@ursuhaz:

URSUHAZ
URSUHAZ
Open In TikTok:
Region: GB
Saturday 04 October 2025 21:30:22 GMT
31135
839
121
121

Music

Download

Comments

mariutavasile2
cristi mcv :
se manca sănătos
2025-10-05 07:23:39
5
linta_nicu
Nicu :
cântarul nu era electronic nici casa de marcat
2025-10-05 15:59:47
35
user92493901463052
user9249390146305 :
în 1989 nu existau cantare electronice
2025-10-05 20:02:03
32
tom_oct_m
T.O.M :
este in 90, imediat după revoluție! nu se adresa nimeni cu "doamna" înainte de 90!
2025-10-06 04:40:08
18
iuxel.memet
IUXEL MEMET :
In 89 nu erau acele ca tare!
2025-10-05 10:31:54
14
vladimirvlad253
Vladimir Vlad253 :
de când era în 1989 cântar electronic 😂😂😂😂😂
2025-10-06 01:42:12
9
donceamioara
donceamioara :
Toate produsele erau de calitate si aveau un gust extraordinar acum e jale ce infecte sunt
2025-10-06 06:45:31
8
monazanfir
Mona Z :
Nu exista cântar electronic și nici casă de marcat!!!!
2025-10-06 01:24:40
8
tarotshaolin666
TAROT's :
nu am văzut români să își permit să cumpere 2 kg de cașcaval 😬
2025-10-05 09:55:41
7
nicky.2195
Nicky 2 :
Cintarele sunt din viitor?
2025-10-05 19:13:15
7
user8317275399360
user8317275399360 :
urâte vremurii și aceștia vor să ne întoarcem înapoi
2025-10-06 07:24:48
5
simonadraghici51
Simona Draghici219 :
In 89 nu existau cantare si case de marcat electronice 🤣
2025-10-06 03:41:41
3
viorelsulea
user24347055980 :
Asta a fost după ce a căzut ceașcă ! Dacă în comunism primea cineva atât îl împușcau comuniștii !!
2025-10-06 10:20:15
3
mihaelamiki29
Mihaela Miki :
sau dus vremurile alea 🥺
2025-10-06 01:12:44
2
user83654272819193
Cătălin :
Este după 89 !!!
2025-10-06 04:31:04
2
dexter7979
Oana Manea :
Nu exista cantar electronic!! Si in niciun caz nu purea sa coste 186 lei in 89 2kg de branza de burduf
2025-10-05 19:07:42
2
lupudumitru22
Lupu Dumitru :
Bă pe timpu lui Ceaușescu nu erau căutare electronice
2025-10-07 06:41:03
2
nicolapacuraru
Nicola :
Asta este după ‘ 89 . Înainte nu găseai așa ceva prin alimentară , dacă găseai se cumpăra pe cartelă , iar “ doamnă “ se cam zicea “ tovarășa “ 😂
2025-10-06 06:26:31
1
iulian.slobozeanu
Iulian Slobozeanu :
asa este nu se dădea brhnza pe cartela
2025-10-06 13:06:56
1
corinacorina315
a :
94-95
2025-10-06 09:27:13
1
marianagizea
marianagizea :
oameni cu bun simt,sanatosi și respectosi🥰😇
2025-10-06 07:37:38
1
_black_ecstasy
_black_ecstasy :
2025
2025-10-06 13:26:24
1
cristian.preda881
Cristian Preda :
ESTE DUPĂ REVOLUȚIE
2025-10-06 06:49:48
1
alexandru.ioan.cuza
Alexandru.Ioan.Cuza :
în '89, un calup de acela de branza de burduf era pentru 5-6 familii😝asta dacă gaseai branza de burduf...deci filmarea nu e din 1989 niciodata😎
2025-10-06 05:58:18
1
arthursandu180
arthursandu180 :
vrăjeală (Manipulare).....😅
2025-10-07 10:50:31
1
mihaela.feraru00
Mihaela Feraru :
de unde au avut căntarele nu existau atunci
2025-11-27 21:24:56
1
puiucris7
Puiu Cris :
Acu' tot asa cu calupu'cumparati? Sau la suta de grame? 😁
2025-10-06 05:43:15
1
angelabutnaru8
angelabutnaru8 :
CINE vrea Sa trăiască că Atunci ,,Nu le împiedică nimeni Sa crească animalele Necesare în curte la El ,,,sau să planteze un pom sau legumele Lui Așa că Spor la Muncă, Nostalgia ASTA
2025-10-06 05:25:15
1
fury2391
fury2391 :
igiena tata!
2025-10-06 05:16:30
1
armondobulica
armondobulica :
era un cascaval natural
2025-10-05 17:50:37
0
dayavolranit
Dyavol Ranit :
nici 99😏😏!!!!!😂😂😂😂😂
2025-10-05 18:24:02
0
alihasani0035
Ali Hasani :
ce produse bune♥
2025-10-05 18:16:33
0
lenus137
lenus137 :
🥺🥺
2025-10-06 16:08:53
0
florin_boss10
Florin_Bubi :
Întotdeauna au fost așa Românii hăi bă fă mă și ce dacă că haide-ți doamne lăsați-mă în pace 🤣🤣🤣
2025-10-06 19:37:38
0
applesus53
applesus53 :
Marfa ascunsa la sibiu in depozite si scoasa la vanzare de securisti … Bravo lor 🤣
2025-10-06 19:53:20
0
user55130056052554
user55130056052554 :
🤗🤗🤗
2025-10-06 20:00:08
0
jenydraghici
jeni.draghici :
CE BINE ERA PE VREMEA LUI CEAUSESCU!!!😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣
2025-10-06 20:54:36
0
bogdan.vasiliu1
Bogdan Vasiliu :
Ce branza de burduf in 1989?????😂😂😂 Casa de marcat cu afisaj digital in 1989??😂😂😂😂😂😂
2025-10-06 21:20:57
0
eva3307
eva :
vrăjeală 1989
2025-10-05 17:53:04
0
liviaoswaldo
Livia Oswaldo :
😳😳😳
2025-10-05 19:28:41
0
daniel.dan.duma3
Daniel.dan.duma3 :
2025-10-11 18:47:06
0
adriasljm4o
adriasljm4o :
2025-10-12 11:42:57
0
emiliamarcu21
emiliamarcu21 :
Cascaval bio mancam nu ce gasim acum totu era natural
2025-10-16 05:39:22
0
craciun.monica6
Craciun Monica :
nu este in 1989 pt ca nu costa atat de mult. Banii aveau valoare!
2025-10-27 17:45:15
0
lucica447
Lucica irina :
👍👍👍
2025-11-09 04:46:46
0
nicku.dell.brgea
Nicolae Los Brăgea :
sorry nui din 89 clipul
2025-11-18 18:33:22
0
iuxel.memet
IUXEL MEMET :
Asa lua eu cascaval roata, de la carciumile, in Cta. Trebuia sa ai cunostiinte si sa fii client
2025-10-05 16:11:44
0
To see more videos from user @ursuhaz, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About