annyira rossz latni hogy el hanyagolnak egy szep autot 😭
2025-04-04 19:27:57
130
🪐⚜️𝓜⚜️🪐 :
amugy hol található ez a hely?
2025-05-03 19:13:59
2
Gabesz :
Forgalmiba milyen szin van bejegyezve?🤣
2025-04-05 05:15:25
20
🐺Moon🔪 :
Ezt egyik veresi benznkúton láttam, gyönyörű
2025-04-05 08:55:27
5
tkcs_lilien :
Annyiszor megcsodáltam már pesten🥹
2025-04-05 21:23:47
9
nimrod_007 :
jol nez ki😎
2025-04-04 17:20:19
14
𝚇4𝚝𝚛𝚢 :
Ezt a kocsit láttam a budaörsi Lidl parkolóban
2026-03-15 17:57:09
1
zeti :
P2!!
2025-04-05 09:08:09
2
Nosferatu(Steve) :
Hol vagytok helyileg ?
2025-04-13 16:41:57
1
Cornerdj :
Szia! Milyen porszivot hasznaltok aminek ilyen csöve van? Köszi!
2025-04-07 07:58:51
0
Fazekas Tibor :
miért van benne Fábia ülés ? 😳😳 annyira fapadnak hat így a gépezet 😬😬
2025-04-05 11:16:57
0
Izé :
Bemutathatnád kikkel dolgozol együtt! Akik ilyen munkát végeznek megérdemelnek egy kis rivalda fényt! 🙏✌️✌️✌️
2025-04-04 20:36:18
43
Bálint🦅💎🪐 :
Hungexpo parkolójába ott állt a design nagy ütős pacsi a talajnak ❤️🔥
2025-04-05 00:55:55
4
blackmagicwoman :
Szuper lett!!!!😊
2025-04-04 17:36:50
3
Sándor Sáhó :
👍👍👍
2025-04-05 07:23:02
2
István_z :
prt2
2025-04-05 05:00:24
2
grgy_dom :
Láttam ezt a vadállatot a normafánál, elég komoly!
2025-04-05 06:52:15
2
Boros Krisztina :
😍😍
2025-04-05 06:53:49
2
Ismeretlen :
Úristen 😍 gyönyörű
2025-04-06 07:37:37
2
Nagy Kevin :
Esküszöm olyan szép munkát végeztek, hogy Egyedről fogom odavinni a kocsit.🥴
2025-04-05 03:57:57
2
Kati :
Gyönyörű🥰
2025-04-05 11:36:17
2
Fannikomáromi1518 :
kedvenc autóm ❤️❤️❤️
2025-04-05 15:24:30
2
tanacsrichard :
A porszívó csövét fogjátok ha csomit porszívóztok mert karcolja a bódét.
2025-04-05 19:16:54
2
Jozsef Pal :
Szép Autó 💪De Szép munka is..🙏
2025-04-04 18:49:05
2
Farkas Krisztián :
👌👌👌
2025-04-04 17:20:45
2
𝐍𝐚𝐠𝐲 𝐃𝐚́𝐯𝐢𝐝 :
Az ülés mennyi idő alatt szárad ki?Ismét szép munka!👌
2025-04-04 17:56:25
2
Mónika Deák :
😍😍😍
2025-04-04 18:03:38
2
Nickname01 :
Festés nagyon büntet.
2025-04-04 18:16:03
2
Ylyke :
🥰Azt hittem a mintát kell lemosni róla😊😊😊😊😊😊😊😊
2025-04-04 18:23:13
2
Éva Oroszné :
gyönyörű autó ❤️és nagyon szép munkát végeztetek. csakis a DODGE
2025-04-04 18:30:30
2
Bugyi :
👍👍👍
2025-04-04 19:19:41
2
Kalamán Imre :
vagány autó
2025-04-04 20:55:39
2
🤡💀🇭🇺 :
Multkor a hosok teren ezt az autot lattam
2025-04-04 20:56:55
2
Robi :
Sanyi a király! 👀
2025-04-04 22:12:56
2
Kovács Gábor :
👍👍👍
2025-04-06 09:24:12
1
D.Brendon :
👍👍
2025-04-06 18:22:30
1
gabrielhorvath301 :
❤❤❤
2025-05-04 10:19:21
1
MC ULTRAS :
👏👏👏
2025-04-07 17:35:33
1
gabor0408 :
Kárpittisztítás után mit használtok a szárításhoz? Én olyankor pár percig járatom a fűtést az ülésfűtéssel együtt, mert sajna a Parkside kárpittisztító nem szívja szárazra az üléseket 😅 De még ezután is kell 1-2 nap amíg szép száraz lesz
2025-05-04 13:01:49
1
Kяιѕтóƒ :
@A Felhasználó Nem Található
2025-04-06 06:36:29
1
Beke Szabolcs :
🥰
2025-04-05 21:10:35
1
gabrielhorvath301 :
😁😁😁
2025-05-04 10:19:33
1
Mester József :
Ennek a kocsinak persze, hogy koszos a hátsó ülése…😜😜😜 sok tornázást kíván a hátsó ülés maga után…🤣🤣
2025-04-05 20:10:30
1
Balázs Simon :
Milyen vegyszert használtok a tornádorba és milyen arányba keveritek be?
2025-04-05 05:50:24
1
Zsolt Hornyak :
Az kärcher kárpit tisztító melyik modelje?
2025-04-04 18:02:14
1
Kiss Márk :
Halli egy rendelèst be tudnál mutatni hogyan lehet a legjobban felvinni az autóra 16400 as előre is köszönöm 🥰
2025-04-04 18:18:56
1
Horvath balàzs :
Szia egy olyan kerdesem lenne, hogy a Koch Chemie-tol a Guf gumiszőnyeg ápoló/dressinget ajánlod?
2025-04-04 22:18:10
1
gsxr__750__k5 :
Egy ilyen mutatvány mennyibe fáj?😇😁
2025-04-05 05:44:30
1
Ricsák Peti :
Egyedi rendszám? Amúgy tudtad hogy minden rendszám egyedi? Fura volna két autó ugyanazzal a rendszámmal.
2025-04-05 17:40:29
1
Dave8152 :
Mindent amit szoktatok használni a videóban meglehet venni persze kivéve a porszívót. és a másik kérdés egy ilyen tisztítás kb mennyibe kerül?
2025-04-05 06:19:21
1
ERXK :
@Attila Lázár
2025-04-05 09:30:24
1
Kanalas Attila :
😳😳😳
2025-04-05 07:13:55
0
hunor1010 :
Mi ez kodiak autó 🤣
2025-04-06 05:48:21
0
To see more videos from user @autobirodalom.hu, please go to the Tikwm
homepage.