Закінчила Краще дзвонити Солу, прийнялась знову за ВВ, бо кращого поки не зняли і навряд чи зможуть(Атланта наступна)
2025-03-28 08:59:53
8
beluki :
аааааа ще й актор з серіалу Атланта 🥰
2025-03-27 13:24:32
3
tik.tok.voin_expert :
Ви теж фанат Атакуючого Титану?🙂 я зробив перерив в 12 років, між 1 сезоном (дивився в2013) і як тільки виіхав за кордон, неділю назад чомусь вирішив додивитися.І це шедевр, дійсно шедевр🙂
2025-03-27 19:27:03
1
oleksandrk01 :
Я вже дочекатись не можу ,завтра нова серія
2025-03-27 23:04:36
2
Александр Радзиевский :
супер, чекаю четверту серію
2025-03-27 10:53:27
1
Morving Lanc :
Щось почитав коментарі тих хто дивився - майже всі пишуть що з кожною серією він нудніший і все гірше стає.
2025-04-12 03:59:44
0
mgennarou :
Так вони дають всі серіали на ворожій мові!
2025-03-29 18:07:07
0
7777 :
А перекласти на українську назву серіалу не хватило змоги
2025-03-27 19:00:18
0
БосПрезидентів :
А що це за "червоний помідор"?
2025-03-30 07:54:46
0
МАКС ШЕПЕЛЬ :
ну таке
2025-03-27 17:01:46
1
Денис Денискин :
Зашол топ👍
2025-03-27 19:59:14
1
Евгений :
Доверять людям? Не, не в курсе.
2025-03-29 15:23:38
0
Єгор Крутоголов :
🙏🙏🙏
2025-03-28 04:10:27
0
777Алик Львовский777 :
😳
2025-03-28 03:11:18
0
Наталочка Boyko :
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
2025-07-26 17:38:56
0
olehyehorenko :
😂
2025-03-29 17:13:42
0
kot_68 :
😁
2025-03-29 15:00:38
0
user9670062783308 :
😂
2025-03-29 13:27:27
0
Руслан Босенко591 :
😁
2025-03-28 15:12:26
0
.E.N.O.T. :
Нарковоры / Вор дури😎
2025-03-28 06:18:36
1
l_skywalker :
нарковоры 2025
2025-03-29 23:39:59
0
1111111 :
Dope Thief
2025-03-27 18:55:48
3
Тетяна :
а можнабуло ще швидше показати назву, ато шось затянуто получилось😳
2025-03-27 18:16:29
4
V :
"легендарний" Рідлі Скотт не може навіть продовження Чужого нормально зняти...
2025-03-27 19:24:21
4
pes_patr0n :
Коли люди почнуть розуміти, що томати мають найгіршу систему оцінок. Навіть, якщо всі поставлять серіалу 6, то в нього буде 100% позитивних відгуків. Але топовим він не буде)
2025-03-27 15:35:29
4
Леха Ким180 :
💯
2025-03-27 07:05:32
2
_night_sky_ :
буквально час назад подивися 3 серії👍
2025-03-27 10:51:58
1
Zloy Sergey :
О такие мне нравица
2025-03-29 10:15:32
1
Женя Пучков :
А я думаю, де Марк пропав, не тренується)
2025-03-28 20:35:14
1
brilliance :
😍
2025-03-28 15:51:59
1
userfghjrtyuilb :
Буду дивитись , як що справді такий як Озарк !!
2025-04-12 17:27:41
1
🤍 :
Крутий 🔥🔥🔥я увімкнула випадково. Не чула про нього і потім така ваааау )Чекаю нову серію
2025-03-27 23:30:42
1
дима :
не цікавий, тягомотний
2025-04-26 05:14:36
0
Решетніков Віталій :
🥰
2025-03-31 19:47:29
0
co tam? :
гімно, до брейкін бед і озарк як до неба рачки, це як порівняти уліца разбітих фанарєй і справжній детектив
2025-03-29 20:33:16
0
Madrigall :
І триндить і триндить. І так вʼязко що ні серіалу ні його не хочеться слухати.
2025-03-28 10:18:32
0
To see more videos from user @mark.bondd, please go to the Tikwm
homepage.