Svaka cast na svakom postignutom uspjehu, ali biti udata ne znaci biti zarobljena to jedino ako imate loseg partnera. Imati muza za “nahraniti” nije obaveza vec pokazatelj ljubavi i malog znaka paznje. Kad vec skuham jednu porciju sebi zasto ne bih drugu njemu i obrnuto. Veoma je besmisleno sto danas obje strane propagiraju samacki zivot kao nesto sto svi trebamo, Vi mozda da, ali nije nista manje vrijedna zena koja zeli da ima partnera i porodicu
2025-08-27 08:28:57
50
Anja Pinter :
more infoooo
2025-09-03 20:54:53
2
edin husic :
veoma lijepo,samo jos da narastes pozz
2025-09-08 14:46:03
7
Danijela Nela Suljevic :
i ti zaista tako samouvereno misliš da je to zaista pravi lifestile....
2025-09-13 05:54:59
7
nirvana :
E ti si najpametnija svaka čast.
2025-09-26 13:52:09
1
annnnnndjelaaaaaa :
Cime se bavis?
2025-09-23 12:48:24
1
to sam samo ja :
Draga zivimo isto i mislimo isto samo sto sam ostvarena kao majka 😘
2025-08-23 08:06:05
39
oneinfinitytime :
Potpisujem! Da sve zene tako zive i razmisljaju ne bi se dogadjale one strasne price o obiteljskom nasilju, samohranim majkama, prevarenim zenama slomljenog srca, etc
2025-10-04 11:38:22
1
🖤 POISON 🖤🩶 :
Bravo djevojko 👏👏👏❤️❤️❤️❤️
2025-09-05 06:50:49
1
aida :
Idemo na kafu u palm✌️❤️
2025-08-29 09:30:10
1
👑Hurem 💋 :
Uživaj dok možeš 👍
2025-08-31 07:16:09
3
Katarina :
isto sestro slatka 🙌🏽
2025-09-16 20:33:45
1
sofija bakota :
Bravoooooo❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2025-09-01 09:35:59
1
Esma🩵🐣 :
ni ja.Moj muž se sam hrani hahahahahahah sam skuha sam se nahrani
2025-08-28 17:05:07
2
Merima Dzafic :
Ja sam zaista tetka i sa 43.god živim po svojim željama. Ako vam do 40.te godine ne dosadi takav život i ne pukne kriza štednih godina ,onda možete reći da ste za taj lifestyle . Sve do tada moguće da se predomislite i prilagodite matrici i za zadržavanja autentičnosti je potrebno puno samosvijesti i hrabrosti .
2025-08-31 17:29:00
3
Vanja :
niko oženjen i sa decom nemoze da živi tako
2025-08-24 09:13:22
6
Me just me :
A ne mozes sestro biti tetka sa 23 😹
2025-09-01 14:33:47
10
pereca :
Ja,ja,ja…😂
2025-08-29 06:12:32
3
Raby :
Taman 23,solidno😉
2025-09-01 10:41:03
0
nenad trkulja :
Ja sam bogati tetak i bas onaj koji tebi treba totalno siromasan a unutrasnje bogatstvo koje imam je je bezbroj puta vece od bilo cijeg materijalnog.
2025-09-26 10:30:31
0
sanijela :
Ja sam s parkinsonom i bez svega ovoga. Kako do luksuza
2025-08-24 01:57:19
0
Olivera P :
Tako i treba draga
2026-05-18 10:20:39
0
Katarina Raketic - Šminker :
❤
2025-10-26 14:30:56
1
To see more videos from user @thearidamn, please go to the Tikwm
homepage.