@alisa.fedotovaa: 🫣 Дисклеймер: в цій серії роликів я ділюсь тільки власним досвідом і досвідом моїх друзів та знайомих, які пройшли через розподіл. Якщо ви хочете поділитись своїм досвідом розподілу, то зробіть це в коментарях, для майбутніх випускників. І також важливо відзначити, що мова йде про перший всеукраїнський розподіл, тому немає 100% вірогідності, що надалі буде так само. Дякую 🙏 Другий акаунт: @🏥Alisa Fedotova👩🏼⚕️ #розподіл #інтернатура #медичний
В принципі розподіл був непоганий, сайт не сильно виснув (були моменти, але ж і кількість студентів немаленька), єдиний мінус це звісно що ти не бачиш куди подаються інші студенти, дуже важко оцінити свої шанси, лише сподіватися на вдачу. Сподіваюсь, на наступні роки буде тільки краще
2025-07-22 16:30:30
7
Steysi🦊 :
Хіба люди, які були переведені на бюджет через отримання статусу впо не можуть відмовитися від розподілу?
2025-07-21 20:47:12
0
User4892554094651ip :
Підкажіть будь ласка, чи можна працювати під час інтернатури, якщо так, то на якій посаді? І чи взагалі буде на це час?
2025-07-21 19:31:18
0
andrekchhh :
І в чому тоді полягає прозорість розподілу? Якщо і дотепер не видно, хто куди пройшов 🫠🫠🫠
2025-08-08 21:09:20
0
Я :
👍🏻👍🏻👍🏻
2025-07-21 19:08:41
0
Полинус :
В таблиці рейтингу яку ви прикріпили у відео 5 рядків з різними числами ? Чому так ? І як зрозуміти який саме ти у рейтингу
2025-07-22 01:09:47
1
To see more videos from user @alisa.fedotovaa, please go to the Tikwm
homepage.