@w.anett: 🍀Ha eladnád az ingatlanod, keress bizalommal!🍀☺️☺️🥰 Lassan már 9 éve a szakmában vagyok és több mint 300 ingatlant értékesítettem!🥰☺️😇#ingatlanos #realestatetiktok#ingatlanspecialista #ingatlanközvetítő #ingatlan

Anett Wiszt
Anett Wiszt
Open In TikTok:
Region: HU
Thursday 25 September 2025 10:47:03 GMT
281151
5211
186
154

Music

Download

Comments

petmik19
Tenterte :
Már láthatjuk is hogy a jutalèk lesz a fontos, sokat eszik az a masina 👌🙂
2025-09-25 17:35:55
197
attilahorvth91
Valid :
az igazi kétkezi munkás😉
2025-09-25 16:24:24
119
catttititta
catttititta :
Igen,szeretném eladni.1 szàzalék jutalèkèrt
2025-09-27 07:58:07
33
icey9393
Icey9393 :
Melyik szakmaba vagy 9 eve? Ősi?
2025-10-01 22:33:01
23
nirbauxofrx
Nirbau Bali :
Önbizalom az van.
2025-09-26 18:23:32
38
lauradervishaj_
lauradervishaj :
Rendszam vgeri -1😅
2025-09-27 06:33:54
33
vjpeti
VJPeti :
"Hogy is dolgozom" rész tetszett. Komolyan.
2025-09-28 16:04:30
16
bo7b3
Petike :
Mi eladtuk az ingatlanunkat ès nem kellett ingatlanos😉
2025-09-27 15:18:26
13
rosariodpe
Rosario DP :
Edes es szep
2025-11-06 19:57:00
2
siraly5858
siraly5858 :
Egyszer egyes számban beszélsz, egyszer többes számban. Válaszd ki az egyiket 👍👍👍 (Szerintem az egyes jobb lenne👍)
2025-09-26 06:49:55
10
martinanemcsok
Martina Nemcsok :
Szia te már megtaláltad a számodra megfelelő logopédust?
2025-10-24 12:55:59
3
ciprus.dubai.befe
Ciprus & Dubai - Befektetések :
Hajrá! 😊
2025-11-17 20:43:37
1
megkettot
megkettot :
Egyik leghaszontalanabb, leglehuzosabb munka
2025-10-23 08:57:04
2
jakabrob
jakab robi :
amúgy milyen magas vagy ?♥
2025-09-25 16:36:27
5
tuzcsap76
Attila Császlai :
de hát belvárosban 50km/h a megengedett,hogy érnél oda hamarabb?
2025-10-23 03:37:30
1
bokesz2023
Pablo Escobar Presa Canario :
isten őrizzen
2025-09-27 19:15:18
6
userezh2yoviz5
Tamás Pálfi456 :
Ezt már többször halottam 😂😂😂
2025-10-05 06:14:12
0
balazshogl
balazshogl™️ :
Ezt a részt mindig áttekerem😁
2025-10-05 16:19:24
3
csucsu1969
csucsu1969 :
Nem az autó gyorsasága a lényeg hogy odaérj, hanem hogy időben elindulsz!😁
2025-09-30 12:11:44
3
vinczebalazs__
Vincze Balázs :
Szia. 😀
2025-09-25 15:01:10
1
ervin.papp
Ervin Papp :
ámen
2025-09-26 07:07:43
1
pisti...steve
Steve :
Szia! Hogyne gyere mindent még a szomszédét is!😉
2025-09-28 02:05:47
4
something101010
jed :
Az elejét mindig áttekerem.
2025-10-02 14:30:55
3
danielvido_runner
Vidó Dániel 🏃‍♂️ :
Soha nem bíznék meg semmilyen ingatlanost.
2025-10-11 05:13:51
2
To see more videos from user @w.anett, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About