Цікаво де беруться ті придурки,що купіть відео за 100 баксів )
2025-10-22 14:45:52
132
Злий Бандерівець :
А чого стільки негативу не розумію.Пара собі розважається щей за це гроші отримує,це ж геніально))))Вчіться а не пишіть всякі гадості
2025-10-21 03:10:01
203
donna_ballona :
Ви класна. Кожен живе своє життя , як йому подобається. 🫶
2025-10-20 19:10:34
78
Mykola :
Я дуже перепрошую, але в чому цінність?
2025-10-20 22:41:32
12
Michael :
Куди котиться цей світ 😔
2025-10-21 17:39:55
35
Eric Lassard :
Ви реально молодець, як у вас вистачає стільки терпіння на всіх «ображених» в коментарях…
2026-01-05 19:56:13
1
Vitalii :
Я б і за долар нк купив
2025-10-30 14:25:19
7
user707729786656 :
чи відповідаєте ви на " технічні " питання....дякую...
2025-10-20 19:34:55
7
dyxn6ywhhndr :
Як ніби надважливу дисертацію захистила, з такою ж гордістю. 🤣
2025-10-21 20:48:58
11
Svitlana :
з останніх сил тримаюсь, щоб не засмоктало в цю воронку 😅
2025-10-22 23:21:09
16
Діма Карамишев :
Пройшов підвищення кваліфікацій про продажі:))
2025-10-21 19:52:08
17
Олег :
а навіщо купувати? все ж в вільному доступі
2025-12-29 12:33:37
2
Гнат Пилипович :
є вродливіші моделі...ну це моя думка.
2025-10-31 23:03:39
3
Vova Nasaduc :
ти безцінна🥰
2025-10-20 19:42:02
6
user166781961455 :
Ви ребята молодці , вмієте подати гарний контент для поціновувачів
2025-11-24 22:51:17
1
sab0taag :
Скільки коментаторів ображених) я в шоці ..ходіть в собі заробляйте на оф
2025-11-01 09:27:04
4
dy2wboqsyggw :
это реклама? попадается уже 5е видео
2025-11-25 16:14:49
1
Mykola :
Я Ваше відео купив за 110 доларів. Я не зрозумів, в чому цінність! Я ті гроші цілий місяць збирав!
2025-10-23 22:20:29
1
𝕭𝖊𝕯𝖓𝕴𝖞_𝕺𝖑𝕴𝖌𝕬𝖗𝕳 :
когда есть деньги то 100-200$ то не гроші
2025-11-19 15:44:22
0
Катя Гращенкова :
Можете ли вы подсказать хорошее агентств онли ? Для украины
2025-11-19 09:05:05
0
helbi :
е попит значить буде збуд,хто осуждае той просто завідуе
2025-11-14 09:57:05
2
Kostiantyn :
Пробник скините?
2025-11-16 13:55:58
0
icecream :
ти дуже самовпевнена, може твої фани не твої, а фани твого коханого)
2025-10-20 20:10:13
2
evgen_ev_ :
Це реклама вашого онлика на тик ток)))))
2025-11-27 11:11:37
1
Алексей Чернов :
супер сказано, е ціна, а е цінність, і в кожного різні ціни, я теж свою роботу оцінюю дорожче ніж всі, і в мене робота є, бо мене цінують за професійність і комунікабельність
2025-10-21 16:53:36
3
To see more videos from user @juliasappp, please go to the Tikwm
homepage.