@mariaaba12: Відповідь користувачу @Олександра моя дитина ховається від мене щоб покакати. Дитина какає тільки в штани або памперс. Дитина боїться горщика і не сідає на нього. У дитини звичка какати по всьому дому окрім тільки туалету, дорослих виганяє з кімнати щоб накакати #памперси #горщик #якпривчитидитинудогорщику #туалетнийтренінг #розвитокдитини

АВАтерапевт/Клінічний психолог
АВАтерапевт/Клінічний психолог
Open In TikTok:
Region: CY
Saturday 18 October 2025 18:32:31 GMT
43297
658
61
326

Music

Download

Comments

ludmilayaremenko
Ludmilla Ludmilla :
тому, що до горщика треба привчати ще до року!!! і тоді щастя буде на вашому боці))))
2025-10-29 17:22:12
8
user03i6xscuq1
marynalefter :
Дякуємо за болючу тему.. Нам вже 10 років - катаємо тільки в унітаз без дорослих і вже попу самі витираємо..не ретельно але.. - мені раніше здавалось, що ми це не переможемо.. Ми пропустили горщик - ховалися за диваном..- далі ловила і вела в ванну кімнату - плавати в ванній..(дуже любить плескатися в воді - розслабляється..)- далі ловили те що вийшло і в унітаз - і ого як плава.. і тата гукаємо щоб він героїчно змив і теж похвалив що все змилося.. Далі з ванни посидіти на унітазі запрошували і в тазіку набраної води на колінцях з іграшками побавитись або бульбашки поробити.. - і от коли вийшло все на унітаз - то хвалили змивали всі разом і тато на допомогу і з ванни воду черпали .. Вибачте за сумбур.. - але ми це пройшли - і всім бажаю не опускати руки 😉.
2025-11-07 15:38:19
4
this_my_shitty_life
Annett :
тоже самое было. потом аккуратно приучила на унитаз. не заставляя. в 4.5 лет наконец стал какать на унитаз
2025-10-18 18:42:35
11
tokmakova_cakes
tokmakova_cakes :
З двох до трьох років какав в труси, ховаючись. Допоміг переїзд в іншу квартиру. Але інша квартира була менша і не так багато місць сховатись було. Попросили на горщик сходити, сказали, що тут тепер треба какати так. І син погодився)
2025-10-24 22:35:26
2
born._to_be_free
born_to_be_free :
розкажіть а чому так трапляється? зі старшою дитиною такого не було, молодша пісяти ходить без проблем в туалет, а от какати....
2025-10-27 22:32:46
1
dyowafpo88nh
Віра :
ото ж і сратимуть по вулицях скрізь
2025-10-24 16:21:27
1
user5481961583528
я Танька👩‍🦰 :
син до 4 років какав стоячи в дверях між кімнатами, в садочку приучили до горщика, а дома уже сідав на унітаз з сидінням для діток
2025-10-19 20:55:32
1
butochek_t
butochek :
І в нас така історія! Сину вже 6. Якщо не дати пасперс, то може і 3 дня терпіти. Кілька місяців тому вирішила не давати зовсім і через кілька днів він почав какати уві сні, як тільки засипає і розслабляється🫣 кожну ніч майже. Витримала 10 днів, знову повернула памперси
2025-10-21 21:43:07
1
tris.ua
Svitlana Strukova :
Точно така ж ситуація була! З двох с половиною пісяти на горщик, відмовились від памперса, а какати тільки у труси. Коли стала добре розмовляти у три, я спитала ну чому ж ти на горщик не хочешь какати бо пісяєш же нормально. А вона мені відповіла «тому що ти дивися» і все, потім одним днем домовились, я буду виходити, а вона буде какати на горщик. Все. А потім стала проситися на унітаз і я виходила за двері і чекала коли покличе
2025-11-14 12:28:40
1
user9829308503261
Ірина Казмірчук :
Треба привчати до горщика до року
2025-12-02 22:26:43
2
lab_ubu_ha
dmitrik :
Дуже крута методика, дійсно працює,а ми ще купили книжку самостійний малюк де все написано в ігровій формі. і малий захотів сам спробувати на горщик)
2025-12-02 06:43:43
1
ekaterinamoroz12
Катерина Мороз :
В нас це проблема також але він не боїться що батьки поруч, а не хоче їодити на горщик чи в туалет. Він приносить памперс каже кака я пропоную туалет він кричить ноу і сильно нервує. Буду переміщати його в туалет але поки з памперсом. Далі обов'язково дайте поради, дякую.
2025-10-19 16:04:52
1
user9397098203433
Наталя Семенюк :
Це наслідки «відсутності мами»
2025-11-29 07:59:19
1
user1957575050656
Мария Мария :
Запізнилися .
2025-11-11 17:47:35
1
yulijaf
Юля Федитник :
Це може бути ознакою РАС?
2025-12-10 09:28:49
1
sashylya_hapko
Олександра :
Дякую
2025-10-18 19:15:02
0
natashakravtsova27
natashakravtsova27 :
Моя какала за шторкою
2025-12-10 15:46:27
0
user63166092587874
Анастасия :
у меня такой воспитанник был Он приходил и просил одеть памперс и стоячи И что интересно его дядя тоже в детстве так делал
2025-11-28 19:18:01
0
natysichka6
natysichka :
в нас досі так какае виключно сам на підлогу десь в кімнаті виганяє всіх боюсь щось робити бо довго боролись з психологічним запором
2025-11-21 21:27:28
0
bebi_massage
Дашенька :
Щнаю такое. Хотя у моей воспитанрицы наоборот дердит за ручку и аакает . Не мучацте детей оно пройдёт
2025-12-10 16:15:18
0
tina86489
Tina :
я малого накривала покривальцем і казала какай нагорцік я не девлюсь ... він декілька разів провіряв бачив що я не дивлюсь і привик ходити нагорщік
2025-12-15 17:06:12
0
nadia_flacc
Nadia_Flacc :
У 1,5 дитя лягає різно і в ночі просинається 3-5разів плаче, що робити?
2025-12-05 16:44:22
0
username2567325u3
private account :
1в1
2025-11-24 20:13:02
0
vyacheslav0692
Вячеслав :
з року на горщик пробувати, він має бути у доступному для дитини місці . і саджати на ного при першому зручній нагоді
2025-11-22 08:34:00
0
sashylya_hapko
Олександра :
будемо пробувати,потім відпишу через певний час
2025-10-18 19:20:39
0
To see more videos from user @mariaaba12, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About