@csedetiktok: Itt tart most a technológia fűnyírásban 🤯🤖🤟 #reklám #andlkft #robot1 #fűnyírő #segwaynavimow

Csorba Dániel
Csorba Dániel
Open In TikTok:
Region: HU
Wednesday 30 April 2025 08:43:10 GMT
146030
2141
82
805

Music

Download

Comments

.szabolcs
Szabolcs :
szerintem egy faluba amilyen udvarok vannak simán elvérezne, már egy erösebb fücsomo vagy egy kutya által ásott kisebb gödör és nyekk
2025-04-30 13:16:09
37
cicamami74
Farani :
Nálunk a temetőkben a füvet is ilyen fűnyírókkal nyírják, és a dokkja is kinn van a szabadban.
2025-05-02 13:39:19
0
skribekmelinda_terapeuta
Skribek Melinda_terápiák :
Klassz. Egy hiba van vele….velem miért nem reklámoznak ilyet?! 🤷‍♀️😊 Utálok füvet nyírni. 😔😔
2025-05-01 11:47:59
1
druida_val
Druida_Val :
Tenyleg van aki annyira lusta lenyirni a fuvet, hogy inkabb 1.2-2misiert vesz egy ilyet?
2025-05-01 10:51:21
1
pallova_gyomro
Páll Patrícia Bőrterapeuta :
Engem gyengéd szálak fűznek a robotfűnyírómhoz amióta megvan 😄 Ez van, na. A fű szépen le van nyírva, én meg boldog vagyok. Sosem felejti el, nem kell noszogatni. Életem vásárlása volt. 🥰
2025-04-30 14:49:49
6
dyg6iwwn8hyx
dyg6iwwn8hyx :
Mammotion 367 eHUF ès jobb a szoftvere ennèl
2025-05-01 11:26:34
2
molnarkrisi
Kristóf Molnár :
Nekem is van! Csoda! 👍🏻
2025-05-02 19:54:40
1
csinez
Inez Cs. :
1000 m²-t hàny nap alatt nyìr le?
2025-04-30 21:42:41
0
fantasztikusimi1
Az :
Mekkora dőlésben tud dolgozni?
2025-05-01 07:55:31
0
nagylajos_official
nagylajos_official :
Az említett oldalon jelenleg egy sem elérhető....😏 Nálam csak a HQ bizonyított! Tapasztalatból beszélek! Kipróbáltam mást is, de jelenleg egyik sem elég megbizható, vagy nincs megfelelő szervíztámogatásuk. A husqvarna a NO1 és nem drágább, mint ez.
2025-06-06 20:56:52
0
userekxxl68qr5
Laci :
Szia Kérhetnék egy elérhetőséget ?!
2025-06-01 06:23:42
0
frenchbulldog19780702
frenchbulldog :
1 milla
2025-05-03 04:01:03
0
usern715zt6c4u
KöviKopó :
😅
2025-05-31 10:27:51
0
laci7405
laci :
👍👍👍
2025-05-02 11:01:17
0
aciprusiingatlanos
Aciprusiingatlanos :
csak a C meg ne lássa. 😏😅
2025-05-03 10:57:16
0
rolandring76
rolandring76 :
1m fog tekeregni a kertben. Aztán jön Kolompár Vinettu beugrik a kerbe és hopp… már nincs is robid. 😔
2025-05-02 06:26:12
0
rsz0808
Darubattya :
ennyi pénzért inkább nyirja a gyártó gyepet 🤣
2025-06-19 11:39:31
0
pacee87
Pacee :
Arról még soha senki nem mesélt semmit robofűnyíró kapcsán, hogy a kutyuska terméssel mi lesz... És arról sem annyira, ha olyan terepen kellene bevetésre küldeni, ami nem többmilliós gyepszőnyeg.
2025-04-30 09:55:26
0
nikol...79
Nikol :
@ADtamas
2025-05-02 05:40:58
1
dyyulf7e1bai
dyyulf7e1bai :
😁
2025-08-09 20:26:39
1
emarkovics
Enikő Girhiny-Markov :
😁
2025-05-11 14:43:44
1
szala89
szala89 :
aztán a kutyakakát ez is szétcsapja vagy bezsákozza 1.5mft-ért? 😅😅
2025-05-04 16:57:31
1
szalkai.attila
Szalkai Attila :
😂
2025-05-02 11:43:51
1
krisztin.csarmasz
Krisztián Csarmasz :
😂😂😂
2025-04-30 17:36:02
1
pirkatt11
Név :
Megéri...😱🤣
2025-04-30 21:06:57
0
magyarosi01
magyarosi01 :
1 éve használom , hibátlan.
2025-04-30 14:24:26
0
zferenckurtucz
zferenckurtucz :
😱
2025-06-28 09:44:56
0
rtpozi90
RTPOZI :
A kutya kakival mit csinál azt is beazonosítja?🙈😆 Vagy kikerüli?😁
2025-04-30 15:02:13
0
forzaingatlan
Forza Ingatlan :
Legjobbkor, megnézzük ❤️
2025-05-03 09:55:41
0
febekteam
febekteam :
Nekem egy sarlóm van! Nincs benne gps! szerintem átvertek...😱
2025-05-02 21:15:20
0
istvan.dandi
Istvan Dandi :
Aki lusta füvetnyirni annak ugykell
2025-04-30 17:40:43
0
skynet9828
Henrik Gebei :
Amugy ez olcso ilyen konoly technologiaval
2025-05-02 06:22:24
0
kovacs._.markk
kovacs._.markk :
500 ezerért milyen ,,olcsó”
2025-05-01 20:09:51
0
algernon125
Algernon :
nekem 4 éve kábeles nem GPS,de imádom , bár sok meló volt vele! következő GPS Husqvarna lesz az tuti 😉
2025-05-01 14:22:45
0
csuliwernerreviczky
csuli Werner reviczky :
de jó!!!!!❤️❤️❤️
2025-05-01 13:27:11
0
ihszabi
Szabolcs :
GPS és RTK fogalmát olvasd el mi is pontosan 🤣🤣
2025-05-01 11:28:04
0
user48512423690334
Daniyal :
Levágott füvet +elküldi online, 😅😅😅😂😂😂😂
2025-05-01 04:27:05
0
uber76zozo
zozo :
Drága de szerintem nem 10 m2 gyepre vesszik de egy foci pálya nagyságu gyepnél megéri a 2 milla árát mivel ha az idődet nézed azert megsporolod napi szi ten karban tartja.
2025-05-01 06:49:42
0
viruskarobika
Robert Hajnal :
jó hogy lehet kapni 😂
2025-05-01 09:08:38
0
allieson95
Allie :
hogy lement az ára 😂😂😂
2025-05-01 08:09:30
0
To see more videos from user @csedetiktok, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About