І що?Жаба душить?Нехай їздить хлопець на здоров'я.
2025-07-10 09:41:34
712
Майя :
Дуже приємно дивитись хлопцям на передовій, які збирають по копійках на просте авто.!!!
2025-07-10 10:44:53
396
Весна :
кому війна ,кому мать родна
2025-07-10 06:50:05
179
Graf Drakula :
Ви не людей в окопи відправляйте, а всю владу зелену, хлопці хай гуляють. Я 2.5 роки провоював і ні одного депутатського синка біля себе не бачив
2025-07-11 10:08:34
153
inylya :
Таке авто якраз для Рівненських доріг))
2025-07-10 07:33:22
102
✌️ Олександр Анат-йович 🇺🇦 :
війна для ніщити
2025-07-10 14:59:35
34
Євген Бондар :
Давай до мене в піхоту
2025-07-11 11:33:27
25
Sweet_Vikki1704 :
головне щоб ПДР не порушував а так нехай насолоджується поки має час.
2025-07-10 10:18:07
57
Оксана Оксенюк :
Машинку хлопцям на 0
2025-07-11 14:31:56
9
Людмила Саватіївна :
мамкини бізнесмени 😂
2025-07-10 06:09:54
68
༺ӄօʟɨɮʀɨ༻ :
хаха, накинулись на хлопців😂😂
2025-07-10 11:38:54
25
Василевска Людмила :
всім хлопцям бажаю мати таке авто і дівчата будуть щасливі)))). Може він блогер або в ІТ сфері працює,все реально🔥
2025-07-10 19:12:59
19
Susid :
читаю коментарі 👍👍👍 всі коментатори прям з передової пишуть. 😡😡😡
2025-07-11 12:24:57
5
MYKHALych :
Ох і нація, та ми з такою заздростю задушим один одного нам і ворага не потрібно. Якщо в тебе немає авто порадій за того в кого є, якщо в тебе погане порадій за того в кого добре.
2025-07-11 04:57:49
6
Mister Men :
В нас в Рівному останнім часом дуже багато розвелось мажорчиків, таке враження що війна це прибуток для їх
2025-07-11 05:23:13
31
N.T. :
цікаво чи наважиться ТЦК підійти 😏
2025-07-11 17:51:06
5
saha :
Так це керівник ТЦК або ВЛК !!!!
2025-07-11 16:30:31
6
Natalia :
ЦЕ НА УРАЇНСЬКІ ЗАРПЛАТИ МОЖНА ТАКУ КУПИТИ?
2025-07-11 17:09:02
6
Кася Ковалик :
ось за кого воють хлопці, і до дупи їм та війна, їх не тцк, не поліція не спитає військово облікові документи. я йому не заздру, але для чого цей фільм?
2025-07-11 12:04:41
7
ODKUT :
викликає лиш огиду. Це понти, а не багатство
2025-07-10 08:53:11
181
Ups :
Наші Українці всіх би відправили на війну,і начхати що це діти😢
2025-07-11 15:07:34
6
воїн зсу🥷🇺🇦 :
воювати будуть всі.
2025-07-12 13:31:29
7
Tany Korol :
На передову .
2025-07-10 17:50:08
9
Коля Франчук :
Це означає досягти успіху в житті 😎
2025-07-10 14:35:58
6
To see more videos from user @faenkoo, please go to the Tikwm
homepage.