@lexukraine: Ответ пользователю @💕 В Україні продають морозиво здатне підвищити ризик серцево-судинних захворювань. На полицях часто можна побачити морозиво, виготовлене на основі рослинних жирів. Насправді це дешевий аналог справжнього пломбіру. Виробники додають пальмову або кокосову олії. Чим шкідливе морозиво з рослинними жирами? У його складі присутні трансжири, що негативно впливають на серце та судини. Таке морозиво активно маскується під «справжнє». Як обрати корисне морозиво?? Розповіла в відео . А Як ви обираєте морозиво ? #морозиво #експертиза #якість #продукти #морженное #супермаркет #ціни #цены #дсту #продукты #продукти
То вудкрийте судові справи на всі магазини, чи слабо?!
2025-05-05 17:40:09
2150
alenaverkholaz :
Розказуєте гарно, то робіть щось , щоб його не було в продажі…)
2025-05-06 08:42:26
1094
Валя Коваленко :
ОДНЕ ДО ВАС ПИТАННЯ ЯК Б
ЮРИСТА!!!! ЯКЩО ЦЯ ПРОДУКЦІЯ НЕСЕ ЗАГРОЗУ ЖИТТЮ, ТО ЧОМУ ВИ ЯК ЮРИСТ НЕ ВІДКРИЄТЕ СПРАВИ НА ЦИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ,ЧИ ЦЕ ВІДЕО ТІЛЬКИ ДЛЯ НАБРАННЯ ЛАЙКІВ????
2025-05-06 12:55:25
455
usertrgyi5jn66 :
а чого воно впродажі
2025-05-05 22:42:56
526
Julia :
Якість жахлива практично на всі продукти.
2025-05-05 20:13:31
40
user32613457237652 :
не маємо влади не маємо і порядку, а людей просто знищують
після ковіду, війни та диктатури, нам вже нічого не страшно💪
2025-05-06 04:15:59
104
Ксюша :
Потрібно заборонити продавати,а не розповідати.
2025-05-06 05:47:53
80
Віра... :
У мене до Вас питання! Так якого &рена воно в продажі. Чому служби безпеки здоров'я не закриють ці лавочки. Бо Всім за це капає і закривають очі 😏
2025-05-06 10:23:48
7
BoTata :
питання в іншому, як такі продукти потрапляють на прилавки
2025-05-05 21:04:44
35
Liliya :
ДСТУ уже давно не працює, не смішіть людей!😂😂😂😂
2025-05-06 05:34:05
11
Квіточка :
короче їсти нічого не можна.
2025-05-06 06:21:46
7
Алина Шпак :
коли написали 4733- це точно доказ того,що якісне? а чи не можна написати що завгодно??? де гарантія?
2025-05-05 18:25:50
96
MilAna :
Нема корисного морозива, зараз, що молока, що масла теж все підрзріло, навіть запах не молочний в молочних продуктах🥲🥲🥲
2025-05-06 05:49:12
21
Ymari1970 :
Можно подумать ,если указан стандарт 4733, его кто то соблюдает😁
2025-05-06 05:42:08
480
user3777440379767 :
мусорная еда!!!в СССР - был ГОСТ, за такую продукцию, посадили бы!!!Хотели капитализм и демократию, получите!В здоровом поколении. никто не заинтересован!Люди нужны, пока могут платить деньги!
2025-05-06 14:43:49
74
makllsk :
короче, травят нас со всех сторон...
2025-05-05 20:49:29
100
АЛЕКС :
В Украине 90%молочки фальсификат.И то что написано на этикетке,абсолютно ничего не значит...
2025-05-06 06:01:18
7
гурман :
в Украине нет доброкачественного мороженого 🥰
2025-05-06 13:40:28
14
Людмила :
Дякую вам за інформацію.
2025-05-06 08:45:32
9
kseniakhabatnyk :
Нас так кроплять, що нас морозиво вже не бере!😂
2025-05-06 17:34:32
24
КВіти, Ягоди. 🌷🌹🌹. :
пальмова олія майже кругом, особливо в печеві подивіться, шоколаді, булочках
2025-05-06 03:59:02
18
marina53892 :
Як це треба не любить свій націю і країну😡 щоб повільно її знищувати 😡ЖАХ😡
Де контроль якості які відповідають за це???
Тільки великий штраф може змінити цю систему.
2025-05-06 05:57:42
30
Ничего личного🤌 :
После 100 литров выпитого ЮППИ мне ниче не страшно уже😅👍
2025-05-06 05:18:43
8
To see more videos from user @lexukraine, please go to the Tikwm
homepage.