Sziasztok! Nemrég rendeltem tőletek egy K2 Roton Pro-t és mielőtt elkezdeném használni lenne egy kérdésem. Az autóm motorháztetőjén apró kavicsfelverődések vannak és az lenne a kérdésem, hogy ha az adott területre ha rákerül ez az oldószer akkor nem-e tesz további kárt a fényezésben?
2025-08-15 09:45:59
4
Robi1257 :
Tonyin Iron out👌🥰🔝
2025-07-22 17:46:07
4
Bokodi Panka :
Budapesten esetleg nem lehet megtalálni titeket? 🥺
2025-07-23 21:43:36
1
tevelyne_brigi :
nem vagyok benne biztos teljesen, hogy én nem vagyok tele ilyen röprozsdával 🤔 kicsit megfakult, kicsit foltos 😂😂😂
2025-07-26 19:46:03
2
Kriszti💰 :
Le teszteltem nagyon jó szer 😍 Gabi mint mindig segítőkész volt 🥳
2025-08-19 11:07:48
1
Dia :
sziasztok!
nekem az a problémám,hogy tuti tisztára ilyen szutyi a kocsi, viszont panelmaciként én csak önkiszolgálós mosóban tudom magamnak lemosni. ott viszont tilos ilyen vegyszereket használni :/
akkor mindenképp megéri időnként elvinni rendes szakemberhez, aki megteszi? de olyan nehéz találni valakit, aki a tetemes összeg jegyében tényleg meg is csinálja :( Pécs és környékén legalábbis számomra nagyon nehéz találni valakit.
2025-08-15 10:37:23
2
Joci :
Szia! Rendeltem tőletek egy k2-őt felnire már használtam nagyon pacekul bejött! Ha befujom, vele a kocsit önkiszolgálóba moshatom?
2025-07-23 22:06:54
3
Dávid Bakó :
Carbonaxot vettem. Azt hittem csak felnire jó, de akkor azzal is befújhatom az egész kocsit ?
2025-07-23 17:56:22
1
szatmáribetyár :
Jo kis cegesauto😁
2025-07-23 17:20:28
1
Csabi :
Sziasztok :) Lenne egy olyan kérdésem hogy hova lehet hozzátok vinni az autót egy ilyen kűlső tisztításra? A legfőbb problémám az lenne hogy nincs már olyan hidrofób külseje.
2025-08-09 10:41:22
1
Ben1_GamePlay :
a röprozsda oldót lehet ablakra fújni?
2025-07-27 19:43:25
1
Patrik :
Nekem a k2 vegyszere nem mindig szokta leszedni a szallorozsdat elsore. Van hogy 3 szor is at kell fujnom az autot, akkor leszedi altalaban de van hogy csak gyurma szedi le de utana meg polirozhatom ugye. Ha jol lattam ti is a k2 pro roprozsda oldojat hasznaltatok.
2025-07-22 17:54:06
2
Raj. Mund :
Fólián is használható?
2025-09-12 00:06:56
0
Szilvia :
❤️
2025-07-26 19:22:36
1
tanker020 :
👍
2025-08-16 19:41:36
1
Kovács Gábor :
👍👍👍
2025-07-23 04:09:25
1
Katalin Kármán Piros :
❤️
2025-08-05 22:08:16
1
Katalin Kármán Piros :
🖤
2025-08-05 22:08:14
1
tanker020 :
👍
2025-07-22 17:39:36
1
ferenccsonka580 :
😂
2025-07-26 21:49:52
0
Jz25 :
😂
2025-07-25 17:51:56
0
LorenzoOzzy :
RÖPROZSDA!!!! 😁 Mintha létezne ilyen. 😁
2025-08-15 14:43:20
0
user7801913135884 :
fekete-fehèr🤔😭
2025-07-23 00:15:29
0
To see more videos from user @autobirodalom.hu, please go to the Tikwm
homepage.