Феритин 19 ( колись був 3😩) а гемоглобін 155, також є гіпотериоз АІТ, лікар з таким феритином сказав іди додому прийдеш як буде справжня анемія🫣
2025-07-02 21:41:20
5
Настя Сергіївна :
Феритин 51,61 нг/мл, вітамін Д - 15,89. Постійно болить голова. Які вітаміни порадите?
2026-02-12 15:52:29
1
larsik2010 :
Тільки здай аналізи, то там ціла катастрофа. Тому я їх не здаю. 😂😂😂😂😂 Меньше знаю, легко сплю.
2025-07-03 17:27:48
5
Lesuya :
46 років,вага 72,гемоглобін 146,Феретин 15.7,вітамін D 25.6,вітамін B12 704,ТВІС 62.10,ІRON 34.3,насичення трансферином 55.23%,UIBC 27.8 ?Брак енергії,швидко втомлююсь,випадіння волосся!Підкажіть, що робити?!Дякую!!!
2025-10-05 11:12:12
1
inna.bo_ :
Боже… Ви якась знахідка….Дякую!
2025-10-25 15:37:51
1
Мирей Ки :
Запаморочення вже від цього списка...бо ніхто нічим допомогти не може!🥺🥺🥺
2025-07-02 09:06:08
11
Viktoriia🇺🇦 :
Хто ти?🙄 Нічого що для чоловіків і жінок це різні показники можуть бути, для різного віку і стану організму так само можуть бути різні варіанти норми. Наприклад у вагітних жінок в різні триметсти вагітності - різний показник того ж феритину.
2025-07-02 11:36:11
5
i am :
не знаю на чому тримається моє волосся чи його залишки, бо феритин вже років 4 на рівні 6-7 😀
2025-07-02 06:06:57
18
оksana :
якщо тестостерон 1.35?
2025-07-05 07:32:33
1
Юлія Савицька :
Все життя думала що гомоцистеїн відповідає за серцево судинні стани,тромби і т.д....до чого тут ЖКТ так і не зрозуміла🤔
2025-07-02 17:46:28
1
Marinka :
Якщо гемоглобін 149 це норма? Чи високий
2025-10-13 08:50:22
1
Rezerv :
глік.гемоглобін 5.3,глюкоза 4,67 інсулін 2,9 індекс Нома 0,6 Прокоментуйте будь- ласка чи це добре
2026-01-08 14:14:16
1
Nataliya :
Що робити коли кальцій іонізований нижче норми?
2025-07-08 15:16:40
1
Natalia Ikoniak :
про що свідчить підвищений іонізований кальцій?
2025-07-02 22:51:19
1
Nochka :
Заліз і феритин в нормі, гормони теж а волосся лізе зі страшною силою. І шкіра дуже дрябла