Ja byłem na 7-iu misjach ale nie będę się wypowiadał 😉
2025-05-05 06:41:39
0
DHG PRIVATE :
A w Guyanie chyba stacjonuje reg. Legii.
2025-03-26 22:38:02
6
ajexecutive :
Jak to mozna krasc zloto jak ziemia nalezy do ludzi a nie do elit
2025-03-28 22:30:58
0
Kamspac :
Co ty nazywasz misją? 😅
2025-03-28 23:09:01
0
zbigniewantosik3 :
To co to z Misja🤣🤣🤣 to zabawa😂😂😂
2025-03-26 19:40:45
0
Joanna :
A czy to nie jest tajemnica?
2025-03-27 20:47:38
1
beztajemnicpodcast :
POSŁUCHAJ CAŁEGO PODCASTU NA KANALE YOUTUBE - BEZ TAJEMNIC
2025-03-26 18:31:04
1
Klaudia😉 :
😂
2025-04-06 14:49:10
0
INTERPOL :
😳😳😳
2025-03-30 14:10:04
0
user8496102021380 :
😁
2025-03-29 21:24:46
0
Kubuś :
🥰🥰🥰
2025-03-26 19:40:15
0
anoikarakalabbuha :
👍👍👍
2025-03-27 19:39:31
0
marekzawada423 :
ale pitoli🤣🤣🤣
2025-03-28 18:46:16
1
user30434829721594 :
buractwo😂😂😂
2025-03-27 06:39:40
3
Andrzej Krzan553 :
kiedyś to był bandyta a teraz to kim jest
2025-03-28 06:56:38
1
michfur2 :
Gary mył 😂 tam
2025-03-27 20:30:33
0
Jurek Dybalski :
Faktycznie odsluzyl 5 lat w Legii w Nimie ale mowic o Legii z takim ,,stazem,, i tak czesto…???jest w Polsce naprawde wielu zolnierzy Legii Francuskiej z 15-30 letnim stazem w prawdziwych konfliktach
2025-03-28 12:16:03
0
user7448800274512Wladek :
W Gujanie znajduje się regiment LG zato jest dodatek do żołdu kiedyś Polaków przyjmowali głównej jednostce w Marsylji
2025-03-31 22:50:07
0
PL :
Jak byłem w Legii to ochraniałem Centrum Handlowe 2 dni przed promocją masła 3za2 potem byliśmy na misji w dżungli w Borach Tucholskich
2025-03-29 02:34:39
0
Polish :
Znasz Grzegorza Prządke ? Bo Wy jako ci KOMANDOSI z LEGII musicie się znać
2025-03-29 20:19:24
0
dyof75d526sf :
🙄🙄🙄 z tym złotem to o Francji mówisz ! że okrada Gujanę !
2025-03-27 13:46:18
0
Paweł Paweł :
To Francja kradnie złoto w Gujanie...
2025-03-27 18:33:06
1
Michal L :
🥰
2025-03-31 18:53:44
0
To see more videos from user @beztajemnicpodcas, please go to the Tikwm
homepage.