𝕀𝕤𝕒𝕚𝕖𝕧𝕒 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕚𝕒 :
Я зараз живу в Австрії, тут багато вузьких доріг з крутими поворотами, плюс трактори їздять з сівалками і жатками, це жесть. Ширина полоси 2 метри, а моя машина 1.80, коли назустріч їде автобус, мені хочеться закрити очі і не бачити як ми розминемося 😂 Окрема любов до фур, а ще- ці дороги без розмітки, я не бачу чи зустрічне авто їде в своїй полосі чи ні, за себе мовчу. Це якісь знущання, особливо, коли їду вночі, нічого не видно. Можуть ще й сарни вибігти на дорогу, звірів тут повно, в моїй землі за рік часу 27 тис аварій за участю диких тварин. Короче, страху в мені стільки, що не знаю коли він пройде 😩
2025-11-07 12:24:34