este in 90, imediat după revoluție! nu se adresa nimeni cu "doamna" înainte de 90!
2025-10-06 04:40:08
18
IUXEL MEMET :
In 89 nu erau acele ca tare!
2025-10-05 10:31:54
14
Vladimir Vlad253 :
de când era în 1989 cântar electronic 😂😂😂😂😂
2025-10-06 01:42:12
9
donceamioara :
Toate produsele erau de calitate si aveau un gust extraordinar acum e jale ce infecte sunt
2025-10-06 06:45:31
8
Mona Z :
Nu exista cântar electronic și nici casă de marcat!!!!
2025-10-06 01:24:40
8
TAROT's :
nu am văzut români să își permit să cumpere 2 kg de cașcaval 😬
2025-10-05 09:55:41
7
Nicky 2 :
Cintarele sunt din viitor?
2025-10-05 19:13:15
7
user8317275399360 :
urâte vremurii și aceștia vor să ne întoarcem înapoi
2025-10-06 07:24:48
5
Simona Draghici219 :
In 89 nu existau cantare si case de marcat electronice 🤣
2025-10-06 03:41:41
3
user24347055980 :
Asta a fost după ce a căzut ceașcă ! Dacă în comunism primea cineva atât îl împușcau comuniștii !!
2025-10-06 10:20:15
3
Mihaela Miki :
sau dus vremurile alea 🥺
2025-10-06 01:12:44
2
Cătălin :
Este după 89 !!!
2025-10-06 04:31:04
2
Oana Manea :
Nu exista cantar electronic!! Si in niciun caz nu purea sa coste 186 lei in 89 2kg de branza de burduf
2025-10-05 19:07:42
2
Lupu Dumitru :
Bă pe timpu lui Ceaușescu nu erau căutare electronice
2025-10-07 06:41:03
2
Nicola :
Asta este după ‘ 89 . Înainte nu găseai așa ceva prin alimentară , dacă găseai se cumpăra pe cartelă , iar “ doamnă “ se cam zicea “ tovarășa “ 😂
2025-10-06 06:26:31
1
Iulian Slobozeanu :
asa este nu se dădea brhnza pe cartela
2025-10-06 13:06:56
1
a :
94-95
2025-10-06 09:27:13
1
marianagizea :
oameni cu bun simt,sanatosi și respectosi🥰😇
2025-10-06 07:37:38
1
_black_ecstasy :
2025
2025-10-06 13:26:24
1
Cristian Preda :
ESTE DUPĂ REVOLUȚIE
2025-10-06 06:49:48
1
Alexandru.Ioan.Cuza :
în '89, un calup de acela de branza de burduf era pentru 5-6 familii😝asta dacă gaseai branza de burduf...deci filmarea nu e din 1989 niciodata😎
2025-10-06 05:58:18
1
arthursandu180 :
vrăjeală (Manipulare).....😅
2025-10-07 10:50:31
1
Mihaela Feraru :
de unde au avut căntarele nu existau atunci
2025-11-27 21:24:56
1
Puiu Cris :
Acu' tot asa cu calupu'cumparati? Sau la suta de grame? 😁
2025-10-06 05:43:15
1
angelabutnaru8 :
CINE vrea Sa trăiască că Atunci ,,Nu le împiedică nimeni Sa crească animalele Necesare în curte la El ,,,sau să planteze un pom sau legumele Lui Așa că Spor la Muncă, Nostalgia ASTA
2025-10-06 05:25:15
1
fury2391 :
igiena tata!
2025-10-06 05:16:30
1
armondobulica :
era un cascaval natural
2025-10-05 17:50:37
0
Dyavol Ranit :
nici 99😏😏!!!!!😂😂😂😂😂
2025-10-05 18:24:02
0
Ali Hasani :
ce produse bune♥
2025-10-05 18:16:33
0
lenus137 :
🥺🥺
2025-10-06 16:08:53
0
Florin_Bubi :
Întotdeauna au fost așa Românii hăi bă fă mă și ce dacă că haide-ți doamne lăsați-mă în pace 🤣🤣🤣
2025-10-06 19:37:38
0
applesus53 :
Marfa ascunsa la sibiu in depozite si scoasa la vanzare de securisti … Bravo lor 🤣
2025-10-06 19:53:20
0
user55130056052554 :
🤗🤗🤗
2025-10-06 20:00:08
0
jeni.draghici :
CE BINE ERA PE VREMEA LUI CEAUSESCU!!!😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣
2025-10-06 20:54:36
0
Bogdan Vasiliu :
Ce branza de burduf in 1989?????😂😂😂
Casa de marcat cu afisaj digital in 1989??😂😂😂😂😂😂
2025-10-06 21:20:57
0
eva :
vrăjeală 1989
2025-10-05 17:53:04
0
Livia Oswaldo :
😳😳😳
2025-10-05 19:28:41
0
Daniel.dan.duma3 :
❤
2025-10-11 18:47:06
0
adriasljm4o :
❤
2025-10-12 11:42:57
0
emiliamarcu21 :
Cascaval bio mancam nu ce gasim acum totu era natural
2025-10-16 05:39:22
0
Craciun Monica :
nu este in 1989 pt ca nu costa atat de mult. Banii aveau valoare!
2025-10-27 17:45:15
0
Lucica irina :
👍👍👍
2025-11-09 04:46:46
0
Nicolae Los Brăgea :
sorry nui din 89 clipul
2025-11-18 18:33:22
0
IUXEL MEMET :
Asa lua eu cascaval roata, de la carciumile, in Cta. Trebuia sa ai cunostiinte si sa fii client
2025-10-05 16:11:44
0
To see more videos from user @ursuhaz, please go to the Tikwm
homepage.