Невже ще є такі господарі що вміють так викласти фіру сіна.Вам уклін, молодці, будьте здорові і хай ще працюється в мирній країні багато років.
2025-06-18 18:05:10
85
зуб :
👍👍👍👍👍сам з Волині живу біля Києва в селі, ніхто не знає що то фура,, рубель, як сіно на фуру скласти, як увязати, що значить роздати фуру для сіна( подовжити)ну а як такою фурою і кіньми вправити, канаву переїхати, це космос😂😂😂😂
2025-06-17 18:59:43
140
Taras :
я з коломийщини!. мені здається. що вже немає таких людей щоб вміли таке робити!!!!!але той хто це робить. в такий час. ви супер!!!!!!!!!
2025-06-17 19:25:54
72
Мартін :
супер, 👍 це хозяїн, молодець 👍👍
2025-06-17 06:12:26
49
Галина Фіголь :
ой навозились ми того сіна,аж страшно стає ,як згадаю.Зараз тюкуємо,дорого,зате легше😌
2025-06-17 17:53:42
21
irynamahdych1 :
оце то розклав,файно😊!
2025-06-18 12:58:37
20
Анатолій Свиріпа :
я думаю що це вже історія...зараз такого рідко побачиш...фура - краса
2025-06-19 04:04:04
12
Красиві Історії :
молодці, так тримати 🥰🥰🥰❤️
2025-06-17 11:22:41
18
Людмила Гудименко :
Супер ви молодець , які хазяйни колись і ми так заготовляли сіно коровам 🥰🥰🥰🥰🥰
2025-06-17 12:44:04
12
Ніна Шваб :
Велика шана трудівникам села🥰🥰
2025-06-18 14:18:47
11
nkipibeda :
Всього дві кінські сили а яка поміч по господарству.Файний господар!
2025-06-17 17:44:49
11
dektereva13 :
Наші люди дуже працьовиті!!!!
2025-06-18 06:49:10
5
Марія :
Хай Бог допомагає ВАМ.Дуже файно набрано сіно на фіру.
2025-06-19 15:16:17
7
Рибак Наталія :
Ми Українці🇺🇦
2025-06-18 16:59:06
5
Петрович :
Сезон саме у розпалі...
2025-06-20 15:31:23
5
Люба Величко :
на таких трудягах держится весь белый свет, и не надо стыдится своих мозолей и потрескавшихся рук. Эти люди крепкие и выносливые. Здоровья вам крепкого на долгие годы.
2025-06-19 14:23:16
26
Михайлович :
👍👍👍 супер колись і приходилось тоже таку роботу робить.👍👍👍💐💐 класно положив красава