@siemabojan: Bojan usługi transportowe, zapraszam. ##transport##dlaciebie##dc##budowa##pl

SiemaBojan
SiemaBojan
Open In TikTok:
Region: NO
Wednesday 26 March 2025 16:44:19 GMT
307625
7615
209
371

Music

Download

Comments

majkixzs
Majki :
Inspekcja transportu Drogowego to chyba by zemdlała gdyby to zobaczyli 😂
2025-03-26 17:56:37
281
wuja_wterenie
wuja w terenie :
jak ty kurwa masz na imię
2025-03-26 17:12:00
1
michal19r88
Michał :
stwarzasz zagrożenie nie swojej przyczepce tylko innym użytkownikom drogi
2025-03-26 18:50:36
2
pawelno3
PawelNo3 :
i ta Toyotka 💪 hiace pociagnie wszystko i dojedzie wszedzie 😁😁
2025-05-06 07:00:43
0
emil.holender
Emil Holender :
Trochę taki Majster jestes..... Elegancko 😁
2025-05-19 20:09:47
1
chmielu1929
Chmielu :
Wyjechał za bramę a tam policja : policjant pytam - kto ładował? Sztaplarkowy - noo to ja robiłem 😂
2025-03-26 21:03:09
1
twardek04
ARTUR TWARDOWSKI 🤙🏻🤙🏻 :
Typowy Stary: Ile kosztuje dostawa ?? Gościu ze sklepu 100 złotych. Stary dziękuję poradzimy sobie…. 😆😂🤣🤣
2025-03-26 21:54:10
123
petrov21697
petrov :
coraz mniej Polaka w tobie. zaczynasz się zastanawiać czy przywieziesz a nie jak to załadować..
2025-03-26 22:49:33
77
dslakfsla
Hasan :
Nie takie ciężary jednoosiowką się woziło
2025-03-26 17:23:21
43
jarkonik0
jsd :
andżej, siedzi !!!😂
2025-03-26 16:52:11
35
oreuxxx
OreUxxx :
Bojan światła w Norwegii 🤣🤣 wypożyczysz że sklepu to żeby chociaż jeden kierunek działał he
2025-03-26 18:36:45
19
_wilku1
🇵🇱Ulv🇳🇴 :
Co drugi Noras jedzie bez świateł i wtyczka ciągnie się po asfalcie
2025-03-26 19:12:43
17
lukiesz_2508
_____lukasss__😜🇵🇱 :
Od razu widać że Polak 😁😁💪
2025-03-26 19:05:23
9
volvozyciem
MichaśVolvo :
Ciężary lecą nocą bahahah
2025-03-26 16:53:35
5
kamilurbanowicz3
Młody2003 :
Dobry tok myślenia mam taki sam ląduje a potem myślę czy dojadę
2025-03-27 06:22:52
4
mikoo2501
Mikoo :
ITD mi nie uwierzy jak mnie zatrzymają to im pokaze to🤣✌
2025-03-27 08:45:04
3
dyziek36330
Dyziooo 🤙💪 :
Ja pierdyle 🤣 odrazu telefon do Nawigatorów i proszę mnie zamknąć przód tył bo mam Gabaryt kurbaoooo 🤌😆
2025-03-26 17:52:03
3
em..ek1.2.3
emek :
ile tak z ciekawości waży ta paleta ?
2025-03-26 17:39:55
3
mateuszkoyczkowsk
Kamera :
chalo policja przyjedźcie na tiktoka
2025-03-26 18:50:46
2
iwan35293
Iwan :
w norwegii w dzien nie musisz miec zadnych swiatel w przyczepce
2025-03-26 20:06:13
3
cerber1992
Cerber :
Mam też przyczepę brenderup tyle że 2 osiowa na 750kg i 3 tony dała radę przewieźć😁
2025-03-26 20:36:17
1
ukaszeeq
UkaszeQ :
nie takie rzeczy na takie przyczepki się ladowało na składzie 😅
2025-03-26 18:21:38
2
weedowskytom420
weedowskytom420 :
Mówię Wam to jest brat wazzupa 🤣💪😅
2025-04-10 12:11:04
