Ba deci 95% dintre comentariile de genu " la noi ard granele, nu ne ajuta nimeni, se știa totu demult" is din partea sugeranistilor lu peste, deja nici nu ma mai mira ca aia dau direct in apocalipsa daca se intempla ceva, si desigur sa nu uitam ca doar Nicusor e de vina pt tot ... de era Guru acum eram locu 1 mondial la toate 😂😂
2025-07-12 19:26:00
443
SorinP :
va aduceti aminte ..acum câțiva ani spuneau grecii despre pompierii români că sunt veniți de pe alta lume ? atît de mult au apreciat profesionalismul lor !
2025-07-12 15:28:31
681
Mariana Vasile :
Aveți grijă să veniți acasă sănătoși
2025-07-12 14:22:14
157
K.o.s.m.i.n ----- D*D*B*Z :
Cinste lor, din noua bravi noștri pompieri vor face cinste României și vor pune țara pe primele pagini.
Mulțumim dragi noștri și vă așteptăm cu bine acasă, să vă întoarceți sănătoși.
2025-07-12 13:50:33
180
Mircea Filip :
Dumnezeu să vă ajute!
2025-07-12 13:40:03
35
sile :
Dumnezeu să vă ocrotească, să veniți sănătoși acasă la familie .FELICITĂRI pentru cea ce faceți.
2025-07-12 14:24:53
34
Loredana Sicora :
stima pompierilor români ♥️♥️
2025-07-12 14:19:50
56
voina.diana.lavinia :
Respect România!!!
2025-07-12 13:40:56
38
Adrian Chelza42 :
Bravoooo lor! uite așa putem fi mândrii că suntem Romani..... oameni buni și pasnici
asta-i Romania adevărată.... ajutam când este nevoie!
2025-07-12 16:40:02
45
vioricadinca299 :
La noi ard grânele și nu a venit nimeni…
2025-07-12 16:47:11
137
paul_david04 :
Așa trebuie ca să ajutăm când unii sunt la greu, 👏👏👏
2025-07-12 13:58:32
99
Maria Mocan :
Cinste lor Pompierilor din România ca ferg în ajutorul Greciei,sunt fff iubiți de poporul Grec , Dumnezeu să vă Binecuvinteze cu multa sănătate,putere și multe bucurii 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇬🇷🇬🇷🇬🇷!
2025-07-12 15:13:53
25
raluca1959 :
Respect și felicitări!
2025-07-12 13:34:20
31
Mister-M.A.P. :
felicitări pompierilor Romani 😇😇😇
2025-07-12 18:15:31
12
Carmen :
Stima si respect, acestor profesionisti!
2025-07-12 16:15:51
5
Yo_Csmn :
Citesc comentariile si nu pot să văd altceva decât răutate, “la noi a ars, nu am vazut pompieri” “ard lanurile de grâu”… nu ne mai facem bine
2025-07-12 18:05:48
71
lia :
FELICITĂRI POMPIERILOR NOȘTRI...NOI SARIM SĂ AJUTĂM CAND E NEVOIE..DAR PE NOI CINE NE-A AJUTAT LA INUNDAȚII?????
2025-07-12 14:36:46
88
petru :
și în România arde la greu 🥵🥵🥵
2025-07-12 18:33:47
23
MagdaOana :
Și la noi ard lanurile de grâu.
2025-07-12 15:32:06
104
Chiriac doina :
Sa vă întoarceți sănătoși!
2025-07-12 17:26:45
6
ionelradu5865 :
O meserie și niște oameni de apreciat, respect pompierilor.
2025-07-12 19:49:27
6
tavi :
in primul an am fost akolo credetima ca m-as duce non stop...nu e vb de bani ci de respect pe care l-am primit....la noi injuraturi si vb grele
2025-07-12 19:57:10
5
To see more videos from user @costyluca17septembrie, please go to the Tikwm
homepage.