@tartakuszpona: jak ostrzę piły taśmowe ? najlepiej mi się tnie przy kącie zęba 12 stopni i rozwiedzeniu na 0.55 na stronę . chętnie też przyjmę krytykę i porady jeśli robię to źle 🤣#tartak #ostrzenie #fyp #sawmill #tartauszpona
A jeśli ostrzyż w ten sposób to nie masz tak że tarcza ci się zużywa tylko z jednej strony, przez co z czasem przestaje ostrzc zęby pod odpowiednim kątem?
2025-10-10 12:00:30
0
Rafcio994 :
kąt natarcia do twardego drewna wynosi 6 stopni ,do miękkiego 11 a do bardzo miękkiego takiego jak topola to 16 stopni ale wtedy piłka jest bardzo chytra . a jeżeli jest kamień borazon to kąt natarcia jest stały czyli 10 stopni
2025-09-30 23:23:32
0
unser66444_6 :
a jaka różnica w cięciu
2025-09-30 16:17:58
0
To see more videos from user @tartakuszpona, please go to the Tikwm
homepage.