@beinprogresss: Все про психологію в телеграмі. Посилання в профілі #психологія #психологіяособистості #ментальнездоровя #психічнездоровя #психологіяукраїнською Джерело: YouTube "Ти як?"
це щось страшне...мене накриває за все.....новини....люди на вулиці....військові.. діти....зжимає горло,давлять сльози....мені дає на серце
2025-10-23 18:17:27
678
Alenka :
Я емпат,я ненавиджу у собі цей момент характеристики,у наш час,люди жахливі.
2025-10-24 05:20:19
313
Квіти для душі.... :
Емпати живіть для себе бо майже ніхто не оцінить ваші вчинки💔💔💔
2025-10-24 05:58:59
177
Tsapchuk Tatyana :
я думаю що колись я помру від чужого болю....
2025-10-23 18:15:50
227
Reny C :
Згідна на всі 100% Все абсорбуєш як губка, і більше бачиш скрізь, аніж потрібно-бачиш і відчуваєш людей скрізь на кілометр….
2025-10-24 21:37:40
13
Ірина :
я згоріла, я не знаю тепер як допомогти і як врятувати себе 😭😭😭😭
2025-10-23 21:15:48
19
Nadin :
ЖАХЛИВО КОЛИ ЩЕ Й НЕ ЦІНЯТЬ
2025-10-24 07:48:39
49
Tetiana Flora Milewska :
це важко жити. 😳 я вигоріла і згоріла, почала хворіти. і всі, кому я була дуже потрібна - зникли
2025-10-23 20:45:58
92
Lyudmyla :
Я , читаючи, натрапила на таку пораду: Почніть відноситись до себе так, як відноситесь до інших- з любов'ю, увагою, заботою. Спробуйте, дуже допомагає переключитись з піклування про інших на піклування про себе.🥰
2025-10-24 15:22:25
46
r.k.0877 :
Для чого годинники на двох руках ?🤔
2025-10-23 17:13:50
27
Неждана Веселкова :
Я емпат це дійсно дуже важко пропускати через себе всі емоцій і як що ти ще і маєш гарну інтуїцію ти наче бачиш ще все на перед.Важко довго бути серед людей
2025-10-24 20:55:47
25
user1573812475032 :
усе життя ти не живеш, ти переживає за інших
2025-10-24 16:39:53
5
ninasaluuk :
Постійна зайнятість необхідна.
2025-10-24 05:01:09
7
Inna :
так, думки тоді вночі наздоганяють...
2025-10-24 09:51:06
6
Lesya lanova :
Абсолютно так. Змістовно і по суті. Дякую!
2025-11-16 18:45:59
3
Alvina :
дійсно дієво , навчилася перемикати увагу на інше , додала дії , особливо допомогає праця в саду бо серце вже страждало
2025-12-18 18:45:17
6
DIS DIS :
я емпат, чесно, це мука для своєї душі
2025-11-05 11:20:46
6
Fgv bb :
Це правда ,я вже задовбала з тою емпатією жити. Всіх спасаю і всіх шкода ,а себе не спасаю …😏
2025-12-21 10:36:39
1
Елін :
хто не хоче працювати- іде у психологи, язиком тіліпати- не пахати.Психологів зараз розвелося , слів модних, виправдань професійних психологічних дуже багато. Деякі психологи, на годинника під час сеансу дивиться. Головне,що відповідальності ні за що не несуть!
2025-10-31 07:45:31
2
Розенталь Ксения :
Я навчилася її відключити, коли мені потрібно 🥰
2025-10-25 13:52:37
4
Mila :
Дякую
Але чому завди я выбираю не себе ?
2026-01-12 11:32:53
2
Діалог з душею :
це дуже важко, хотілося б в цю мить вимкнути серце і голову
2026-01-10 16:14:38
2
Філософія життя. :
Дякую за мудрі поради. Дійсно, надмірна емпатія шкодить нашому здоров'ю! Важливо вміти з цим жити!
Жити - щоб не згорати.💝
2025-10-27 04:05:53
3
Наталья Филиппова :
дуже часто плачу...не знаю, що з цим робити...
2025-11-13 19:44:09
4
。💙Вонсач Ольга 💛。 :
Як я це все розумію.😬Тому йду до психолога,бо так і з глузду з'їхати можна.
2025-11-02 18:54:56
2
To see more videos from user @beinprogresss, please go to the Tikwm
homepage.