@asix._.storm: #dajobs #125 #asix #dlaciebie #4t #moto #cross #dc #fyp #wybijsie

Mejdej
Mejdej
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 03 July 2025 09:57:41 GMT
27562
731
82
147

Music

Download

Comments

agro_kujawskopomorskie_
Agro_kujawskopomorskie :
twoja Asia nie ma szans z moim xtr po UG weź sobie zobacz na moim profilu 😂😂
2025-07-08 17:43:32
2
kayo_9_
Kayo :
Najlepszy Chińczyk to Kayo
2025-07-08 22:30:37
1
dawid._50
david.-.08 :
Fajny motor
2025-07-13 21:58:56
1
bs.hubi
🤫bs hubi🧏 :
mam takiego samego aixsa
2025-07-22 05:24:20
1
mikoajdy
a taki jeden Mikołaj :
bez przesady nitro jest bardzo dobre ja mam i polecam 😁
2025-09-11 18:53:09
1
mi360czeko
Vixa.RP | EH :
model
2025-07-08 12:29:13
0
maciasek_1
Maciaso :
kxd 125 pro
2025-07-08 19:40:21
0
minionek781
Minionek_cross :
Xtr🔥🔥🔥
2025-07-08 17:22:01
0
mr_adonis11
mr_adonis11 :
Xtr 125cc
2025-07-08 19:04:52
0
_damian28._
Damian_28 :
mam kayo 250 i jeździłem asixem 250 kayo topka asix bez szans
2025-07-08 15:07:18
0
mocnakreseczka
Mocna Kreseczka :
tą 125 nie masz szans z moim pitgangiem
2025-07-09 08:51:58
0
filipmadej21
SJ🤜🤛MxD :
🔝
2025-07-22 16:56:43
1
lechukam
Lechu K :
😂💪
2025-07-20 07:48:45
0
endurofilip00
Wrona :
2025-07-30 07:45:54
0
ig.lysy8_vsn
ig.lysy8_ :
2025-08-03 15:11:07
0
enduromokafuga
140% MOCY :
tylko ze ja moim bartonem robie cie na 2 xD
2025-07-08 17:17:17
0
szymon.baran08
baranek 250 :
Asia złamała pojemnosć
2025-07-08 07:37:50
0
_madryciarz_
Asix Rider :
Asix dobry sprzęt
2025-08-02 18:43:50
5
xroczix_
xroczix_ :
rel (kupuje asixa 125 )
2025-07-07 06:02:39
2
virek.wirek
Вірьте :
2025-09-10 20:20:30
1
tt_w3ds
tt_w3ds :
Też mam asix
2025-07-26 09:34:04
1
progamer473
pro gamer :
Barton dla mnie najlepszy
2025-07-22 18:56:53
1
antolux67
antolux😝 :
2025-07-19 08:05:41
1
eryk.2115
Eryk.mx300 :
@Enduro_amato
2025-08-13 09:50:44
1
dawid_774
Dawid_777 :
mam prawie takiego samego asix'a tylko przyciski inaczej poukładane i inne ale tak to identyko
2025-07-17 18:05:53
1
barto6677
Agro_Bartek :
szacunek
2025-07-17 07:42:50
1
ten_z_kayo15
🚀🚨_W_O_J_T_I_🚨🚀 :
kayo lepsze niż ten asix
2025-07-13 18:54:09
1
kubus56
Kubus09 :
Polecasz ?
2025-08-24 15:01:47
1
k_arbus_
k_arbus_ :
OMG MAM TEGO SAMEGO
2025-07-08 23:05:50
1
agro_zetor2
Proxima_VLOG :
2025-09-03 18:15:13
1
fundacja_scp127
Kyle_©r@ne :
też mam takiego
2025-07-12 12:30:50
1
maja.ust1
Maja 🐾 :
Aj też mama asiksa tylko że 110
2025-09-02 12:51:37
1
seb_skills
Seb_skillsRW19⚡️⚽️ :
xtr bracia ❤️
2025-08-09 16:47:51
0
kyze_36
kyze_ :
ezz ja mam Asix'a
2025-09-13 07:36:47
0
smozek_
.. :
@mat_grafiti
2025-08-05 19:24:27
0
ka8per4z
Ka8per.Z :
Tylko asix
2025-08-07 06:26:38
0
nieznany_q20
nieznany_q30 :
mecing
2025-08-27 07:11:15
0
jonderkalubielizac123
Jondro :
A surron
2025-08-25 12:56:23
0
mtblove13
SCC🅾️T🚵 :
KTM tylko
2025-08-20 08:59:05
0
kik_suu
Marcel☘️🥷 :
@klaudia✊️🔥🔥🔥
2025-08-18 17:11:02
0
asix1106
Piotr.Z😎 :
no i król też mam😎♥️
2025-07-09 07:39:02
0
truckspoter36
Nejten... :
barton zbieram
2025-07-30 09:23:53
0
mikxon298_rjs
🇵🇱😮‍💨Agro_Mikxon😮‍💨🌾 :
ale asix przecina leci na niego a większe szanse do przeżycia ma xtr
2025-07-09 14:43:01
0
ciezki_125
ciezki_125 :
Te asixy mają wadliwe silniki u mojego kolegi ma go jakieś 60 mth i już nie odpala i kompresji nie ma
2025-07-18 11:09:05
0
ogi_pierogi
🏍️Ogi_pierogi🏍️ :
ja mam bartona
2025-07-22 13:42:42
0
progamer473
pro gamer :
Ja mam barton 😈
2025-07-22 18:56:27
0
bartek_cho
Bar3ek :
@M3ezin
2025-07-27 10:20:21
0
To see more videos from user @asix._.storm, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About