Bardzo ładnie wytłumaczone:)
Polecam brokera, jest bardzo intuicyjny bezproblemowy jeśli chodzi o wypłaty.
Warto dodać że wystawia gotowy pit , a dobrze wiemy że większość boi się odpowiedzialności właśnie za operowaniem na tego typu instrumentach
2025-09-15 19:46:05
6
eXxs :
ok a jak realizowana jest wypłatą zysku z ETF?🤔
2025-09-28 16:38:39
1
d.mincel :
a czy mogę wpaść na minus w etf i będę musiał oddać jeszce pieniądze?
2025-11-02 19:57:06
1
kh do kv :
jak je rozliczy w dla złodziejka z ZUS?
2025-09-26 19:34:11
0
Wojciech :
😁
2025-09-29 14:34:53
0
To see more videos from user @kacper_snela, please go to the Tikwm
homepage.