@health4you8: Що маєте з переліку? #аналізи #медицина #лікування

Біохімічний Фармацевт
Біохімічний Фармацевт
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 01 July 2025 16:03:17 GMT
434073
14598
570
7020

Music

Download

Comments

_maria_flower
Maria :
Та волосся росте, але не там де потрібно😂
2025-07-01 16:10:56
321
bogdanpavlenko3
Bogdan Pavlenko :
Є консультації онлайн ?
2025-10-16 06:31:30
1
annie.designes
annie.designes :
Феритин 19 ( колись був 3😩) а гемоглобін 155, також є гіпотериоз АІТ, лікар з таким феритином сказав іди додому прийдеш як буде справжня анемія🫣
2025-07-02 21:41:20
5
sergiivna_aa
Настя Сергіївна :
Феритин 51,61 нг/мл, вітамін Д - 15,89. Постійно болить голова. Які вітаміни порадите?
2026-02-12 15:52:29
1
larsik20104
larsik2010 :
Тільки здай аналізи, то там ціла катастрофа. Тому я їх не здаю. 😂😂😂😂😂 Меньше знаю, легко сплю.
2025-07-03 17:27:48
5
lesuya
Lesuya :
46 років,вага 72,гемоглобін 146,Феретин 15.7,вітамін D 25.6,вітамін B12 704,ТВІС 62.10,ІRON 34.3,насичення трансферином 55.23%,UIBC 27.8 ?Брак енергії,швидко втомлююсь,випадіння волосся!Підкажіть, що робити?!Дякую!!!
2025-10-05 11:12:12
1
inna.bo_
inna.bo_ :
Боже… Ви якась знахідка….Дякую!
2025-10-25 15:37:51
1
user37711506128188
Мирей Ки :
Запаморочення вже від цього списка...бо ніхто нічим допомогти не може!🥺🥺🥺
2025-07-02 09:06:08
11
viktoriia_zahrai
Viktoriia🇺🇦 :
Хто ти?🙄 Нічого що для чоловіків і жінок це різні показники можуть бути, для різного віку і стану організму так само можуть бути різні варіанти норми. Наприклад у вагітних жінок в різні триметсти вагітності - різний показник того ж феритину.
2025-07-02 11:36:11
5
n.g.r.y_a
i am :
не знаю на чому тримається моє волосся чи його залишки, бо феритин вже років 4 на рівні 6-7 😀
2025-07-02 06:06:57
18
oksana___moskalenko
оksana :
якщо тестостерон 1.35?
2025-07-05 07:32:33
1
juli_leya
Юлія Савицька :
Все життя думала що гомоцистеїн відповідає за серцево судинні стани,тромби і т.д....до чого тут ЖКТ так і не зрозуміла🤔
2025-07-02 17:46:28
1
marinamarina_96
Marinka :
Якщо гемоглобін 149 це норма? Чи високий
2025-10-13 08:50:22
1
rezerv768
Rezerv :
глік.гемоглобін 5.3,глюкоза 4,67 інсулін 2,9 індекс Нома 0,6 Прокоментуйте будь- ласка чи це добре
2026-01-08 14:14:16
1
nataliya242824
Nataliya :
Що робити коли кальцій іонізований нижче норми?
2025-07-08 15:16:40
1
ikoniak_nails_beauty
Natalia Ikoniak :
про що свідчить підвищений іонізований кальцій?
2025-07-02 22:51:19
1
nochka803
Nochka :
Заліз і феритин в нормі, гормони теж а волосся лізе зі страшною силою. І шкіра дуже дрябла
2025-07-04 14:19:58
1
_ole_oksanka
Оксана :
Заг. холестерин 5, 75. ЛПВЩ - 2, ЛПНЩ - 2,45, ттг - 1,75
2026-01-25 08:46:56
1
martaoficjaltop
🍒Martinka🫶🏾🍒 :
Фератин 29.2
2025-07-04 11:58:13
1
tanya_vasabi
Tanya makeupartist💄 :
а якщо креатинін 84, якщо в нормі 44-80 що треба приймати? В мене декілька показників відходять трохи від норми
2025-07-02 23:06:37
1
nelia356363
Неля :
Чому більшість лікарів схильні до думки, що норма феритину повинна бути приблизно, як вага , а у Вашій таблиці 30 - це норма ??????
2025-07-03 16:44:37
1
olena.lukianchuk7
Olena Lukianchuk :
Підкажіть чому низькі тромбоцити (90), все інше норм. Ніхто не знає причини :( вже 10 років шукаю причину
2025-07-10 09:55:24
1
irenka.kyc
Irenka Kyc :
якщо в жінки високий тестостерон, але оволосеніння в нормі, про що це свідчить!?
2025-07-01 20:32:46
1
marinamarina_96
Marinka :
Скажіть будь ласка чи можна пити чай та приймати вітаміни одночасно?
2025-10-16 05:15:53
1
paul.swan8
SWAN KITCHEN 🍳 :
Феритин 177 ( я чоловік )🌚
2025-07-03 13:42:54
1
To see more videos from user @health4you8, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About