@mpoleksiigoncharenko: ⚡️ З 1 січня 2026 року виплата за народження дитини становитиме 50 000 грн!!! ✅За - 294!!! Законопроєкт проголосовано в цілому! Які виплати тепер будуть: 🔸50 000 грн - одноразова грошова допомога при народженні першої та кожної наступної дитини. 🔸7 000 грн/міс - допомога для догляду за дитиною до 1 року. Для дитини з інвалідністю - 10 500 грн/міс (коеф. 1,5). ❗️ВАЖЛИВО: якщо станом на 1 січня 2026 року дитині ще не виповнився рік, батьки продовжують отримувати нинішні 860 грн і ДОДАТКОВО - 7 000 грн/міс до досягнення дитиною 1 року. 🔸«єЯсла» - цільова грошова підтримка для догляду за дитиною від 1 до 3 років у розмірі 8 000 грн/міс, яку можна використати на оплату дитсадка, гуртків чи інших послуг догляду. Для дітей з інвалідністю 12 000 грн/міс (коеф. 1,5). 🔸«Пакунок малюка» - надаватиметься у натуральній формі або у вигляді грошової компенсації його вартості (можна буде отримати з 36 тижня вагітності). 🔸«Пакунок школяра» - одноразова виплата 5 000 грн для учнів 1 класу. 🔸7 000 грн - допомога у зв’язку з вагітністю та пологами для жінок, які не працюють офіційно. Виплачується за 70 днів до пологів. #олексійгончаренко #україна #рекомендації #новини
Значить якщо я в 2024 р народила, то мені 860)) заберіть і їх , щоб моя дитина нічого не була винна цій конченній державі! Або зробіть по справедливості і до 3 років забезпечте всіх дітей!
2025-11-05 13:46:55
902
Богдана🇺🇦 :
Аж страшно скільки мам тут піняться через ті виплати❗️🤦🏽♀️Не можеш дати раду дитині без виплат не роди❗️Це твій вибір народити то будь ласка думай чим будеш забезпечувати дитину! Як можна надіятись на нестабільну державу🤷🏼♀️Будь ласка перед тим як родити думайте ❗️
2025-11-05 13:29:43
173
galinka.mmmm :
Людоньки скільки жовчі😂.Ми народились в 2025💙.Дуже радісно за мамусь які будуть в 2026.Все ж ми мами не заради грошей.Головне щоб дітки були здорові!!!Порадійте соромно читати коментарі🤦♀️
2025-11-05 13:42:27
776
Алексей :
я щось не пойму він добивався підняття грошей добився і ви сука опять недовольни все
2025-11-05 12:08:16
695
Людмила Іващенко 333 :
Так уважно слухала, наче ,я в 51 рік збираюся народжувати😂😂😂.
2025-11-05 12:56:52
418
Алінка Демченко 💙💛 :
Радію, що матусям у майбутньому році вже буде трошки легше 👍
2025-11-05 11:58:39
430
violadyadechko :
Почитала коментарі і зрозуміла, що нашим людям скільки не піднімай і не додавай грошей - завжди буде все не так 👌🏻 То не тим дають, то не так дають. Пздц🙃
2025-11-05 11:59:07
617
Yana🎀 :
Люди ви так репетуєте, що тим хто раніше народив не було таких виплат. То ви народжували ж для себе в першу чергу. А тим хто народив 30 років назад також борг виплатити чи як ви це уявляєте?
2025-11-05 13:31:17
132
bllueberry_x :
Я в щоці з коментарів. Набігли і пишуть про справедливість. А хіба дітей народжують заради виплат від держави? «Нам треба памперси», «діти їсти хотять» і т.д. А самостійно памперси і харчування не готові були забезпечувати? Ці виплати це ДОПОМОГА а не забезпечення. А ви тут гризетесь за ту пачку памперсів, ніби це щось міняє. Молодці що змогли добитися підняття цих виплат ще й в час війни, коли кожна копійка важлива для армії. Шкода тільки тих дітей, що народжуються у батьків, які ні на що самостійно не спроможні, і всюди шукають халяву.
2025-11-05 14:32:33
228
Іринка :
стосовно цих виплат, я вважаю, що потрібно було б перераховувати всім, кому на 1січня 2026р не виповнилося 3 роки, це було б справедливо
2025-11-05 16:12:38
44
Larisa :
Ви війну зупиніть ,щоби люди не гинули..,геноцидники!
2025-11-05 11:15:18
81
🌺fialka🌺 :
всі діти які народилися з 2022 повинні отримувати ці кошти!!!!!
2025-11-05 18:38:39
18
Таня :
від кого дівчата будуть народжувати якщо вже всі хлопців забрали
2025-11-05 16:22:52
27
17elena155 :
ЗРОБІТЬ Справедливо 7 ТИС ДЛЯ ВСІХ ДО 3 РОКІВ. МАЙТЕ СОВІСТЬ У НАС ТЕЖ Маленькі ДІТИ
2025-11-05 19:46:28
17
Светлана :
Я бы рада если рада Украины уменьшила себя зарплаты до минимальной.
2025-11-07 04:34:32
8
irina030333333 :
Готуйте дитячі будинки😔😔😔 алкаші на старті😔😔😔
2025-11-05 12:05:51
58
Віталіна Керстюк :
Всі діти які народженні під час війни, до 3 років мають отримувати ці виплати!
2025-11-05 12:52:30
13
Євгенія :
Як завжди дільожка людей.... дитина, яка народилася в 2024, не матиме нічого.....як завжди
2025-11-05 13:18:25
11
💛💙🇺🇦 Бунтарка 🇺🇦💙💛 :
А що толку. Про дітей які народились до 25 року всі забули. Ми народились в 2024 так і сидітимемо на 860 гривень. Наче наші діти їсти не хотять. Сором
2025-11-05 12:07:42
206
Olyalalalya :
Кококококококо в коментарях. Дуже рада за майбутніх матусь!
2025-11-05 12:02:46
35
iruha2711_ :
Я вважаю що ці виплати мають бути лише батькам які офіційно працюють, а не живуть за рахунок дитячих. Тобто батьки які не плодять ніщету і не вживають 🍻 🥃 💉 і тд.
2025-11-05 14:16:30
986
maRiana87 :
Якщо це не ШІ, то я рада що новим матусям буде трішки легше, чим нам що виростили дітей на 860) Адже наші діти потрібні лиш нам🥰, та якщо влада під допоможе- маленьку повагу від людей отримає. Будьте здорові мамочки, дітки і ті хто сидить в Раді і хоч щось намагається зробити, бо всі інші дармоїди моєї ( особисто моєї) поваги не отримають ((((
2025-11-06 04:41:56
11
Veronika Okhremchuk :
Ви єдиний хто в цій раді єдиний хто думає за людей
2025-11-05 11:09:16
627
To see more videos from user @mpoleksiigoncharenko, please go to the Tikwm
homepage.