@zioberro: Czy mogłem coś zrobić lepiej ? 🧤 Dajcie znać 🥅

zioberro
zioberro
Open In TikTok:
Region: PL
Wednesday 08 October 2025 12:59:31 GMT
147932
4283
69
32

Music

Download

Comments

zioberro
zioberro :
Pierwsza bramka - może pójść rękoma w nogi , niż dużym blokiem. Druga bramka - nie robić zbędnych kroków jeśli piłka nie do wyjścia i reagować. Trzecia bramka - po prostu karny
2025-10-08 13:09:53
23
bramkarzyk00
sigiemka :
byłem tam
2025-10-08 19:15:31
2
marcel.kuczaj2
Marcel :
Co to za klub któremu przeciwko grałeś
2025-10-09 09:39:10
0
fanzks0
🟦⬜fanStaliZKS1944⬜🟦 :
pierwsza bramka taki vini jr ale te główka ci się do bramki wciskali to bez szans i ten karny zawsze mówie 10 cm
2025-12-31 22:02:32
0
jurnado92
Jurnado :
wszystkie bramki bardzo ciężko żebyś mógł coś zrobić
2025-10-08 16:31:38
6
boloo076
Bolooo :
Zawsze mozna to zrobic lepiej ale nie zawsze takie to łatwe😉
2025-10-08 13:04:53
4
domino7972
Domino. :
ziomek z numerem 9 przeciwna drużyna jakie ma buty ktoś wie?
2025-10-08 17:07:40
1
brzoza1990patryk
Brzoza1990 :
myślę, że przy rzucie różnym źle stałeś na linii ja bym wyszedł do tej pilki i próbował piąstkowac
2025-10-29 06:30:12
1
neko_dog_p
🐶Neko_dog_P🐶 :
obronić
2025-10-13 20:02:19
0
yvlmatuz
matuz :
w 1 napewno powinienes dopiero zaczac skracac jak wchodzi w 16 metr pierwse pare krokow szybkie a potem malymi naskokami skracac do niego
2025-10-08 21:39:45
0
mapek.sigma
Małpek :
Ej Cahu z tobą gra
2025-10-09 14:19:23
0
mati_21120
Mateusz Smardz :
Będziemy transmitować wasz mecz z rakszawa w ostatniej kolejce. Jest możliwość żebyś udostępnił informacje gdzieś u siebie na profilach?
2025-10-09 18:28:52
0
ghost.simba.fv
Ghost.Simba.fv :
75 dzień czekania aż oddasz mi rękawicę
2025-10-09 19:41:50
0
milox696
milox696 :
2 bramka to on chyba ręką strzelił
2025-10-11 06:07:04
0
123347839469i
123347839469i :
🥰
2025-10-12 19:28:33
0
igor672727
polek_212 :
Znamy się ???
2025-10-12 21:47:22
0
bartiek_66
Barti66 :
po prostu obronić xd
2025-10-13 05:31:37
0
kacpernowak8845
kapi635 :
oto wynik
2025-10-15 21:15:35
0
user..lenax
🌘 :
ezzzz łatwo
2025-10-17 05:26:46
0
dawidek.07
Dawid :
1 na 1 zachowales sie super dobrze wyszedłeś ale jednak napastnik był szybszy 2 no nie do wyjęcia szczerze mówiąc 3 dobry rzut a no nie zawsze wyczujemy strzał wszystko super jesteś zajebisty
2025-10-19 01:05:39
0
gumkaaa_
Gumekk_ :
1 sytuacja mogłeś trochę poczekać
2025-10-19 18:47:13
0
player_1242
kxba :
moim zdaniem przy tej 2 bramce mogłeś wyjść z bramki i wypiątkować
2025-10-25 08:57:02
0
niema343
nie ma :
dzień chyba 4 Kiedy zioberro zaobserwuje
2025-10-26 11:59:10
0
mikokaj013
Mikoreczek66 :
😭
2025-11-02 11:05:07
0
runer1987
Runner1987 :
