@glebrepich: Відмова від цукру ⬇️ Повна відмова від цукру нічим не обгрунтована [PMID: 35380611] Повна відмова від цукру може спровокувати харчовий зрив [PMID: 22178258] Вам буде дійсно корисне обмеження солодкого тільки якщо воно складає велику частину вашого раціону. І то не через сам цукор, а тому що солодощі (десерти, шоколад, цукерки, випічка, морозиво тощо) в більшості випадків містять ще й дофіга жирів і є дууже калорійними. Якщо ви обмежете споживання таких продуктів, це суттєво знизить калорійність вашого раціону.

Хімік
Хімік
Open In TikTok:
Region: PL
Monday 07 July 2025 08:00:34 GMT
1591849
120230
2929
34569

Music

Download

Comments

smokdogdoingts
smokdogdoingts :
Від цукру не можливо відмовитися він буквально всюди
2025-07-07 08:53:09
17590
irynashnit
Ірина :
100% зайва вага не від цукру, а від переїдання. Вже втомилася пояснювати своїм дівчатам, але треба 💪👌
2025-07-07 08:36:14
6575
jiguli_rei764
⠀ :
Є люди, які відмовляються навіть від солодких фруктів, молока та хлібу. (я не знаю звідки вони беруть енергію, фотосинтезують напевне)
2025-07-07 09:29:33
599
nazaroliinyk81
nazaroliinyk81 :
В 35 я не відмовляв собі в солодощах - з ранку мішки під очами, отьочне лице, живіт випираючий. Зараз мені 43 відмовився від солодкого та мучного, і відчуваю себе на 25. Без ваших наукових досліджень, будьте свідомі!
2025-07-08 09:09:35
84
marinamartynenko15
Марина Мартыненко :
зрив однозначно шкідливий
2025-07-07 08:09:42
392
_ollazw4
оlia.evwc :
я не їла цукор рік та скинула 10кг, моя шкіра стала чистою, тому відмова від цукру має наслідки (в позитивному ключі), вашому організму стане краще ви це побачите вже після 2 місяців відмови від цукру. Та ви станете менш вразливі до зривів,зможете потім сідати на будь які дієти не зриваючись через тиждень, так буде складно перші місяці та це того вартує
2025-07-09 17:43:25
24
smoking_asuka
꙽ :
Жріть просто не по кілограму в день і з вами все буде окей
2025-07-08 22:03:29
91
lili77.0
Lili77.0 :
Матюкається рідко, але мітко 😂
2025-07-07 11:46:22
47
icosmodem
Cosmodem :
Мій чоловік повністю відмовився від цукру і вийшов із переддіабетичного стану, позбувся себорейного дерматиту та схуд на чотири розміри.
2025-07-08 01:36:28
22
user6184511696565
Good Luck :
Я не вживаю цукор і в мене немає проблем з здоровʼям …і не потрібно розказувати таку єрундууу
2025-07-10 18:42:38
16
scorpio8601
Dima :
Ці всі дослідження робляться не на благо споживача, а для стимуляції останнього не відмовлятись від продукції.
2025-07-07 08:17:43
60
zariana1986
"She Who Collects Stars". :
Цукор спричиняе старіння….
2025-08-04 10:33:44
6
ivan11625
Ivan :
всьому має бути міра от і все
2025-07-07 09:08:20
22
user24882594008384
Maria :
Хоч хтось сказав правду !!!
2025-07-07 08:32:24
407
nonameuser2021
🪽 :
хоч один Правду сказав
2025-07-09 05:38:58
78
user88306883650500
Ангелина💛 :
В репостах котята, внатуре братья))😏
2025-07-07 13:00:07
1091
u.a.177
u.andy :
Сахар это просто углевод. Надо контролировать баланс углеводов, белка, жиров, и дефицит/профицит калорий, и будет счастье.
2025-07-07 10:47:45
16
user6184511696565
Good Luck :
Ніхто вже не вірить вашим вчениммм)))Які рекомендують…взяти їду яка продається в супермаркетах це 70 % хіміяяя🤬🤬🤬
2025-07-10 18:41:56
8
yuriyyavorskiy0
yurix :
хлопче відмовився від цукру -3 кг за 7 днів
2025-07-08 08:21:42
10
maksaym
MAKSAYM :
вже занадто пізно, я вже рік не їм солодощі відчуваю себе прекрасно
2025-07-07 11:13:02
33
evslord
evslord :
вже 6 років як не вживаю цукор та і на солодке не тягне! скажу що як відмовився почав дуже добре відчувати смак кави! від чого полюбив його ще краще! і постійно міняю різні зерна що розрізняти смак)))
2025-07-07 11:24:43
13
graywolf1892
СірийWolf :
5 лет без сахара и не Ху. не поменялось просто привык жить без него 🤷
2025-07-07 14:50:52
70
s.s.s.kotova
s.s.s.kotova :
А мені лікар дерматолог сказав відмовитись від цукру, бо маю себорейний дерматит, і дійсно стало менше сухості, коли перестала їсти
2025-07-07 10:04:31
20
io_sono_katerina
Io_sono_Rina :
Від цукру можна відмовитись в плані перестати його пхати в їжу і напої у величезних кількостях та не об'єднатися всякими тістечками. Але в продуктах харчування він є і буде. Тож, можна знизити вживання, і дійсно на багато чого це вплине, в т.ч. емоційний стан, але не перетворювати це на нав'язливу ідею. Все є ліки і отрута, справа в дозі)
2025-08-28 16:37:04
6
natalochka___
Natalochka :
2 місяці взагалі не вживала нічого солодкого і різниці не помітила) тож підтримую
2025-07-07 13:48:54
52
To see more videos from user @glebrepich, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About