Tego utwory słuchałam dlugoo po pogrzebie mojego ojca.. było mi lżej.
2025-05-07 15:32:20
200
Justine 🇵🇱🇩🇪 :
Uwielbiam tą piosenkę 👌
2025-05-07 16:50:57
173
✝️ :
Wygląda to jak z serialu życie w cuglach
2025-05-08 18:24:36
28
Bettina2o23 :
👍👍beautiful 👌👌🥰🥰
2025-05-06 21:14:06
2
Doris :
💙💙💙🎶😎❤️🫶 Kasia 💙🤗
2025-08-04 17:50:40
1
🦋🦋🦋Bridget🦋🦋🦋 :
🤩🤩🤩 so beautiful 🙌🌅🌊🤩🤩🤩
2025-05-06 18:40:01
1
Gosia :
Pięknie 😍🌊
2025-05-09 20:16:53
2
Paul Holz :
♥️❤️👍
Ten zachód słońca niebo maluje,
ciszę i spokój w mych myślach sprawuje .
Złote promienie tańczą po trawie,
dzień się żegna w spokojnej oprawie 😇😇❤️👍
2025-05-06 20:07:49
22
⚘️ Natalia ⚘️ :
gdzie to
2025-05-08 16:23:52
0
Mikołaj Wolak :
bunkrów nie ma ale też jest zajebiscie🤣
2025-05-09 03:56:12
6
AgaAga :
uwielbiam tą nutkę 🥰
2025-05-07 16:18:32
4
Róża :
Super pozdrawiam Cieplutko ♥️♥️♥️
2025-05-06 19:20:16
1
🐝🐝Benita1978🐝🐝 :
piękne miejsce 🤗
2025-05-07 20:51:03
1
Moniś :
Pięknie 🥰
2025-07-11 15:24:02
0
poprostukassia☀️♎️🇵🇱🌛 :
Cudne miejsce ❣️
2025-05-07 19:44:51
0
siekannn :
przypomniało mi się jak słuchałam tej piosenki jak mój chłopak leżał w śpiączce po wypadku samochodowym i nie było wtedy jeszcze wiadomo czy się w ogóle obudzi
2025-05-12 00:18:18
0
Beata Wolska-Miroś :
Co jak co, ale Polskie morze jest najpiękniejsze, jedyne i niepowtarzalne ❤️