@cousin.auto.group: 🅾️9️⃣8️⃣0️⃣8️⃣4️⃣9️⃣9️⃣7️⃣3️⃣ 🅾️9️⃣6️⃣9️⃣5️⃣2️⃣1️⃣0️⃣8️⃣6️⃣ 📌Авто викуп Вашого автомобіля,також завжди в наявності є машини по низу ринка‼️ 👇Наш instagram👇 @cousin.auto. 👇Наш Telegram канал👇 cousin_auto #автокиїв #рекомендации #лайфхаки #лайки #рекомендації #рекомендаціїукраїна #рекиии
5 грн треба відмінусувати від поїздки, за пакет. Нахера порвав?😂
2025-08-03 15:54:30
548
Victoria City⭐ :
А с пакетом АТБ такого не было бы
2025-08-03 14:44:04
1685
Валентин :
клієнт завжди правий!!!
2025-08-03 19:00:07
38
женя :
а чо ти його не вигнав с машини?
2025-08-03 11:20:25
32
Ліля Шинкарук :
Нічого не поняла , але це смішно 😂😂
2025-08-04 09:37:23
38
Наталія Рубан :
я взагалі то, спать збиралась🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 тепер ржу до сліз
2025-08-03 20:44:59
15
buytini :
😂 Чому пакет не бемеве?)
2025-08-03 11:22:56
128
Anastasi'ka :
хтось пише: кілер теж єконом😂😂😂
2025-08-04 06:47:42
7
Ольга :
Якісь пакети не міцні🤣🤣🤣
2025-08-03 16:58:11
12
Світлана :
Якщо Київ, то знаю де ця вулиця.))) 😂знайду вас
2025-08-11 18:51:54
1
Fartuh_shop :
Так чотко відіграв, думав що постанова 😁
2025-08-03 14:02:01
18
leno4ka :
нещодавно викликала економ, їхати було хвилин 15, на вулиці жара, водій весь спітнілий, навіть футболка мокра, але кондішн не включає, бо ж "економ" і така послуга туди не входить. на прохання включити хоча на 5 хвилин за додаткову оплату, водій відмовився і сказав, що він любить коли жарко. шкода що в мене такого пакета чорного не було.
2025-08-04 16:56:44
6
alexaf77 :
Одразу видно що у хлопців тепловий удар)
2025-08-03 14:03:21
12
Diana🇺🇦 :
Атб кращі пакети робить 😂
2025-08-04 05:41:49
4
ZJ :
Можно пояснительную бригаду
2025-08-03 19:39:39
9
Kvitka Oleksandr :
Водитель профессионал .
2025-08-03 14:49:04
89
Bohdana_Hopta :
Я плачу😂😂😂
2025-08-03 17:38:08
19
Tanchik :
😂😂😂😂😂😂😂 це найкраще що я бачила в цьому тік тоці😂😂😂😂😂😂
2025-08-04 07:18:47
3
Ксенія :
ахах, відходчивий який 🤭
2025-08-26 04:59:13
2
Роксолана♐🔥🌹 :
🤣🤣🤣🤣 я 5 разів дивилась ору!
2025-08-27 13:46:45
2
🌺 Galina🌺 :
Не засну, сміятись буду🤣🤣🤣
2025-08-03 20:52:59
3
Танюшка Зайнчковська :
😂😂😂 Вибачте, але це дуже смішно!
2025-08-27 11:02:51
2
Меплик :
це смішно 😁
2025-08-03 19:48:59
4
Роман Плющаков :
Я вибачаюсь, але пакєтік, теж гривню коштує! Хто заплатить - клієнт, чи водій??!
2025-08-03 16:55:33
4
To see more videos from user @cousin.auto.group, please go to the Tikwm
homepage.