@cousin.auto.group: 🅾️9️⃣8️⃣0️⃣8️⃣4️⃣9️⃣9️⃣7️⃣3️⃣ 🅾️9️⃣6️⃣9️⃣5️⃣2️⃣1️⃣0️⃣8️⃣6️⃣ 📌Авто викуп Вашого автомобіля,також завжди в наявності є машини по низу ринка‼️ 👇Наш instagram👇 @cousin.auto. 👇Наш Telegram канал👇 cousin_auto #автокиїв #рекомендации #лайфхаки #лайки #рекомендації #рекомендаціїукраїна #рекиии

cousin.auto
cousin.auto
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 03 August 2025 10:30:29 GMT
1979522
21344
427
11213

Music

Download

Comments

marjanavs
Маряна Ничай :
Чому це так смішно 😂
2025-08-03 16:03:58
628
viktor48434
Viktor :
5 грн треба відмінусувати від поїздки, за пакет. Нахера порвав?😂
2025-08-03 15:54:30
548
victoria_city
Victoria City⭐ :
А с пакетом АТБ такого не было бы
2025-08-03 14:44:04
1685
valentintopchy
Валентин :
клієнт завжди правий!!!
2025-08-03 19:00:07
38
user6516682368283
женя :
а чо ти його не вигнав с машини?
2025-08-03 11:20:25
32
lili150587
Ліля Шинкарук :
Нічого не поняла , але це смішно 😂😂
2025-08-04 09:37:23
38
ms.nataly27
Наталія Рубан :
я взагалі то, спать збиралась🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 тепер ржу до сліз
2025-08-03 20:44:59
15
buytini
buytini :
😂 Чому пакет не бемеве?)
2025-08-03 11:22:56
128
anastasi_kaaa
Anastasi'ka :
хтось пише: кілер теж єконом😂😂😂
2025-08-04 06:47:42
7
oliateamo
Ольга :
Якісь пакети не міцні🤣🤣🤣
2025-08-03 16:58:11
12
shrhfhrr99he
Світлана :
Якщо Київ, то знаю де ця вулиця.))) 😂знайду вас
2025-08-11 18:51:54
1
fartuh_shop
Fartuh_shop :
Так чотко відіграв, думав що постанова 😁
2025-08-03 14:02:01
18
leno4ka381
leno4ka :
нещодавно викликала економ, їхати було хвилин 15, на вулиці жара, водій весь спітнілий, навіть футболка мокра, але кондішн не включає, бо ж "економ" і така послуга туди не входить. на прохання включити хоча на 5 хвилин за додаткову оплату, водій відмовився і сказав, що він любить коли жарко. шкода що в мене такого пакета чорного не було.
2025-08-04 16:56:44
6
alexafcars77
alexaf77 :
Одразу видно що у хлопців тепловий удар)
2025-08-03 14:03:21
12
diana_fenchak_p
Diana🇺🇦 :
Атб кращі пакети робить 😂
2025-08-04 05:41:49
4
zj13_31
ZJ :
Можно пояснительную бригаду
2025-08-03 19:39:39
9
manchesterlis
Kvitka Oleksandr :
Водитель профессионал .
2025-08-03 14:49:04
89
bogdanahopta
Bohdana_Hopta :
Я плачу😂😂😂
2025-08-03 17:38:08
19
dy1v2lsss26p
Tanchik :
😂😂😂😂😂😂😂 це найкраще що я бачила в цьому тік тоці😂😂😂😂😂😂
2025-08-04 07:18:47
3
ksenioella
Ксенія :
ахах, відходчивий який 🤭
2025-08-26 04:59:13
2
anyta19.12
Роксолана♐🔥🌹 :
🤣🤣🤣🤣 я 5 разів дивилась ору!
2025-08-27 13:46:45
2
user6880004566785
🌺 Galina🌺 :
Не засну, сміятись буду🤣🤣🤣
2025-08-03 20:52:59
3
taniushka_zainchkovska
Танюшка Зайнчковська :
😂😂😂 Вибачте, але це дуже смішно!
2025-08-27 11:02:51
2
user9772318440835
Меплик :
це смішно 😁
2025-08-03 19:48:59
4
user7252422525210
Роман Плющаков :
Я вибачаюсь, але пакєтік, теж гривню коштує! Хто заплатить - клієнт, чи водій??!
2025-08-03 16:55:33
4
To see more videos from user @cousin.auto.group, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About