мені було три роки,як не стало мого тата (він так мене любив)
і любить ...
2025-06-14 17:33:30
16
Band€рятКо😈 :
як добре, коли є кого привітати з цим святом... 😔💔
2025-06-15 04:52:46
6
d :
посилаю татові привітання на небеса 🕊️😭я знаю ти це побачиш 😭
2025-06-15 07:49:05
11
#_SKELETON_# :
тату я тебе дуже люблю шкода що тебе вже немає зімною, але я знаю ти все бачиш з небес і пробач якщо щось нетак було, я дуже хочу тебе обійняти 🥺
2025-06-15 14:18:31
5
ДОБРИНЯ :
Всіх вітаю зі святом✌
2025-06-15 15:54:27
2
KOSMIN :
Всі діткам!!! дочекатися свого Батька..
2025-06-14 23:14:16
3
Shemila :
В саме серце...🥺
2025-06-15 11:16:55
1
user1836301238816 Сергій :
Дякую, взаємно!
2025-06-14 18:14:38
1
dyadya senya :
ДЯКУЮ Взаємно
2025-06-14 21:38:54
1
Валерій Василенко :
Дякую сину за привітання
2025-06-15 09:26:47
1
Іван Йосипенко :
дякую за привітання🥰
2025-06-18 21:23:38
1
Лена :
Пусть это поздравление долитик к моему папе.Без адреса и электронной почты.Пусть знает что я его люблю
2025-06-14 18:05:41
19
Тетяна Нужна 💕 :
Сьогодні півроку як немає батька 😭🤧
2025-06-14 16:38:00
1
Сергей Зуграв :
дуже дякую доченька
2025-06-19 05:28:16
2
Yevheniy Filak :
Дякую Сина🥰
2025-06-15 06:46:47
2
Олеся :
День батька 15
2025-06-14 17:24:11
7
🧚 :
Дякую папуля за все!
2025-06-15 19:06:21
0
Сергей Боложинський :
дякую, на добраніч.
2026-06-15 19:17:51
1
мир :
Я щяслв Большое Ее спасибо за наших Детей Дети Я вас люблю ❤️❤️😘😘😘😘😘
2025-09-21 20:17:42
0
лерчик💛💙🇺🇦✨🫰✌️🩷 :
ну у мене батька немає не не частично,не в сімейному плані.Тому нема кого поздравлять.Може в фізичному сенсі цього слова є ,але то мене вже давно не стосується.💓💓💓Мені мати заміняє його вже дохера давно :).Дякую
2025-06-15 21:17:29
0
груша🍐 :
в мене його нема
2025-06-16 05:30:53
0
✧⭐.veriiikswxx☆° :
так воно 18 а не 15
2025-06-15 06:34:54
0
To see more videos from user @pruvitannia_, please go to the Tikwm
homepage.