@glebrepich: Відмова від цукру ⬇️ Повна відмова від цукру нічим не обгрунтована [PMID: 35380611] Повна відмова від цукру може спровокувати харчовий зрив [PMID: 22178258] Вам буде дійсно корисне обмеження солодкого тільки якщо воно складає велику частину вашого раціону. І то не через сам цукор, а тому що солодощі (десерти, шоколад, цукерки, випічка, морозиво тощо) в більшості випадків містять ще й дофіга жирів і є дууже калорійними. Якщо ви обмежете споживання таких продуктів, це суттєво знизить калорійність вашого раціону.
Від цукру не можливо відмовитися він буквально всюди
2025-07-07 08:53:09
17590
Ірина :
100% зайва вага не від цукру, а від переїдання. Вже втомилася пояснювати своїм дівчатам, але треба 💪👌
2025-07-07 08:36:14
6575
⠀ :
Є люди, які відмовляються навіть від солодких фруктів, молока та хлібу. (я не знаю звідки вони беруть енергію, фотосинтезують напевне)
2025-07-07 09:29:33
599
nazaroliinyk81 :
В 35 я не відмовляв собі в солодощах - з ранку мішки під очами, отьочне лице, живіт випираючий. Зараз мені 43 відмовився від солодкого та мучного, і відчуваю себе на 25. Без ваших наукових досліджень, будьте свідомі!
2025-07-08 09:09:35
84
Марина Мартыненко :
зрив однозначно шкідливий
2025-07-07 08:09:42
392
оlia.evwc :
я не їла цукор рік та скинула 10кг, моя шкіра стала чистою, тому відмова від цукру має наслідки (в позитивному ключі), вашому організму стане краще ви це побачите вже після 2 місяців відмови від цукру. Та ви станете менш вразливі до зривів,зможете потім сідати на будь які дієти не зриваючись через тиждень, так буде складно перші місяці та це того вартує
2025-07-09 17:43:25
24
꙽ :
Жріть просто не по кілограму в день і з вами все буде окей
2025-07-08 22:03:29
91
Lili77.0 :
Матюкається рідко, але мітко 😂
2025-07-07 11:46:22
47
Cosmodem :
Мій чоловік повністю відмовився від цукру і вийшов із переддіабетичного стану, позбувся себорейного дерматиту та схуд на чотири розміри.
2025-07-08 01:36:28
22
Good Luck :
Я не вживаю цукор і в мене немає проблем з здоровʼям …і не потрібно розказувати таку єрундууу
2025-07-10 18:42:38
16
Dima :
Ці всі дослідження робляться не на благо споживача, а для стимуляції останнього не відмовлятись від продукції.
2025-07-07 08:17:43
60
"She Who Collects Stars". :
Цукор спричиняе старіння….
2025-08-04 10:33:44
6
Ivan :
всьому має бути міра от і все
2025-07-07 09:08:20
22
Maria :
Хоч хтось сказав правду !!!
2025-07-07 08:32:24
407
🪽 :
хоч один Правду сказав
2025-07-09 05:38:58
78
Ангелина💛 :
В репостах котята, внатуре братья))😏
2025-07-07 13:00:07
1091
u.andy :
Сахар это просто углевод. Надо контролировать баланс углеводов, белка, жиров, и дефицит/профицит калорий, и будет счастье.
2025-07-07 10:47:45
16
Good Luck :
Ніхто вже не вірить вашим вчениммм)))Які рекомендують…взяти їду яка продається в супермаркетах це 70 % хіміяяя🤬🤬🤬
2025-07-10 18:41:56
8
yurix :
хлопче відмовився від цукру -3 кг за 7 днів
2025-07-08 08:21:42
10
MAKSAYM :
вже занадто пізно, я вже рік не їм солодощі
відчуваю себе прекрасно
2025-07-07 11:13:02
33
evslord :
вже 6 років як не вживаю цукор та і на солодке не тягне! скажу що як відмовився почав дуже добре відчувати смак кави! від чого полюбив його ще краще! і постійно міняю різні зерна що розрізняти смак)))
2025-07-07 11:24:43
13
СірийWolf :
5 лет без сахара и не Ху. не поменялось просто привык жить без него 🤷
2025-07-07 14:50:52
70
s.s.s.kotova :
А мені лікар дерматолог сказав відмовитись від цукру, бо маю себорейний дерматит, і дійсно стало менше сухості, коли перестала їсти
2025-07-07 10:04:31
20
Io_sono_Rina :
Від цукру можна відмовитись в плані перестати його пхати в їжу і напої у величезних кількостях та не об'єднатися всякими тістечками. Але в продуктах харчування він є і буде. Тож, можна знизити вживання, і дійсно на багато чого це вплине, в т.ч. емоційний стан, але не перетворювати це на нав'язливу ідею. Все є ліки і отрута, справа в дозі)
2025-08-28 16:37:04
6
Natalochka :
2 місяці взагалі не вживала нічого солодкого і різниці не помітила) тож підтримую
2025-07-07 13:48:54
52
To see more videos from user @glebrepich, please go to the Tikwm
homepage.