@ananiev_licey1: 🏆ІІ етап «Всеукраїнської шкільної ліги Пліч-о-пліч» з легкої атлетики🏆 Вчора в нашому ліцеї відбувся яскравий та динамічний спортивний день! Команда учнів 5–9 класів у складі - взяли участь у змаганнях з легкої атлетики, продемонструвавши силу, витривалість і справжній командний дух у таких видах спорту : 📍стрибки в довжину 📍метання 📍біг на середні дистанції 📍біг на короткі дистанції Кожен учасник показав свій характер, а підтримка однокласників перетворила змагання на справжнє свято спорту. Разом — до нових перемог! ✨🇺🇦 #плічопліч#змагання#ліцей