@iren.lazun: 🍧 ПП десерт полуничне суфле 🍓 ☝️ Це дуууже смачно і можна їсти скільки завгодно 🤤 Інгредієнти: 🔸полуниця 300 г 🔸підсолоджувач або цукор за смаком 🔸йогурт/сметана 300 г 🔸желатин 8 г 🔸вода 50 мл 1. Желатин заливаємо водою, перемішуємо та залишаємо на 5 хв щоб набухнув 2. Розчиняємо у мікрохвильовці або на водяній бані і даємо охолонути (це важливо!) 3. Далі полуницю збиваємо з підсолоджувачем(в мене стевія), додаємо йогурт і добре збиваємо до утворення пухирців, продовжуючи збивати, вливаємо желатин і ще раз гарно пробиваємо до однорідної маси. 4. Розливаємо по креманкам, ставимо в холодильник на ніч. Смачного 😋