Олійка на 1,5 роки. Не смішіть. Ушла за місця два напевне у мене як діти в школу 😂
2025-11-13 19:48:27
139
ekateyehnl4 :
А якщо не правильно вибрав то, то точно навіки вистачить🤣
2026-01-04 19:30:30
31
Оля 🇺🇦🇩🇪 :
Доброго вечора, де можна подивитися ваші ціни
2026-04-30 16:08:26
1
Lou Lou :
Ну контур той не на 1,5 роки … максимум 3 місяці
2025-11-15 19:21:13
10
Alla🤍 :
маленьких румʼян rare beauty вистачає на півроку, не видумуйте🤔
2026-02-09 23:01:33
1
Malina :
Контур 2-3 роки?? 🤣 Це якщо фарбуватись 2 рази на місяць? Мені цього контуру вистачає на 6-7 місяців
2025-11-13 18:18:57
16
Pustovitka_kvitka :
Який відтінок рум’ян сухих? Дуже гарний колір🥰
2026-01-15 06:59:42
1
tAnYsHa. 🦒 :
Ру тяга від селени в мене закінчуються за 3/4 місяці 🤣 правда я правда меншу версію. А це замовила повний обʼєм сподіваюся що хоча б на місяців 8 вистачить
2026-01-04 15:20:48
1
MARINA :
Тільки тут проблемка, бо постійно ще і ще хочеться 😅
2025-11-16 17:07:43
12
kollyywoood :
Дякую за нагадування 😇
2026-01-11 00:05:05
1
Вероника Колдуненко :
Блеск 1,5 года… Максиму 3 месяца
2026-01-03 17:14:42
60
Ольга Войникова :
Яка вартість палетки тіній by Mario?
2026-01-29 18:28:50
1
Sasha Matviichuk :
У мене з довговічного, то є сухі румʼяна від Кіко.. користуюсь майже щоденно , а там досі тиснення є.. ні ямки.. нічого, а їм вже рік пройшов 😅 консилер Dior вже в користуванні 9 місяців і бачу, що ще стільки ж прослужать.. а пудра від Hourglass.. то певно внукам в спадок піде🤝
2025-12-09 22:29:49
6
Ирочка Валерьевна :
Оригинал?
2026-01-25 08:12:06
1
Kuydan.Nastia :
Олийка полтора года??? Мне на месяц хватает….
2025-11-13 18:05:05
52
OLI PARK :
пожалуйста подскажите название палетки первой)
2026-01-01 15:00:13
1
Kseniya :
Палетеу hourglass за пол года рванула
2025-11-13 18:59:43
16
Кира Алипа :
Согласна на 100%
2026-01-02 15:00:07
1
Stanislavovna :
А що це за палетка тіней?
2025-12-30 16:33:12
1
Missis Golovko :
Не наберидає? 2-3,4роки - це добре, але мене максимум на 2-3 місяці вистачає . Потім чогось нового хочеться. А бренд це, чи ні ? Ніхто ж мою косметичку не розбирає 😏
2026-01-04 18:13:23
4
Mashytka_shytk :
Ці Палетки ааааа біль🥲2 впали 2 розбились…🤣привід купити 3
2026-01-04 00:55:11
1
Іванна :
Так, сухі текстури послужать 3 роки. А от на блиски я витрачатися не буду) Як і на туші. Тут обираю бюджет
2025-12-05 22:23:52
3
Alexsandra :
Чому у мене все закінчується через 2 міс максимум 😂
2025-11-14 07:57:12
2
Prosto я :
Треба чоловікові показать😁
2025-11-15 15:34:58
1
To see more videos from user @miss_kiss_lviv, please go to the Tikwm
homepage.