Я в 21 році захворів на ковід,дві ночі я кашляв кров'ю. На другу ніч я почув голос Бога"Я возлюбил тебя любовью вечной и безусловной и исцелил тебя от болезни твоей." И в ранці в мене пройшов кашель.
2025-09-27 12:51:37
7
Светлана Эмильевна :
Так і є.Дякую Господи тобі за все!🥰
2025-09-20 20:25:29
3
осінь :
Мені приходили знакові видіння, а також в снах показували майбутнє. Як гарні події життя, так і трагічні.
2025-10-16 20:38:00
0
Оксана Федірко :
Дякую🥰. Слава тобі Боже! Навіки Слава!🙏🙏🙏
2025-09-21 07:32:11
3
Pastor Kapule Joseph grace :
greetings from Uganda Africa
God bless you so much
2026-06-04 05:07:50
0
Banzay 59* :
З появою тік тока скільки "знатоків" мироздання явилось миру 😄😄😄
2025-11-10 04:57:46
0
Вова :
Дякую, доступно пояснили. Слава Ісусу Христу!
2025-09-22 22:29:56
1
Оксана Шевчук :
І я чула голос Духа Святого. Він мені говорив
2025-11-11 21:36:08
0
Оксана Виляцер :
Необычно, необъяснимо,сверхъестественно,чудесно, по-другому видишь этот мир! Объяснить словами невозможно!
2025-11-16 22:17:42
2
Oksi :
А мені Бог завжди говорить написаним. От я щось задумала, і не знаю як поступити. То завжди коли заходжу на сторінки соц мережі, то мені завжди перше, як відкриваю наприклад ФБ, і завжди мені вибиває перше,що сьогодні мені говорить Господь. І я завжди цим керуюся. Бо це Бог мені сказав. Якось так 🙏🙏🙏♥️♥️♥
2025-10-16 06:56:13
1
katringerda888 :
Мне Господь говорит не физическим голосом а говорит Духом в мой дух
2025-12-02 15:42:07
1
Zabar :
Я слышал голос Бога Отца всевышнего, его невозможно перепутать с мыслями!, голос ясный чистый, резонанс из всей вселенной
2025-10-15 23:08:14
0
Lilia_Miler :
Да я из тех кому Бог говорит 😎🥰🥰🤩
2025-09-21 16:01:54
1
Man :
👍🙏💪
2025-11-04 13:27:39
0
+Igor+ :
🙌❤️🔥
2026-01-24 19:23:20
0
Везунчик Том :
наш дім в Сузір'їОріон де Небесний город жде і Іісус скоро прийде забирати і воскрешати праведних,,Велика боротьба ,Е.Уайт
2025-10-15 05:30:40
0
Ісус наш Спаситель! :
Я чула в живу голос Бога. Дух Святий проговорив 3 рази реченням до мене. Це було голос не мій в думках! Я чітко зрозуміла що то Бог!
2025-09-21 21:20:22
81
Сергей :
знаєте що я замітив ? 😂 цей світ занадто матеріальний.... тому він Бога прийняти не може😥 цей світ зациулюється на фінансах, і на матеріалізмі
2025-09-21 08:45:06
55
Лора :
Бог говорить через Біблію.
2025-09-22 19:06:27
32
Olga Chaikovska725 :
Треба розвивати вміння відчувати Бога ❤
2025-09-21 08:48:20
15
RysSkvyrBus :
🙏🙏🙏Слава Богу за все!
2025-09-22 06:05:50
10
Viktor Khomichuk :
Бог говорить через Своє слово найперше. І кожна думка чи розуміння має перевірятися чи це згідно вчення Ісуса Христа
2025-10-11 14:10:29
7
Михайло Косюта :
Все дуже просто в Біблії написано чітко і ясно останніми днями Бого говорить через Біблію тоді вам не треба гадати і видумувати, що мені сказав Бог
2025-09-21 10:21:30
7
Maria_dzubak :
Так і є…і , коли , відбувається речі, які , здаються непідсильними чи нереальними…в Бога немає нічого неможливого, Він діє, варто, лише, йому Довіритися…🙏 Слава Богу за все! ❤
2025-09-21 20:27:08
7
engwithlily :
Класне розʼяснення!
2025-09-20 18:45:27
5
✨️❤️NАTALIIA❤️✨️ :
я розумію одну річ. Бог до кожного промовляє для кожного йому зрозумілою мовою. Для мене це внутрішній голос, я його не тільки чую, але й відчучаю. Інколи це знаки, інколи це слова перехожих, чи очі тваринок, чи метелик що сів на долоню, чи пташка, що постукала у вікно
2025-09-22 10:10:57
5
Play with me :
за всю жизнь может раза 3 было отчётливо.
2025-09-23 13:47:49
4
marigold :
Дуже правильно пояснили,так і є.
2025-09-21 15:29:51
4
СЕРЁГА МИХАЙЛОВИЧ :
ВСЯ СЛАВА ИИСУСУ ХРИСТУ
2025-09-23 03:59:30
4
Tanya16 :
В окупації в Херсоні,Бог Святим Духом проговорив в серці-Що треба негайно вивезти дітей з міста .Слава Богу ми в безпеці.
2025-10-26 20:39:16
4
𝒜𝓃𝑔𝒾𝑒 🦦 :
так влучно про темну кімнату та світло… саме так це й працює, Амінь! 🙏🏽
2025-09-21 13:39:16
4
ЭВРИКА :
Для влюблённых не нужны слова,язык любви я в Нем как Он во мне.