1
tomekjereczek2813
🇵🇱TOMEK 🇵🇱 :
Przyczepka z hamulcem najazdowym także ponad tonę można ciągnąć. Wygląda jak marketówka z Castoramy ale tak nie jest
2025-03-26 19:05:51
1
robocek1
robocek1 :
piasta na 5 śrub to wytrzyma spokojnie 😂
2025-03-26 19:20:42
1
jonigystav
JoniGustav :
💪💪💪
2025-03-26 19:24:17
1
majerlanski3
majerlanski3 :
Tylko Polak BRAWO Bojan 😁
2025-03-26 19:24:54
1
adampluta
Adam Pluta :
Da radę
2025-03-26 20:49:30
1
adampluta
Adam Pluta :
10 barów hehe
2025-03-26 20:52:35
1
gregorypl2
GregoryPL :
przypomniało mi się jak gościu połamał przyczepkę 750 bo ładował na nią minikoparkę. 😂
2025-03-26 21:51:05
1
sebzagdansky
Sebastian Zagdanski :
mordo jeszcze wiatru zostało w kołach 😅😅😅
2025-03-26 16:56:33
1
dam_jana_profil
Dam Jana Profil :
ma hamulec najazdowy i na jednej osi można chyba nawet 1300kg ciągnąć
2025-03-26 22:06:19
1
maciejoslo
MaciejOslo :
mogłeś drugą na dach załadować 😏
2025-03-27 00:46:41
1
krakus109
krakus109 :
grę o plon chyba Bojan oglądał:)
2025-03-27 06:06:24
1
marekskra3
Marecki :
głos masz podobny do wazzupa 😂
2025-03-29 08:01:24
1
brodaty0000
Zwykły Chłopak🇵🇱🫣 :
Czy dobrze poznaje monter Stabekk
2025-03-27 18:49:34
1
bartek050588
Bartek0505 :
siema ,w kamienie nadal sie bawisz ?projekt w Oslo jest dosyc fajny
2025-03-27 18:42:34
1
qrczii
Qrczii :
@dolarencja
2025-03-27 15:55:09
1
mechlif30
Mech :
Płytki chodnikowe woziłem przeładowany ale pod plandeka co by milicja nie widziała. Renault captur się zakopał na działce to q7 wziąłem 😁 Znam ten dreszczyk emocji pozdro!
2025-03-26 17:40:50
1
rybniety_fishing_fan
RYBNIĘTY_FISHING FAN 🎣 :
jak go vegveseny trzasną to chłop niech sie za portki trzyma 🤣
2025-03-26 18:16:18
1
robert.choraziak
Robert Chorąziak :
ty ale te pasy to na 5 tofire 4.8×9.8 po 4.80m
2025-03-26 18:25:27
1
krystianmijakowsk
Krystian 96 :
na mniejszej ostatnio 6 metrowe wiozłem 😜
2025-03-26 17:54:52
1
grudiiii95
. :
o kurła dwie tony takim paseczkiem 😂😂😂 dobry jesteś hahaha
2025-03-26 18:00:48
1
koobikk
Hajduszoboszlo :
Ty ja mam pytanie, ten samochód to jest elektryczny że ma zielone tablice czy jak to jest
2025-05-19 19:36:07
1
that_wierd_polish_guy
Kamil :
Ostatnio 2 palety kledning’u wiozłem to tak bylo ciężko ze arctictruck puchł 😂
2025-03-26 18:48:51
1
jarekwronka952
jarekwronka952 :
dobrze że wózkowy Ti inżynier 😅😅
2025-03-26 18:53:32
1
bobtomasz
Bob Tomasz :
😁
2025-03-30 19:16:08
0
bobtomasz
Bob Tomasz :
🥰
2025-03-30 19:16:08
0
bobtomasz
Bob Tomasz :
😁
2025-03-30 19:16:09
0
bobtomasz
Bob Tomasz :
🥰
2025-03-30 19:16:07
0
bobtomasz
Bob Tomasz :
🥰
2025-03-30 19:16:05
0
To see more videos from user @siemabojan, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About