@aradatisza: Dr. Kulja András- A műtő az egyik legtisztább és legbiztonságosabb hely kell, hogy legyen a kórházban #áradatisza #kontroll #direkt36 #dinasztia #magyarpéter #iklad #kontrollhu #dombóvár #semjénzsolt #miezazorszag #képviselő #átlátszó #akkumlátorgyár #debrecen #tiszapárt #csakatisza #tuktukország #orbánviktor #india #tuktuk #infláció #nagymárton #gazdaság #menczertamás #ájurvéda #ürespénztárca #magyarország #fidesz
Én elsőre tényleg azt hittem, hogy ez valami múzeum..
2025-06-23 18:04:21
7692
mr t :
a takarítóknak és a személyzet minden tagjának azért le a kalappal!
patika rend van!
minden tőlük telhetőt megtesznek, hogy egyben tartsák a helyet!
2025-06-23 21:04:52
2724
Erdőjáró :
Nem vagyok orvos, egy egyszerű favágó, de ha lehet itt ne műtsenek meg 🙏
2025-06-23 18:02:55
4060
Nick_Z :
Dejooo, mindig is visszaakartam ugrani a 70-es évekbe😊
2025-06-23 18:23:09
2215
BoriCsera :
hogyan engedhetik meg a mai vilàgban hogy ilyen helyen bàrmilyen operàciot elvégezzenek 😭😞 borzasztó
2025-06-23 19:26:06
1828
userghkmjsycoy :
Csak kórházba ne kerüljön az ember mert ott hal meg! 😢 Van egy mentőtiszt ismerősöm, azt mesélte kb bárkit visznek be a kórházba az tuti elkap valamilyen fertőzést ott. 😢
2025-06-23 19:38:18
382
Bugac jakab :
Sok ilyen kórház van
2025-06-23 17:43:07
484
Compl4x :
ez borzalmas 😔😭😭😭
2025-06-23 21:02:17
20
Dr.kiss74 :
hajrá Tisza 🙏🙏🙏👍👍👍
2025-06-23 22:46:10
31
VDE-TOM :
Orbiékat meg a NER-eseket műteném itt. Szemműtétet meg agyműtétet végezni rajtuk, hogy tisztábban lássák mit okoztak! De szigorúan csak várólistán es kivárnák az időt.
2025-06-24 09:40:18
56
Nem az vagyok, akire gondolsz! :
Minden tiszteletem az orvosoké és a segítőké! Hatalmas elhivatottság kell, hogy ilyen helyeken kell dolgozniuk világunkban. Stadionok vécéje külömb lehet.
2025-06-24 02:02:01
32
LeilaWildCat :
Félelmetes.. 😓 🫣
2025-06-23 18:47:28
180
Kocsabi :
8évvel ezelőttig állatorvosi rendelőben dolgoztam és már akkor az ambuláns kezelő is fényévekkel jobban fel volt szerelve! A műtőt nem is merem ezzel a helyiségge összehasonlítani... Szörnyű!
2025-06-23 18:13:22
245
Dori :
Hát gyerekek….bátorak legyünk….😕🙏🏽
2025-06-23 20:10:01
55
Erika :
A fideszeseket kellene itt müteni hogy el patkoljanak😡
2025-06-25 04:33:32
15
Greg T. :
De nyugalom ekozben Orban szo szerint egy palotaban el es mi mindig csak turjuk es turjuk
2025-06-24 17:05:23
9
relentness :
Észak Korea?
2025-06-23 18:27:14
80
Rábai Rita :
Atyavilág.Lesokkolódtam.🥺
2025-06-23 18:13:12
83
gumikacsa9090 :
1910
2025-06-23 18:19:52
38
Hajnalka1971 :
Tejóég 😱 Ez egészen elképesztő hol tart ez az ország .. Nagyon kell a változás ❗️
2025-06-23 20:16:53
18
elenabnolan :
Ausztriában élünk. Sajnos több kórházban több műtétem volt,a gyerekeim is itt születtek,fél évig voltak a gyermek intenzíven. Ilyenkor sajnálom,h nem csináltam videókat,hogy meg tudjam mutatni,hogy itt hogyan néznek ki a kórházak...Nagyon szeretnénk hazamenni a családunk miatt de lassan az forog a fejünkben,hogy a még otthon élő családtagokat kell "kimenekíteni" ameddig nem lesznek annyi idősek, hogy kórházi ellátásra lesz szükség 🥺
2025-06-24 04:21:27
204
Rawand BD :
Először azt hittem, hogy ez egy múzeum egy régi, második világháborús kórháznak 😳
2025-06-25 19:07:54
7
To see more videos from user @aradatisza, please go to the Tikwm
homepage.