Muj kolega gra w stal Rzeszów nazywa się Dawid dobry jest sigmo
2025-12-30 13:54:48
0
🟦⬜fanStaliZKS1944⬜🟦 :
no pięknie wszystko ale te straty no takie nie fajne ten kozią i ten wolej czy co to jest 😅😅😅 i ten ostatni strzał i ten błąd oj zioberro
2025-12-31 21:47:08
0
Daniel Wrzosek :
Stal Rzeszów 💪💪💪💪
2025-10-13 21:07:05
1
nieznajomy :
w jakim klubie ty grasz
2025-11-11 18:31:44
0
mikoloko_ :
tylko stal
2025-11-12 12:22:11
0
mikol :
wiecie co hce napisać??
2025-10-12 18:07:46
0
🐐Jeffrey🐐 :
Ej ty grałeś niedawno na futsalu z drużyną iltg
2025-10-14 20:16:52
0
Śpiku :
ej grasz w b klasie czyw A klasie czy w ogreńgówce ?
2025-10-14 16:15:40
0
𝑇0𝑠𝑇3𝑟 :
jaka nazwa odc (oglądałem ten odcinek ,ale zapomniałem a chciałem go obejrzeć jeszcze raz(
idol odpisze?? @zioberro
2025-12-29 23:47:29
0
kisiulek34 :
A mam takie nietypowe pytanie
Zarabiasz coś? i czy moge zapytać ile?
2025-10-14 19:18:44
1
Wojciech Świerkowski :
jesteś bardzo dobry😁ziobi
2025-10-12 18:23:00
42
casio :
w której lidze gra twój klub? pls powiedz
2025-10-12 19:00:14
9
og_motyczka30 :
tylko resovia
2025-10-13 21:20:05
6
💗 :
Ja tam krzyczę do kamery cześć widzowie
2025-10-12 18:19:59
6
polish_geezer :
Prosze odpisz
2025-10-12 18:07:20
3
julek168 :
Tylko stal
2025-10-31 14:29:02
3
zbik_edit :
W jakiej drużbie grasz
2025-10-12 18:10:14
3
qey_playing_forza_horizon_5 :
mam autograf
2025-10-12 19:49:56
1
, SZYMON.... :
dobrze jest . każdy popełnia błędy. a każdy człowiek uczy się na błędach 💪
2025-10-13 15:02:33
1
albertpawlak940 :
szkoda że nie nagrywaleś tego meczu z przeworskiem
2025-10-12 20:06:01
1
hubii ツ :
tylko stal ale brawo
2025-10-12 20:40:30
1
kaczyyy_6 :
Gratulacje za bardzo dobry mecz 👏🏻
2025-10-12 20:41:28
1
pawel7955 :
no kariera w tej lidze to max
2025-10-13 08:38:13
1
Kondziu :
Coś słabo ci ostatnio idzie
2025-10-12 18:07:40
1
XxszynkaxX :
Jak łapać łatwo piłke jakie cwicznia samemu
2025-10-12 18:55:58
1
DZIKU GOAT :
Czemu on co chwila kluby zmienia ?
2025-10-14 14:25:50
0
fzhsns :
czy tylko ja nie wiem gdzie gra @zioberro
2025-10-14 14:01:29
0
edit men :
zagraj z FC Barcelona
2025-10-14 09:48:40
0
DamianoPyra :
no szczerze to slaby mecz w twoim wykonaniu , dużo błędów między innymi co strzał to sie rzucasz a nie raz wystarczy stać i obronić nogami no ale wszystkiego sie nie da spodziewać pozdro i następnych super interwencji
2025-10-14 05:31:23
0
•Kuba• :
mogę sie mylić ale gdyby nie ten błąd to naprawdę dobrze zagrałeś ponieważ ta ostatnia niebyła do obrony
2025-11-12 20:43:06
0
kucuuu :
szkoda tego błędu
2025-10-13 22:48:43
0
Evil Pozikszefuncio :
Grałem na tym stadionie
2025-10-13 22:02:51
0
Addd :
Tak bywa, uczymy się na błędach :)
2025-10-14 17:13:01
0
💪🔥🤜Řẅºl·lɛɓəƙ§🤛🔥💪 :
Tylko Stal Rzeszów!
2025-10-13 19:55:48
0
... :
Witam pytanie orientacyjne co byś zrobił na moim miejscu jeżeli bark ci wyskoczył i już pół roku i czekasz na operację i nie miałeś styczności z bramką a ludzie odmawiają ci wrócić na golkipera ale ciągnie mnie na powrót pomiędzy słupkami
2025-10-13 18:19:47
0
Ghost.Simba.fv :
79 dzień czekania aż oddasz mi rękawicę
2025-10-13 16:46:50
0
Cytrus_08 :
która klasa może zagracie z ks godową (b-klasa Rzeszów)
2025-10-13 15:43:11
0
franio_cwks❤️🤍💚 :
jakie rękawice polecasz z t1tan
2025-10-13 10:38:14
0
Jadwiga Swiatko :
🥰
2025-11-12 17:42:15
0
Kamil Łukaszów :
nie grałeś przypadkiem w Orle Przeworsk?
2025-11-11 19:32:23
0
itzz_japuszko :
Sto pietnasty
2025-11-02 21:56:20
0
papol :
ok było ale druga bramka zawalona
2025-11-02 08:35:46
0
mati :
🥰
2025-11-01 21:35:32
0
mikoloko_ :
czemu nie gracie na głównym boisku
2025-11-12 12:22:28
0
Rzeszowianinn📸🚅 :
TYLKO STAL 🤍💙
2025-11-12 14:40:54
0
zimxnᴷⁱˡˡᵧₒᵤツ🤙 :
ale jesteś i tak bardzo dobry
2025-10-14 17:06:45
0
Itz_Demonn :
2025-10-29 11:51:13
0
Itz_Demonn :
oglądałem na żywo
2025-10-29 11:50:31
0
To see more videos from user @zioberro, please go to the Tikwm
homepage.