1, poszedłbym rękoma w nogi 2, piłka powinna być piastkowana 3. karny to loteria Łatwo mówić, oglądając. ✌👌
2025-11-02 16:53:21
0
ubermix_69
Kacper Uberman :
pozdro zioberro Lks Sawa Sonina
2025-12-04 07:46:48
0
porzeczka_123
porzeczka_123 :
pierwszy
2025-10-08 13:02:06
0
tuptu942
Hubix :
Pozdrowisz plis
2025-10-08 13:04:24
0
michalina064
⚽🇵🇱Michalina🇵🇱⚽ :
pierwsza
2025-10-08 13:02:07
0
porzeczka_123
porzeczka_123 :
pozdrowisz
2025-10-08 13:02:15
0
duppopik
dupopik :
ciężkie piły
2025-10-08 13:02:27
0
bramkarz12354
🔵🔵Lotnik Kościelec🔵🔵 :
lubię wspierać małych twórców
2025-10-08 13:02:44
0
akamig.1914
akamig 1914 :
jak miałeś sam na sam zucał bym się głową do przodu z wyciągniętymi rekoma
2025-10-08 13:03:21
0
bramkarz12354
🔵🔵Lotnik Kościelec🔵🔵 :
z rożnego mogłeś wyjść
2025-10-08 13:03:26
0
franio003
franio003 :
8 pozdrowisz
2025-10-08 13:03:28
0
roziaaa12
rozia :
pierwsza
2025-10-08 13:03:30
0
aleksanderz54
Aleksander Zimnawoda :
pozdro
2025-10-08 13:03:31
0
adam_gk0704
#1🇵🇱 :
1. moze troszke dluzej czekac 2. jesli ni wysles to nie twój blad ale gdybys wyszedl mógl bys zlapac ale nie bylo to konieczne 3. karny nigdy blad bramkarza
2025-10-08 13:04:21
0
jejcob
jejcob :
Bro czemu szkolne boiska są lepsze niż od tych ligowych
2025-10-08 19:33:52
0
leszekkolejorzek
Kolejorz 🐐🚂🟦⚪ :
pierwszy
2025-10-08 13:06:22
0
fortnitepilka29
fortnitepilka29 :
Na ile lajk zagramy rAzem jestem z rzeszowa
2025-10-08 13:07:12
0
damian.wyszyski1
Damian Wyszyński :
w 3 bramce powinieneś pójść dołem
2025-10-08 13:18:17
0
poldar12
poldar12 :
Przy pierwszej może nie na raz próbować zatrzymać wyczekać go i reagować? Co do drugiej co myślisz o ustawieniu trochę odważniejszym wyższym niekoniecznie trzymanie się tak lini mimo piłki dochodzącej myśle ze do bramki zdazysz a i wyżej możesz wtedy więcej pomoc. Luźne przemyślenia po zawsze łatwo się mówi Pozdro
2025-10-08 13:41:08
0
__xfred0
xfred :
szczerze mówiąc to jest loteria bo w pierwszej jagbys poszedł rękami mógłbyś go bardzo łatwo sfaulować 2 bez szans ciężko było by wyjść bo duże zamieszanie a karny to karny nie co powiedzieć
2025-10-08 14:03:20
0
turii_93
Patryk_Kowalik :
Bramka nr2 twoja ewidentnie. Mi mi łeb urwali jak bym do tego nie wyszedł
2025-10-08 14:18:22
0
pikachuuu462
pikachu462 :
lubię spierać małych twórców
2025-10-08 15:13:06
0
wskowron__
wskowron__ :
w 1 sytuacji ewentualnie mogłeś zaryzykować zostaniem na 7/8 metrze i liczyć na błąd napastnika który ma presję obrońcy biegnącego za nim
2025-10-08 16:15:16
0
hubert.mikoajczyk2
Hubert Mikołajczyk :
Moim zdaniem każda sytuacja do obronienia
2025-10-08 16:52:32
0
To see more videos from user @zioberro, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About