Мені особисто новела від імені Аарона (1,5) дуже сподобалась,вона справді необхідна.А от новела від імені Адама(2,5) ні про що,абсольотно непотрібна,нічого нового не розповіла)А believe me взагалі вау
2025-03-31 10:30:50
12
boomyrrk ✩🦢 :
Я читала відразу новели 1,5 і 2,5 після книг, і так, там є спойлери певні, але при прочитанні я не задумалась, що це спойлери і як читала наприклад другу частину після 1,5, то навпаки було прикольно
2025-05-06 20:53:47
11
❌ :
А новели 1.5 і 2.5 ви не рекомендуєте читати зразу тільки через спойлери які там є? Про я прочитала 2 перші частини і було б начебто цікаво почитати книгу зі сторони Варнера і Адама.
2026-01-18 16:10:41
0
lesiiaaa :
Чи можна читати в 14-15 років?
2025-08-13 16:55:20
1
𝒮ℴ𝒻𝒾🤍 :
Може ще хтось сказати чи треба читати 1.5 і 2.5 і в якій послідовності?
2025-05-05 12:27:41
5
Ilana :
Believe me це 6 частина ,вона ще не перекладена,вірно?
2025-05-21 07:39:31
0
nastyа 🤍 :
а чи нормально будет читати спочатку 1-6 основні, а потім усі новели?
2025-03-30 09:31:19
15
Nadiya_aaaa :
чи є книзі сцени 18 +?
2025-06-11 12:53:12
0
OliVia | ВooksBeauty :
Підкажіть будь ласка чи в цьому циклі є сцени 18+?😅🔥
2025-04-24 21:44:00
1
.Karina. :
чи підходить цей цикл на 13 років?❤️
2025-06-12 18:28:42
0
𝒜𝓃𝓃𝒶 :
а навіщо взагалі новели ?
хіба не можна просто читати частини ?
2025-03-31 12:00:16
2
Дара🎀 :
а новели обов'язково читати чи можна без них
2025-07-03 16:43:37
2
ㅅ :
а чи відомо приблизно коли ксд випустять новели 4.5 і 5.5?
2025-03-31 20:52:15
0
Надихаю читати📚 shekalada :
В вас тоже то відео в такій жахливій якості? 😭😠
2025-03-30 10:06:06
0
З книгами в серці 📚🎧🖇️ :
обов'язково читати в такому порядку?
2025-04-04 21:00:37
0
❌ :
Теоретично новели можна прочитати вже після того як прочитала цикл?
2026-01-07 21:03:04
1
Mrs. Warner :
я би Об'єднай мене читала повністю після 2 книги
бо в Зруйнуй мене(1.5) є сцена з Розгадай мене (2)
2025-06-27 14:53:21
1
🪻 :
добрий день! підкажіть, будь ласка, скільки розділів у кожній із новел в "об'єднай мене"?
2025-08-27 11:09:17
0
Демонша :
А як виглядай новела РОЗКРИЙ МЕНЕ 5.5
2026-04-11 14:04:42
0
ddaruna_ :
Якщо я вже прочитала здолай мене. Мені потім краще читати знайди мене і розкрий мене підряд, чи в кінці перед повір мені? 1.5 та 2.5 не буду читати)
2025-11-02 10:27:32
0
Ilana :
Дякую за відео🙏
2025-05-21 07:39:41
0
Юля Луцюк :
🔥🔥🔥
2025-03-30 22:38:59
0
Annette :
🥰🥰🥰
2025-10-12 19:34:38
1
To see more videos from user @shekalada.book, please go to the Tikwm
homepage.