Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@.xsfhs0: Eren is the goat #erenyeager #anime #AttackOnTitan #aot
エレン🕊️
Open In TikTok:
Region: US
Thursday 04 September 2025 02:14:08 GMT
340179
32335
316
1491
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0.99MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.04MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
gAlaxC :
only time eren lost was cuz Bartholomew jumped in
2025-09-04 16:20:19
5391
umza_26 :
Reiner when he has to 1v1 Eren without any help or assistance
2025-12-06 17:17:49
704
mateo :
Reiner js doesnt learn to sit down😭🙏
2025-09-04 04:28:20
3040
ACE_POGI :
Eren only lose to Reiner once🤞😭
2026-05-30 02:45:31
14
Jahvedddd :
PLOT ARMOR MY GOAT WOULD BEAT EREN IDC
2025-09-04 22:39:02
52
helooooooo :
WITH THE SAME MOVE😭
2025-09-04 05:58:00
764
Lawless :
And you would think after 4 years he would learn to put his left guard arm up😭🙏
2025-09-04 06:36:21
932
DHM :
Bro only lost in s2 because Barry Allen dropped a nuke on them
2026-05-26 02:49:47
12
Malik :
Eren is goated
2025-09-04 14:34:36
192
Issac :
Jesus loves you 🙏🙏🙏❤❤❤
2026-01-08 02:03:16
43
SuperNova :p :
Bro always win with he's nasty counter😭🙏
2026-01-11 09:23:21
13
tyryn_the_fool :
armored for what😭✌️
2025-11-28 18:15:28
12
John Timberland :
if batman didn’t fall from the great wall of china eren would’ve had reiner done 😂
2025-09-04 22:36:19
30
Enrikitikitavi :
Don’t care Reiner still my goat till the day I die #reinersketch
2025-09-04 03:21:43
175
kia aja :
Plot armor titan 😹
2026-02-02 10:34:34
6
loatheaiden :
remember when the armored titan was actually scary to go against in the first two seasons
2025-09-04 18:08:41
167
Jason 🥸 :
he had a better titan too 🥀
2025-09-04 22:22:58
10
user721510212 :
His son 😭😭😭
2025-09-04 03:00:43
28
Mattonite :
And all he does is throw haymakers, Reiner get up bro😭✌️💔
2025-09-04 18:22:19
24
?prince :
s2 2v1 s4 1v3
2026-01-27 09:54:22
6
Ian :
That damn slip and overhand is reiners worst nightmare
2025-09-20 01:45:09
6
choiii_hywk :
eren moving like king von in those fights 💀
2025-12-04 22:05:50
6
To see more videos from user @.xsfhs0, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
#Chile #comedia #parati
#Balinotmogis#TreandingReels#Foryoupage##Fyp#Fyp#ViralTitok#MillionViews#Techmagic#Smartbot#Altrend#Robotvibes#Innovation
#CapCut @Asmara Shakir
GODTRICK BETA 1.2 https://safefileku.com/download/FkJZ2mETWWzZFbRJ #freefire #freefire_lover #godtrick #brutalsettings #fyp #
Ну почему это так вкусно 🤤💔Срочно сохраняйте! Такую галету можно приготовить с любой начинкой: абрикосы, персики, груши 🍐 Ингредиенты: Творог в брикете 180 г Желток 2 шт (один для смазывания бортиков) Цельнозерновая мука 50 г Сахзам по вкусу Для начинки: Рикотта 100 г Мягкий творог 100 г Клубника или любая ягода Сахзам или Сахар по вкусу Для основы: смешиваем все ингредиенты, формируем шар и делаем основу, раскатывая в пласт. Я раскатала сразу на пергаменте. Далее в середину выкладываем начинку(рикотту + творог + Сахзам смешать) и сверху выложить нарезанную ягоду. Далее сформировать бортики как видео. Смазать желтком и украсить лепестками миндаля. Запекаем в аэрогриле 25 минут при 180 градусах. Сверху посыпать сахарной пудрой/полить медом или подать с шариком мороженого 🍦
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy