Bardzo dziękuję za cieple słowa i wsparcie. Nie spodziewałam się, że Pan zareaguje na mój wpis. Jest mi ciężko, bo był miłością mojego życia,ale po mału muszę nauczyć się żyć bez niego. Bardzo żałuję bo byłam przekonana ,że będziemy razem do końca. Nie potrafię wyrzucić Go ze swojego serca,a może czas zrobi swoje. Obserwuje profil i bardzo mi pomaga w moim codziennym dołki życiowym. Serdecznie pozdrawiam I jeszcze raz bardzo dziękuję, Sylwia ☺
2025-10-16 20:16:52
46
Grazyna :
Mnie prawie po 38 latach malzenstwa zostawił jestem juz 14 miesoecy po rozwodzie jest bardzo ciezko ale nie chce juz nikogo
2025-10-16 16:44:34
34
josef :
Zdrada jest niewybaczalna kto wybaczy ten niema szacunku do siebie
2025-10-17 20:10:22
17
user5388012807048 :
Mnie zostawił po 10 latach z dzieckiem ..Na koniec powiedział mi ze nigdy mnie nie kochał ..Podniosłam się z tego choć ciężko do dziś ..Jedno jest pewne ze nigdy więcej nie wpuszczę go do swojego życia
2025-10-16 16:16:55
36
user4849227901724 :
A moze warto wybaczyc ,dac druga szanse ,wszyscy popelniamy bledy ,zdrada nie zawsze znaczy ze ten co zdradzil nie jest z Toba sercem ,warto przemyslec
2025-10-18 13:43:38
6
Krystyna Gackowska :
Najlepiej być samotna,,jak męczyć się z byle kim.😃
2025-10-16 19:07:00
45
zmiana :
Nie potrafie odejsc , chociaz moj zwiazek umarl 10 lat temu Nie rozmawiamy wcale , nie mamy planow On ma swoj alkohol a ja swoja samotnosc😭😭😭😭
2025-10-16 18:42:29
26
ewaszczepaska4 :
Ja po 23 małżeństwa odeszłam nie pozwoliłam sobie dłużej na upokarzanie i nie żałuję
2025-11-06 20:25:36
8
Monika Ratajczak :
Kurcze też to doświadczam ale jak tu odejść jak
2025-10-18 19:14:54
0
Violetta Rosłon :
pamiętaj zdrady się nie wybacza ja jestem już 5 lat sama bo mnie zdradził
2025-10-16 21:35:51
29
marzenakosiska :
Mnie mąż zdradził po 34 latach jestem miesiąc po rozwodzie
2025-12-09 12:20:28
0
Maria Maćkowiak150 :
Mądre slowa
2025-10-19 14:27:18
5
grazia123_4 :
Mądre słowa i pozdrawiam serdecznie życzę miłej wieczoru 🥰🥰🥰🥰
2025-11-08 19:39:53
1
Karolina Panuś :
To prawda trzeba zadbać o Siebie 😉
2025-12-04 20:02:17
2
ewa84200 :
30 lat życia z żołnierzem zawodowym dziękuję bardzo😢
2025-10-16 20:19:16
5
Łukaszfarmers :
nigdy nie zrozumiem jak można po tylu latach zdradzić kogoś i jeszcze spojrzeć w oczy tej osobie.😥
2025-12-11 21:42:49
1
Lucyna Kobos :
Zdrady się nie wybacza.
2025-12-11 19:58:23
1
Beata Cyrek :
Po 20 latach odeszłam bo już nie mogłam wytrzymać
2025-11-24 01:53:28
1
agaRex :
mnie też zdradził po 23 latach z koleżanką z pracy . Będzie dobrze
2025-10-16 19:40:49
3
Tereska elo :
Mądre słowa pozdrawiam ❤
2025-10-17 21:16:01
1
Waldemar Skiba :
33 lata zostałem zdradzony
2025-10-19 05:54:11
1
Miroslawa Śliwińska :
jesteś super 🥰🥰🥰
2025-10-16 18:32:37
1
Margarete Skarb :
milego wieczoru , pozdrawiam 🥰🥰
2025-10-16 16:41:14
1
gosiek :
pozdrawiam serdecznie 🥰
2025-10-16 19:20:59
1
To see more videos from user @michalostoja, please go to the Tikwm
homepage.