@wujekrada_streetwear: NAJTAŃSZY klimatyzator na rynku 😦 500 złotych. Shinco 7000 🔥 test i opinia. Czy warto? Kupilem dla babci 😭 #klima #klimatyzacja

WujekRada
WujekRada
Open In TikTok:
Region: PL
Monday 16 June 2025 12:55:59 GMT
605104
9851
189
2205

Music

Download

Comments

mistrzuniu75
Mistrzuniu :
Gościu zrobił test bez temperatur xD aha
2025-06-16 15:43:32
496
radekzord
Radekzord :
biore.przed wakacjami z obi i oddaje po. Jest 2.miesiace na zwrot
2025-06-16 16:18:44
67
k44mil
_K4MIL_ :
Zrób test temperatury w pomieszczeniu
2025-06-16 15:04:00
211
pixel.pawcio
Pixel :
Jaki jest sens chłodzenia pomieszczenia, mając jednocześnie otwarte okno przez te rure?
2025-06-17 00:12:17
77
kilianszef
Kilian :
W action jest fajny za 800
2025-06-16 15:05:09
12
ognowski_
daj obs :
Gdzie go za 500 kupić ?
2025-06-16 14:54:10
8
szymon.c8
Szymon c :
LG und Za 2300 zł schłodzi ci pomieszczenie do -50
2025-06-16 14:40:38
7
tajnytatus1
Tajemniaczek :
najtanszy jest w lidlu za 200zl
2025-07-13 16:28:18
0
itzzkubikx
itzzkubikx :
czym sie rozni klimatyzator od klimatyzera ?
2025-06-17 13:43:17
0
kacpernowacki11
Kapix_ :
700 zł kosztuje jak wchodzę przez twój link steal allert cena już poszła w górę czy jak?
2025-06-16 15:46:27
2
leonardgowski
Leoś :
Za 1200 masz normalną klimę 3,5kw
2025-06-17 16:47:26
2
tiktokuser_2115
TikTok :
za 700 zł bodajże w lidlu był rok temu klimatyzator a nie klimator
2025-06-16 16:51:06
1
victorianek6
Spontaniczny Victor® :
A nie lepiej zrobić wylot np. przez komin jeżeli jest możliwy ❓ bo wtedy nie trzeba byłoby okna otwierać i wpuszczać ciepłe powietrze z zewnątrz.
2025-06-19 08:26:30
2
szkielkoffsky
MichaUek :
Kupiłem i ogólnie polecam, bardzo pomaga w pokoju na gorące dni. Minusy? Jest jeden który znalazłem. Jest dużo głośniejszy niż wiatrak i to znacznie, no jednak nadal wolę głośniejszy klimatyzator niż 38° w moim pokoju na poddaszu 😃
2025-07-16 06:01:16
2
mmaacckkooo
Mackooo :
parę lat temu za tą cenę kupiłem taka co daje tylko wiatr ...
2025-06-17 20:40:46
2
pumexbrit
Pumex :
Po 100-140€ dostępne w Niemczech producentów typu Medion. I działają dobrze
2025-06-18 09:58:38
1
atraxj
atrax :
nic nie ma w żadnym bio ani na steal alercie też 😏
2025-07-06 17:13:11
1
rysiukotulicy
Rychu :
A gdzie test temperatury w pokoju
2025-06-16 15:11:52
4
technologytechnol94
technologytechnol94 :
jak moze byc zimno jak masz okno otwarte na full
2025-06-16 17:44:35
7
danielwielak
danielwielak :
w Biedronce po 100 są
2025-07-14 13:56:41
0
piotrekelc7
PiotrekELC :
Czy rurę można umieścić w kratce wentylacyjnej ?
2025-06-23 16:55:21
0
_mati_96
Mateusz :
Co jaki czas trzeba opróżnić zbiornik z wodą?
2025-06-16 18:32:09
2
zkuba92
Kuba Z :
Kupilem go rok temu w casto za tysiac. Pokoj 3x3 daje rade ale bardzo glosny
2025-06-16 17:33:49
2
tomekk0
Tomek :
A jak to jest głośne podczas pracy?
2025-06-16 14:39:12
1
damiannajlepszy6
Kowal :
sleep to jest że za iles ma się wyłączyć
2025-06-16 17:45:17
2
To see more videos from user @wujekrada_streetwear, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About