Lijep ali mi smeta što nema malo mekanijih linija. Ne volim vw dizajn. Inače je moj Scenic 2018 1.5 dci koštao 30k i prezadovoljan. Ipak bi tog kupio prije neg nekog švabu izuzev mečku
2025-05-03 20:46:32
1
extenze :
rafale je najslicniji
2025-04-22 17:26:11
0
NemaDzema :
Koji je motor i koliko konja?
2025-04-16 21:27:23
0
zumns :
Cena 31k? Za reno? Mnogo kume
2025-04-17 06:01:50
0
Cerevac :
🥰🥰🥰
2025-04-16 21:02:31
0
-•-Adr-•- :
🥰🥰🥰
2025-04-28 04:49:05
0
To see more videos from user @danilo.jojic, please go to the Tikwm
homepage.