Miért? Van olyan, hogy új házba használt ablakok vannak beépítve?
2025-11-07 09:43:06
25
Blaszlo🐦🔥 :
Az tök jó ha új nyílászárók lesznek.😂😂...csak trollkodok, biztos szuper lesz!💯💪
2025-11-07 16:19:12
4
Sanyi79 :
Szolgálni útból csak probléma lehet.
2025-11-07 17:53:59
1
Zorro 872 :
Mindig gyönyörű csinos finom hölgy vagy Anett ❤🥰🤗
2025-11-07 09:48:11
1
Tanárúr :
A H1 katonai befér 🥰🥰 ❤️❤️❤️
2025-11-07 10:53:35
1
maya111 :
Hány teso lakik ott???
2025-11-09 22:56:31
0
$papaLászló Veres :
a havat meg te lapatolog ki az úton?? ott a világvégen!!
2025-11-10 03:40:02
1
Pekárovics Gábor :
🤦♂️
2025-11-10 22:09:21
1
Nmth Zoli :
🥰
2025-11-07 17:37:16
1
Pekárovics Gábor :
🤷♂️
2025-11-09 22:10:44
0
Imre Dan :
minek az a napszemüveg, nem is süt a nap😅
2025-11-08 06:37:51
1
Péter Fehér735 :
En is imadom hogy szolgalmi uton tudok bemenni..😂 csak ilyen telket keresek, normal kialakitasu mar nem is erdekel.😝 Szerkezetkesz hazak a legjobbak, kivulrol all a fal, elhiszed hogy mar mindjart kesz… aztan az igazi szoporoller majd ezutan jon a sok (nem letezo) szakipari munkast egyenileg felkutatni, kivarni egyenkent a kezdesi idot, gorcsolni hogy vajon eljon-e kezdeni, vajon eltunik-e addig… ez az amit ma minden ember keres! // lemaradt a visitos bekoszones #Wissztanettvagyokingatlanos //✌️
2025-11-09 06:57:29
4
Zsolt Nagy :
hany meter hosszu a szolgalmi ut? erosen ketlem azt h ennek barki orul. 4 meter szeles tegyuk fel 30 meter hosszu ut ami a senki foldje. ha nem foglalkozol vele a gaz veri fel.
egyetlen pozitiv dolog a falusi csok.
2025-11-08 20:37:19
2
bence01 :
Milyen sokan utánozták de te vagy a legjobb
2025-11-07 16:47:18
1
peti :
Nemkel mese.ár.
2025-11-07 19:38:18
0
zsalabsik :
és tulajdon vagy birtokjog lesz a vétel után!?
2025-11-07 21:07:42
0
Béla Czudar :
Nyeles telek, Besnyő (a semmi határa),majd lesz belőle valami...A tipp: 60 Misi körül.
2025-11-08 06:36:36
0
Oszkar Oszi :
ne erölködj natura 2000 terület😂😂😂
2025-11-08 19:02:17
0
To see more videos from user @w.anett, please go to the Tikwm
homepage.