно си прав
2025-03-16 12:59:00
35
user4998135590497 :
много философи станахте
2025-03-16 07:16:05
50
love :
на тези нали уж им спряха парите, явно от др. място им плащат
2025-03-16 11:36:31
25
MIGLEN :
ИСТИНА! НО МНОГО ЗАБЛУДЕНИ НЕ Я РАЗБИРАТ!
БРАВО!👍👍
2025-03-17 11:29:01
27
Даниел Георгиев871 :
Ееех че неграмотно и купено обобщаваш историята..
2025-03-16 19:49:18
19
даката :
Аман от платени душички!
2025-03-18 10:38:48
12
Камбоджанеца :
А защо нищо не казваш за фашиското правителство което изби толкова много хора даже и деца.Мълчиш и за това че България е била съюзник на фашиска Германия.
2025-03-17 07:44:08
12
boyanmechkov :
Коги нещо бие на кухо,значи нема нищо😂😂😂
Проблема пич е,че мразиш да четеш
2025-03-17 11:37:29
14
Aleksandar Angelov :
защо не говориш за Франция Англия какво са направили за България а говориш само за Русия за което са ти платили
2025-03-21 10:42:02
8
Ivan Georgiev :
Я се поинтересувай малко колко войни са имали преди да дойдат да ни освободят преди да лаеш глупости😂
2025-03-16 18:33:01
9
Slaveiceto :
Слава Русия ❤️❤️❤️
2025-04-08 22:01:51
6
Валентино :
колко пари получава тоя от фондацията на Сорос
2025-03-16 13:16:26
44
hammer of thor :
Само СССР се е застъпил за нас и Сталин не е дал България да бъде орязана,платили сме репарации но не големи.Да попадна ли сме във сверата на СССР но това е било неизбежно,а не беше толкова лошо!👍
2025-03-16 17:57:29
8
Петър Павлов. :
На Чефо братовчед му
2025-03-16 16:03:45
32
draz :
Османската империя е била толкова пропаднала, че и без руснаците щеше да имаме държава найкъсно до 1908 или след 1915. Така е станало с албанците.
2025-03-16 16:08:53
31
Don_KypJIeoHe :
Браво! Един достоен БЪЛГАРИН, който да има честта и доблестта да го каже!
2025-03-16 15:46:21
27
😶🌫️ :
Имаш излъчване на човек , който изразява заучени фрази на омраза към Русия, вероятно подбудени от лични семейни драми.
2025-03-17 00:36:23
5
Факт :
До 06.09.1885г. Източна Румелия е била в състава на Османската империя! Княжество България е била ВАСАЛ на Османската империя чак до 22.09.1908г., когато вече става свободна и независима държава!
2025-03-16 10:38:11
21
To see more videos from user @katerinanett, please go to the Tikwm
homepage.