кому війна а кому мати дорога Хоча по 500грн закинув на ЗСУ кожен в день як приходить тисячі тратити
2025-06-09 13:02:17
79
Sławomir K745 :
Odessa is beautiful Russian city ❤️
2025-06-14 22:38:02
14
Роман :
прочитавши коментарії таке враження що більшость заздрістно і не можуть нічого кращого придумати як поливати один одного брудом та бажати чогось поганого(
2025-06-12 19:33:01
74
focus_6966 :
Бажаю цим шоб побачили і відчували …
2025-06-09 19:55:44
19
@pritula.nataliya91 :
Нажаль війна не для багатих людей ... Наші хлопці відають своє життя , а ті танцюють 💔💔💔
2025-06-24 19:27:09
5
2704..91 :
пару автобусів із поліцією та тцк. туда отам штурмовиків можна набрати.
2025-06-11 17:35:22
7
koval :
іскандера не вистачає для такої туси 😂😅
2025-06-12 03:25:52
2
NEILLA NK8888 :
наша Одесса умеет жить,надо ценить каждую минуту жизни 🔥🔥🔥
2025-06-10 20:18:51
292
Fed_Misha :
як трек називається?
2025-06-14 08:47:49
1
Майор Морква🇺🇦 :
А в Києві плачуть😭😭😭
2025-07-04 16:48:44
1
май нейм мазафака :
прямо як фосфором луплять
2025-06-09 06:03:38
21
juliostoyanov :
РУСКИ ГДЕ???
2025-06-10 09:46:42
0
♾️♾️♾️♾️ :
жизнь 1 надо её проживать на максимум , тем более что мы не знаем что нас ждёт завтра
2025-06-14 17:08:33
3
Ник :
Класс! Одесса топ🔥
2025-06-10 14:49:16
15
А б с о л ю т :
Кайф
2025-06-12 18:53:38
1
Юрий :
Николаев смотрит!
2025-06-28 07:50:46
0
Lucky :
дырки 🤣😂
2025-06-10 19:43:48
32
атм :
Клуб классный, музыка никакая
2025-06-08 22:01:52
550
Wearethecampions88 :
Чудово, пишаюсь що вміємо відпочивати
2025-06-24 19:36:55
0
женя :
что то я не могу найти эту песенку, скиньте пожалуйста название
2025-06-25 14:14:55
0
Val :
двіжуха 😎😁
2025-06-28 16:38:34
0
ЮРА :
Cool,а що нити треба жити і по на всьо
2025-06-27 09:09:28
0
Максим Евсеф :
не могу найти эту песню
2025-06-26 03:47:52
0
🌚🌜Shadow witch🌛🌚 :
как же круто🔥🔥🔥🔥
2025-06-26 16:01:38
0
Fernie Andreas :
валить дуже🔥
2025-06-10 22:47:25
0
To see more videos from user @dollardrive3, please go to the Tikwm
homepage.