@fx_szabo: 10 éve kereskedek. Most elmondom neked is úgy, mintha haverok lennénk. Forex, részvény érthetően, konyhanyelven. #forex #forextrading #stockmarket #fyp #lifelongforex #daytrading #daytrader #investing
Hiszek abban, hogy aki kezdő, annak konyhanyelven kell beszélni. Kezdőként melyik a jobb? Egyből csak a szakszavakat akarod hallani vagy konyhanyelven érthetőbb?
2025-08-02 09:01:39
3
Gabica :
Számomra jobb volt, hogy konyha nyelven mondtál el mindent!
2025-08-08 21:48:10
2
To see more videos from user @fx_szabo, please go to the Tikwm
homepage.