Була саме на захід сонця 🌅, бомбезно, але більше не хочу. Занадто екстремально в тому плані, що ніхто не контролює рух зустрічних авто, місця на дорозі тільки для одного авто. Було страшно, але воно того варте
2025-07-18 08:41:54
40
Cruise & Travel :
Яка краса 😍 а о котрій ви там були, що так безлюдно?))
2025-09-10 09:56:29
1
GDDANYLA :
Міст Кличка
2025-11-16 11:15:12
1
Olga :
Потрібно купляти квитки онлайн обов’язково!
2025-07-21 20:18:33
9
Vania Brun :
Білети провіряють на низу чи на верху?
2025-08-27 23:16:26
0
Аня Тет :
Читала що треба наперед білети купувати?що на місці може не бути?як ви купували?
2025-08-24 12:18:52
0
Solomyika_26 :
Щоб їхати своєю машиною , потрібно щось оплачувати за машину ? Чи тільки вхід з людини ?
2025-08-24 20:08:56
0
NMilka1412 :
Чому ніхто не каже як туди дістатися людині без авто?🤷♀️
2025-08-13 04:47:46
1
😌ANDRIY🙃 :
я пісяв з відти
2025-07-18 11:40:09
2
roma007 :
я там був
2025-07-21 19:27:06
1
МультікТуТ :
Ви класні
2025-07-27 10:12:14
1
Anastasiia :
Була тут років 3 тому , гарно)
2025-07-18 12:24:40
1
shalanna2012@ :
Вообще делать там нечего. С любой точки горы это все видно
2025-08-18 22:05:12
1
Svetschiel :
Ого круть
2025-08-17 09:00:07
1
Vasil Bursa :
Бронировани в парк за два дня вперёд и только Онлайн .
2025-07-25 13:42:32
1
Serhіі_камма.80 :
Скажите а 15€ с человека или машины?
2025-07-18 15:47:52
0
Anna Shevchenko :
Когда мы наконец-то доехали был страшный дождь,облоко,ничего не видно от слова совсем,но это еще полбеды,а как вернуться назад,когда ничего не видно!
2025-08-30 15:28:21
0
Anna Shevchenko :
По серпантину и по ужасной дороге вы будете уехать 26 км в гору
2025-08-30 15:27:27
0
Неділя :
Підкажіть, будь ласка, скільки часу потрібно запланувати на таку прогулянку? Та чи після 19:00 не небезпечно спускатися?
2025-08-25 14:11:25
0
Anna Shevchenko :
Вы едите по односторонней дороги,на встречу едут машины уже с горы которые разъехаться не могут,и вы не можете ее пропустить потому что обрыв и нет места
2025-08-30 15:27:00
0
Anna Shevchenko :
Для тех кто боится серпантина,дороги с обрывами без отбойников,одностороннего движения в горах,навстречу идущих коров и лошадей которые упираются мордой в машину не едьте!Для меня это был худший день!
2025-08-30 15:26:02
0
Pajdo :
kako si snima sa Dronom😂
2025-09-23 04:05:05
0
Лариса Левандовська :
Цікавить тур
2026-06-15 21:29:50
0
Олег Коломієць :
Дякую
2025-09-18 20:29:53
0
anděl :
Ви в Хорватії ?
2025-07-29 20:35:21
0
To see more videos from user @boloban.travel, please go to the Tikwm
homepage.