@alxandrapawlik: Wszyscy w ciągu dnia mamy tyle samo godzin 🕰️ #myślnadziś #ludzie #przyjaźnie #relacje #samotność

Aleksandra Pawlik 🫦
Aleksandra Pawlik 🫦
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 18 September 2025 20:06:17 GMT
1242901
159098
399
12601

Music

Download

Comments

stukniety_mikka
Michał Słania “Mikka” :
100% prawda
2025-09-18 21:34:33
4974
user38578126719736
Azaliż Gdyż :
to ludzie mają jakiś czas wolny?
2025-09-19 03:17:37
1482
jwwj5566
Michelle :
Mam wolny czas i chce się z tobą spotkać - i to jest okej nie jesteśmy nikomu nic zobowiązani że swój czas mamy poświęcać tylko na innych. Pozałatwiałam swoje sprawy, dom, obowiązki czy odpoczynek to teraz jest czas na spotkania towarzyskie a nie z urywaą głowa między jedną sprawą a jakimś problemem będę szukać i cudować żeby się z kimś zobaczyć bez przesady
2025-09-20 06:41:42
781
itsschiarxxx
꧁𝐂𝐡𝐢𝐚𝐫𝐚𝐱꧂ :
I po co mi to mówiłaś
2025-09-19 13:01:59
669
sylwiakos12
Sylwia Kosiorowska :
Uwielbiam Cię słuchać 🫶🏻
2025-09-18 20:50:24
476
justnova.krawcowa.online
justnova.krawcowa.online🇬🇧 :
Dokladnie tak jest 😩 ja zawsze znajde czas dla innych a inni....
2025-09-19 06:15:09
320
grzesiek20023
🫨🫨🫨 :
nie mamy tyle samo godzin xd ludzie pracują chodzą na siłownię chcą odpocząć po pracy mają rodziny tonze każdy ma 24 godziny nie znaczy że każdy może je wykorzystać tak samo
2025-09-19 15:38:32
378
onemorerainyday
Julia💫 :
jeśli jest się samotnym/nie ma za wiele osób dookoła to nawet na bycie ,,opcja" nie jest się trudno zgodzić
2025-09-18 22:00:34
625
krystian.b06
Krystian :
moi kumple i dziewczyna opuścili dzień w pracy czy szkole tylko po to by odwiedzić mnie w szpitalu jak byłem po operacji
2025-09-20 19:18:23
182
bublle_e
🫧 :
Jasne, mam znajomą która kompletnie nie ma co z sobą zrobić. Mogłaby być u mnie 24h a ja mam rodzinę, pracę i swoje hobby… i ciągle słyszę że nie mam czasu ale ludzie ja muszę zrezygnować ze swojego życia. A ty jeszcze takie głupoty gadasz
2025-09-19 04:26:57
80
kocialapka123
Kocia łapka :
Wiesz to bardziej tak w liceum/na studiach przechodzi, ale nie w dorosłym życiu. Jeden chce spotykać się raz w tygodniu a drugi raz na kilka miesięcy i to jest ok. Gorzej jak ktoś w dniu spotkania nagle odwołuje godzinę czy dwie przed bo coś tam (kilka razy pod rząd i wiesz, że ma Cię w poważaniu i jesteś tylko opcja)
2025-09-19 09:46:04
241
hiddenlordghost
Sol :
Rozumiem co chcesz przekazać, ale respectfully - nie zgodzę się że to takie łatwe. Jak ma się w życiu więcej zobowiązań niż tylko egzystencja, albo z góry ustalony "czas zajęty" jak szkoła/studia/praca to czasem może wam się rozjeżdżać czas i musisz kreatywnie kombinować. Jak stanie się coś dużego, rzucę wszystko by pomóc. Ale by po prostu się spotkać? Muszę liczyć w planie pracę, mój projekt w wolnym czasie, dbanie o zdrowie, ściąganie z siebie częstego przebodzcowania. To nie są nieważne rzeczy. Jak druga osoba jest podobnie zajęta, to spotykamy się raz na miesiąc and that's fine. Ciężko się było przestawić po wyjściu ze studenckiego myślenia z początku, ale... to jest dorosła normalność.
2025-10-21 06:23:47
6
_nako_127
gigi :
"możesz przyjść jak chcesz" aha
2025-09-20 20:58:09
10
_poezjaa_
beauty_by_weronika :
To powinno pójść w viral
2025-09-18 20:47:30
86
marcel_pilotuje
Bułka :
Zabolało
2025-10-07 15:26:17
16
vztsr.exe
𝗩𝗜𝗖𝗞𝗬 ⍟ :
no nie do konca. dla mnie np przyjaciele nie sa najwazniejsi. ponad przyjazn stawiam np swoje zdrowie, samopoczucie. moze to jest troche ignoranckie ale taka jest prawda. nie ma co na sile sie z kims spotykac jak np ma sie ciezszy okres bo to wyjdzie jeszcze gorzej niz grzeczne odmowienie. nie mozna traktowac bliskich osob jako opcje zapasowe ale kazdy ma swoj system wartosci i nie zawsze przyjaciele sa na 1 miejscu
2025-09-20 08:23:15
10
justmiller.z
justmiller.z :
trzeba czasem zrozumieć, że nie zawsze możesz być dla kogoś priorytetem i to nic złego. Świadomość, że nie jest się pępkiem świata, to tak niewiele...
2025-09-20 12:10:20
34
marta10178
Szydełkowanie 🧶 lifestyle 🎀 :
Ogólnie gdzieś już to czytałam i dało mi to do myślenia ale chyba musiłam to usłyszeć aby zrozumieć, jak samotna jestem 😏
2025-09-18 20:54:52
38
tomeqq03
tomeqq03 :
Ola Ty zawsze wiedzieć co powiedzieć a punkt 🫠
2025-09-18 20:51:53
19
hispaning
Aga w Granadzie 🇪🇸🇪🇨🌺 :
Ja mam tylko osoby dla których znajduję czas, bo jestem introwertykiem więc w wolny czas to ja wolę być sama 🤣
2025-09-18 22:15:21
8
kara_di
Kara Di :
Tylko jakie to ma znaczenie… w ostatecznym rozrachunku lepiej mieć ludzi którzy spotykają się z Tobą niż być samemu
2025-09-19 09:13:54
6
auroraoverm
auroraoverm :
o tak! Moja bardzo dobra kolezanka... bardzo rzadko się spotykamy, ale kiedy już to robimy, zawsze znajduje czas zeby poświęcić jej np całe popołudnie. Niestety ona zawsze uciekała po 1h. Dla mnie czas jest bardzo cenny i niestety z tego tytułu poluznilam więzi, nie chciałam inwestowac emocjonalnie w kogoś kto wplata mnie raz na pół roku w swój grafik na godzinę 😔
2025-09-19 06:10:49
11
lola.olaaaaa
Ola :
Kiedy ma się już swoją rodzinę i dzieci to nie jest takie oczywiste, dla mnie nie ma tak ważnych znajomych żebym mogła rzucić wszytko(dzieci) i się spotkać.
2025-09-21 18:10:13
6
username26250619
PsiPatrol :
Nie mam znajomych
2025-09-19 16:22:28
6
To see more videos from user @alxandrapawlik, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About