@natalibyshova: #паркування #водіння #car #гумор

Natali
Natali
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 16 October 2025 19:48:31 GMT
174619
3992
82
3847

Music

Download

Comments

rriinnaaaaaaa
IRYNA :
Поїхала в центр машиною , не знайшла місце 🥲 поїхала додому припаркувала , пішла пішком в центр 🤣🤝🏼
2025-10-17 14:55:47
111
bookstusa
Книжкова Туся 📚 :
Найбільший страх - це знайти, де припаркуватись і саме паркування, щоб нікому не завдати клопотів 🫠
2025-10-17 13:46:42
35
takemetonorwayplease
takemetonorway :
Чісто яяяя сьогодні, от просто я. Це я😂і ще раз я😂
2025-10-18 13:30:51
8
natashasad4
natalia sadоvska :
в мене така парковка була в дворі мабуть всі з вікна споглядали 🫣😅а я така та ну його нехай дивляться роблю лице кирпичом а потім ржу з себе😂😂😂
2025-10-17 17:45:04
3
olga_ua74
olga_ua :
я наразі в Мукачево. Кума каже- місто маленьке, спокійне як раз навчися їздити. Я їду, а на мене із-за поворота вибігають КОНІ🐎🐎🐎 зі зв'язаними передніми копитами 🤬
2026-01-05 22:30:23
0
konstantin8705
😎𝓚𝓸𝓷𝓼𝓽𝓪𝓷𝓽𝓲𝓷♉️ᛝ :
🤣😂👍
2026-04-25 04:32:09
0
tanya_i_anya
🕊️ :
В мене також з парковою все «ок», паркуюся як рагуль🤣🤣
2025-10-17 16:33:47
21
k_sla
Lana :
Я з переляку перший раз паралельно запаркувалась наче сто раз так робила, бо там такий потік машин ззаду був 😅
2025-10-18 08:40:16
6
yasmin_cat_
😻Yasmin & 👩🏻 Iryna :
В основному те саме🤣 але хоч останній місяць з першого разу на місце на стоянці заїжджаю… бо тикалась і микалась по 15 хвилин🤣
2025-10-17 14:26:28
5
newmarirash
newmarirash :
Так само 😹
2025-10-17 05:10:03
4
lilija8534
lilija :
Парування то моя біда і страх....
2025-10-18 18:46:26
4
maylayf6
G💥L :
не те щоб фуйово,але й дуже добре😁😁😁
2025-10-16 22:48:03
2
milashka3002
Iнуся 🍒 :
😂😂😂😂 в мене так само😂😂😂👌👌👌
2025-10-17 17:41:03
1
yurchik.nik
Юрий Кузнецов :
Так же я 😂😂
2025-10-17 17:01:31
1
naaataliyaa
naaataliyaa :
Ми з @yana.d07
2025-10-22 19:12:43
1
olgaolga7427
olgaolga7427 :
😅😅😅
2025-10-17 15:52:24
1
ne_zlamnaa
Lenchik :
Було, було😂 Добре, що загуло👌😁
2025-10-17 09:25:20
1
julia___0981
❤️❤️❤️ :
2025-11-02 12:53:23
0
rdk1903
RDK1903 :
😂😂😂
2025-11-02 14:59:06
0
sadova_sprava.com
RozSADa :
Це перший час так,потім буде все ок.Тепер краще за мужчин паркуюся,і постійно на механіці.Нв початках також таке було😂
2025-11-06 16:42:47
0
mariia_isaieva
𝕀𝕤𝕒𝕚𝕖𝕧𝕒 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕚𝕒 :
Я зараз живу в Австрії, тут багато вузьких доріг з крутими поворотами, плюс трактори їздять з сівалками і жатками, це жесть. Ширина полоси 2 метри, а моя машина 1.80, коли назустріч їде автобус, мені хочеться закрити очі і не бачити як ми розминемося 😂 Окрема любов до фур, а ще- ці дороги без розмітки, я не бачу чи зустрічне авто їде в своїй полосі чи ні, за себе мовчу. Це якісь знущання, особливо, коли їду вночі, нічого не видно. Можуть ще й сарни вибігти на дорогу, звірів тут повно, в моїй землі за рік часу 27 тис аварій за участю диких тварин. Короче, страху в мені стільки, що не знаю коли він пройде 😩
2025-11-07 12:24:34
0
mmm_mmm643
💎Ivanka💎 :
😂😂😂
2025-11-08 17:09:32
0
larysaklimenko
Лариса :
😂
2025-11-15 09:01:36
0
allakarpiyk71
Алла Карпюк :
😂
2025-11-19 11:37:14
0
olesia_si
olesia_si :
нарешті, хтось виклав зйомку камерою з моєю парковкою😂
2025-11-25 18:43:42
0
vita11kvitka
Віта Віточка :
😂
2025-11-28 08:24:19
0
inna62223625
Alexandrovna💋 :
😅🔥
2025-12-01 16:38:39
0
autostar.media
autostar.media :
Жиза 😂
2025-12-04 21:57:55
0
user2195654837034
Таня Татаренко :
Все добре🔥Бо 16 років кермую.Після Европи нічого не страшно🔥
2025-10-29 11:30:20
0
user3943819936416
Галина Тарасюк :
😂 в мене теж біда 🤦 а я ще перфекціоніст
2025-10-21 04:50:52
0
teddy_balloon_kalisz
teddy_balloon_kalisz :
😂😂😂
2025-10-19 18:14:34
0
asshelena_keratinn
ashelena_keratinn :
😂😂😂
2025-10-19 16:08:07
0
flagman322
Vovan :
так як у баби 😂
2025-10-19 11:49:26
0
anatolijua
///Анатолій/// :
В мене так само🤣
2025-10-19 11:21:56
0
inna.gospodinn
inna.gospodinchik 💌 :
😂😂😂🥺
2025-10-18 17:55:29
0
anna_olegivnaa
Olegivna :
Я їжджу вже 3 роки і кожного разу ще з дому думаю де я буду паркуватися 😂
2025-10-18 17:06:42
0
nesenenko_
🩵🖤nesenenko_🇺🇦🇺🇦🇺🇦 :
Вже третій рік,як їду то вже думаю як це буде,а ні то по кругу і додому🤣
2025-10-18 06:17:21
0
user7175457828794
ДЄД :
😂
2025-10-17 20:36:27
0
natalibyshova
Natali :
Поділіться, через скільки місяців ви опанували парковку?😅
2025-10-17 19:09:53
0
To see more videos from user @natalibyshova, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About