@fx_szabo: Ez lehet az év egyik legfontosabb hete a piacon. Kamatról döntenek, techóriások jelentenek - te felkészültél? ⬇️ Írd meg kommentben, hogy szerinted jön idén kamatvágás? #lifelongforex #fomc #nfp #daytrader #weeklyhighlights #fyp #education
Szerintem szeptemberben simán meglépik a vágást, túl sok a politikai nyomás most
2025-07-28 09:14:49
14
libanyak :
Végre jön a gyenge dollár !!!
2025-07-28 18:41:09
5
tisztabzzz :
Az baj, hogy szept.29-én látom a vidinyót? 😳😅
2025-09-29 10:00:36
1
kektamas :
ma shortok nyitásán gondolkoztam
2025-07-28 16:27:52
3
𝚈𝚘𝚔𝚎𝚒𝚗𝚘𝚜𝚎𝚗𝚙𝚊𝚒 :
Behozza szeptember végére 💸
2025-07-28 20:28:30
2
Frigyes Heller :
ha ha már kamatemelés is lehetséges,tudom ez tavaji videód
2026-06-07 08:52:26
0
Hamvai Tibor :
Közeledik az 1430. nap
2025-07-29 19:36:39
0
Szabó Zoltán :
Ha érdekel a tőzsde és a heti piaci összefoglaló, akkor kövess!
2025-07-28 08:55:34
2
CigányForex :
A merciben megy a kötés?
2025-08-24 05:02:58
1
Hajer Tibor :
Nos Azt aranynak itt az ideje nőni a btcnek meg zuhanni.
Az elsőt elakarom adni a másodikat venni.😁
2025-07-28 14:10:25
4
MrG :
Szeptember lesz ha az inflacio es a munkanelkulisegi adatok is ugy adjak ki. Mivel a majusi 2.4 rol juniusban 2.7 ra emelkedett az inflacio ez megengedi FedPowellnek hogy varjon a vagassal,mivel stabilan a Fed altal elvart 2% felett vagyunk. Az inflacio akkor kivan kamatvagast ha tartosan csokken..A masik jel hogy meg nem lesz vagss az az hogy a munkanelkulisegi rata stagnal. Szoval a heti adatok ha nagy ugrast mutatna valamelyik akkor mar kb biztosak lehetunk a szeptemberi kamat vagasban. Pipsben gazdag hetet nektek🍀
2025-07-28 20:45:32
2
To see more videos from user @fx_szabo, please go to the Tikwm
homepage.