2025-09-22 14:08:48
4
oleksandra_metela :
Ідеальне пояснення. Багато разів намагалася сформулювати, як це – чути голос Бога. Тепер завдяки Вам знаю, як це описувати. Дякую.
2025-10-11 21:00:54
4
🏝️☕CoffeemaN☕🏝️ :
ВИ КРУТІ В ЦЬОМУ ПОЯСНЕННІ 🔥🔥🔥🥰 НЕ ДУМАВ ЩО ЗА 15 РОКІВ СЛУЖІННЯ БОГОВІ, В ТІК ТОК ПОЧУЮ ТАКУ Ясну ДУМКУ І РОЗ'ЯСНЕННЯ ЯК ГОВОРИТЬ БОГ... ДЯКУЮ ВАМ, ОБОВ'ЯЗКОВО З КОРИСТУЮСЬ ВАШОЮ ДУМКОЮ 🥰😉🔥 БЛАГОСЛОВІННЯ ВАМ БОЖОГО
2025-09-24 19:50:23
3
Иванна Сохань :
мені дуже часто Бог говорить, точніше голос Його знаю!
2025-09-23 13:42:47
3
PRYRODA :
Божий голос це голос совісті в кожному з нас, він завжди говорить нам зсередини ❤
2025-09-22 18:37:43
3
user2208374176618 :
тааак, я згоден повністю Він просто освітлює і ти бачиш і це насправді краще ніж життя і ти стаєш від цього залежним хочеш переживати знов і знов
2025-09-22 11:36:23
3
JOHN ✍️ :
Господи, благодарю Тебя за новый день, за дыхание жизни и свет утреннего солнца. Благослови мои пути, дела и мысли, чтобы всё было во славу Твою. Даруй мне силы хранить мир в сердце, любовь к людям и верность Тебе. Пусть этот день будет исполнен Твоей милости и защиты.
Аминь.
2025-09-22 04:10:55
3
irasmh_ :
Його голос не можливо ні з чим сплутати 🥰
2025-10-19 10:12:45
3
Іван :
Если ответ говорит о уверенности внутри,то пояснения очень хорошо проговорены сестрой. А если говорить о методах,которыми говорит Господь, то это один из 7-10 форм. 1-библия и так далее.(а интуиция на которою ссылался Вочмин Ми, не совсем верна. ) а тема очень интересная. Спасибо.
2025-09-22 16:40:23
2
Наталка НаКолесах 😄🤸 :
амінь ❤
2025-09-21 14:10:36
2
gelya_vocalcoach :
класне відео і приклад. дякую за субтитри, дивилась без звуку бо не могла ввімкнути) тож робіть їх, щоб такі як я змогли подивитись 🫶😃
2025-09-23 16:17:06
2
Светик💖 :
Так и есть. И голос физический и понимание и через предметы, звуки, фильмы, природу, погоду и т. д. Через всё говорит Бог на понятном каждому языке💞🙂
2025-09-23 07:57:55
2
і :
Супер
2025-09-20 19:36:24
2
🌈Лариса Шкурупий :
Слава Богу 🙏
2025-09-21 16:32:53
2
СЕРЁГА МИХАЙЛОВИЧ :
АМИНЬ
2025-09-23 04:01:08
2
tarasmame :
в що Вам дає впевненність, що світло включив саме Бог?
2025-09-21 18:53:07
2
davyd.photo :
Я его голос в своей голове слышу.
2025-09-23 03:41:00
2
Вадік :
я син божий. я з ним живу і чую його все життя. І я тобі кажу - з тобою спілкується диявол. він схожий на нього, але він твій ворог
2025-09-26 20:58:59
2
Христов :
Амінь🙏
2025-09-21 11:12:10
2
Світлана :
Амінь!❤
2025-09-21 08:34:25
2
⚓Одеса 🇺🇦 Велоспорт 🚴 :
підтримую 👌 дякую за це відео🫶
2025-09-25 02:17:34
2
Igor :
Говорить до вас не бог, а ваша підсвідомість, яка накопичує знання на протязі всього життя. Якщо поцікавитесь, то зрозумієте що люди це чують незалежно від релігії. Досліджуйте, все не обмежується лише релігійними книжками по типу бвблії
2025-09-22 15:58:17
2
Andrew LightFlowsThrough :
Творец не говорит устами, как человек человеку, но через чувства сердца и тайные знаки души. И кто очищает себя, тот слышит Его голос в глубине своего желания.
2025-09-22 00:09:25
2
lovelife :
дуже цікаво ,але нічого не зрозуміло.....а як зрозуміти ,що це саме Бог сказав і це розуміння прийшло не від досвіду, не від надуманих тобою речей (бо інколи ми бажане видаємо за дійсне),в тому то і проблема ,що не всі Його можуть чути.....багато хто говорить ,що Бога чує але це може бути і не так
2025-09-22 14:33:19
2
MizhNytok_ua :
🙏🙏🙏
2025-09-20 18:13:11
2
$vitLana Dmitrivna 🇺🇦🧺🐝 :
Так чула і не раз
2025-09-22 06:06:05
2
Po_rebru_bbq :
🔥🔥🔥🔥
2025-09-22 04:21:50
2
🕊️🪷Вика🪷 🕊️ :
СПАСИБО! ОТЕЦ!😊👑🌹
2025-09-22 09:51:29
2
alina.koval338 :
Амінь!❤️🔥
2025-09-22 09:45:28
2
To see more videos from user @iryna_glu, please go to the Tikwm
homepage.