для мене відстань дала зрозуміти наскільки дорогий для мене цей человєк і наскільки сильно я боюся його втратити
2025-11-15 07:22:05
11
Вероника :
Так це точно,,
цінуєш кожну хвилину....
Але.це так важко, і боляче....
Чекати))
Зустрічі біжать як хвилини....
І ти не розумієш де дівається час проведений разом❤️
2025-11-14 19:43:11
10
luke100semenuk :
коли кохання щирі - 💯💯💯🤗🤗🤗
2025-11-14 16:17:41
5
Галина Томащук :
Війна, відстань, довгоочікувана зустріч з коханим героєм.
2025-11-15 06:05:07
4
Зіновія :
Цінуйте кохання, як що воно є.🥰🥰🥰
2025-11-15 18:56:27
6
Ludmilla :
вірно 💯
2026-01-01 16:39:46
1
Люда :
чекаю вже не на нулю,але поранений,але не списаний не бачу місяцями😢😢😢завтра прийде у відпустку 😢😢😢
2025-11-17 17:54:59
2
Valentyna Pomazan :
Як вірно сказано.
2025-11-16 16:15:02
1
Оленка❤️ :
❤❤❤❤❤❤❤❤,так і це правда😪
2025-11-19 13:37:17
2
IrynaSla :
так
2025-11-15 08:41:37
1
Марія Савчук :
Якщо кохання витримує відстань і час,це кохання обоюдне,вірне ,яке варто щасливого майбутнього.
2025-11-17 14:24:14
1
Лідія Гаркуша :
Які правильні слова....життя покаже!!!Музика прониклива, дякую!!!🎄🎁🥰
2025-12-31 13:24:01
1
user6217923377022 :
Амінь.
2025-11-16 14:54:57
0
Сергій Іванович :
дуже гарно сказано такі чудові слова а воно так і є вжитті ❤❤❤
2025-11-19 16:12:08
0
Валентина :
жду 🙏🙏🙏
2026-01-07 22:11:52
1
🇺🇦 ВАСИЛЬ.🇺🇦 :
Дуже гарно і правильно сказано. Кохання на відстані:🤔🤔🤔 так хочеться зустрітись, поговорити, обійняти, поцілувати, в голові думки тільки про Людину. Чекаєш СМС, дзвінка. І час який іде дуже довго. І Ти чекаєш цю зустріч з нетерпінням.🤔🤔🤔
2025-11-30 07:48:37
1
Валентина :
истина жизни🥰🥰🥰
2025-11-15 16:08:07
1
Swetik.P. :
💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
2025-11-18 18:41:23
1
Николай Синькевич371 :
🥰🥰🥰
2025-11-22 16:15:22
1
Андрій :
🥰
2025-11-17 14:34:12
1
Ирина🇺🇦 :
🙏🙏
2025-11-18 21:29:35
1
Т :
🤗🤗🤗🤗🤗🤗🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2025-11-15 19:42:18
1
useryztco6lbbp :
🤗🤗🤗🤗🤗
2025-11-15 13:40:00
1
Анна Лівіцка. :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2025-11-15 07:32:27
1
Наталя Добрицька :
якщо воно щире з обох сторін,так.
2025-11-14 20:32:13
13
grannyshelves :
нема ніякого кохання на відстані, бо кожен проживає цю частину життя сам
2025-11-14 15:37:40
7
user5607486986945 :
все життя буду чекати щоб мені цього не коштувало
2025-11-15 10:04:59
6
user8088456094588mira :
Це один з найбільших проявів вірності і упевненості у такі нелегкі часи....але дуже важливо ,знати ,що воно взаємно і що Тебе дійсно так само люблять і цінують🥰🥰🥰Я всерівно дочекаюся Тебе Коханий 🥰🥰🥰
2025-11-16 08:08:44
5
Галина :
це....правда....
2025-11-14 15:49:14
3
Анжела :
Істинно,якщо воно обоюдне.
2025-11-15 16:10:05
3
Лидия Вербельчук :
Відстань - то щось прекрасне для двох, які дорожать один одним, і зустрічі теплі, нп все життя лишились а пам'яті🥰🥰🥰
2025-11-15 19:12:02
2
Володимир петров :
💯💯💯💯💯💯
2025-11-16 07:37:14
2
Наталія Маланка :
це правда 💯💯
2025-11-14 19:32:55
2
Igor :
👌
2025-11-15 06:37:32
2
Bond :
дійсно так 😊😎
2025-11-14 14:54:34
2
Аня Фінів :
так і є. кохання лише треба цінувати і берегти
2025-11-15 15:21:45
2
Василина Сливка :
Якщо воно шире з обох сторін то так і хочеться більше і більше робити добро,творити чудо для людини коханої 🥰🥰🥰💯
2025-11-16 19:54:27
2
Олена Глущенко :
Шкода,що не всі це розуміють..
2025-11-15 16:40:52
2
Svitlana :
Дуже гарно та правдиво все сказано..
Як хочеться,щоб так і було.🥰🥰🥰🥰
2025-11-15 13:10:55
2
♥️💋♥️ :
💯 правда 🥰
2025-11-15 02:13:50
2
Василь Д :
супер
2025-11-15 04:06:04
2
🇺🇦🔥 M🌹A💥R💦I⚡N🌹A🌍🇵🇹 :
💯
2025-11-16 08:53:12
1
Ксеня :
🙏🙏🙏🙏🙏👍👍👍
2025-11-16 16:15:20
1
Анатолій Захарченко :
🥰
2025-11-16 19:32:48
1
Воха Чорняк :
🥰
2025-11-16 18:47:39
1
Аndriй U.A. :
💯💯💯
2025-11-16 14:11:49
1
Oleg :
Очень,красивые слова.!!!!
Ну,жаль это не збылось.!!!!
Была,единственная любовь:
да,не поверив,ушла на всегда....!!!!!!.....
,,,Н-н,,,
2025-11-16 10:10:50
1
катя :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2025-11-16 08:00:44
1
Валентина Григорівна. :
так і є
2025-11-16 05:18:05
1
неонілка :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2025-11-16 04:47:12
1
Олександр "БІЛИЙ" :
🥺🥺🥺
2025-11-16 00:23:26
1
ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА. :
❤️❤️❤️
2025-11-15 21:42:07
1
STAS :
🔥🔥🔥
2025-11-15 18:24:30
1
Nelya :
❤️
2025-11-19 17:11:10
1
Anje doubayi 225 :
👋👋
2025-12-17 12:29:26
1
Саша :
🥰
2025-12-08 13:45:31
1
yaremchuk.14 :
😁
2025-12-01 15:42:28
1
Василь :
Це правда...
2025-11-30 12:15:30
1
raisamacuk :
👍👍👍👍👍🥰🥰🥰🥰🥰💞💞
2025-11-26 08:41:33
1
Lidiya :
Буду чеками, як би не в було тяжко.
2025-11-24 02:16:05
1
To see more videos from user @shall2932, please go to the Tikwm
homepage.